Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10002 oglasa

Trosoban stan NOVI SAD, 120000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1092533- CENA 120.000e + agencijska provizija od 3%. Uknjižen trosoban stan u novijoj zgradi na Adicama. Svugde iz predsoblja.... više

120.000€ (2 105 €/m²)

  • 3 soba
  • 57m²
  • Prizemlje/3 spratova

Velika parcela u Vranovcu

Vranovac, Okolina, Jagodina

Velika parcela od 2,65 h na 15km od Jagodine u ataru sela Vranovac . Ukupnu površinu zemlje čine spojene tri parcele u jednu celinu. Parcela... više

19.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stan na mirnoj lokaciji u Smederevu

Centar, Smederevo

Dvosoban stan na mirnoj lokaciji ,u naselju Kovačićevo Ima veliku terasu više

69.000€ (1 254 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 2.sprat

Novogradnja, Dvosoban, Palilula, Parking, PDV, lift

Kalač brdo, Palilula, Niš

Eksluzivna prodaja stana u izgradnji na Paliluli, sa panoramskim pogledom na grad. Durmitorska ulica, u neposrednoj blizini Hotela „Tami residence“... više

69.400€ (1 779 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 1/5 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Toše Jovanovića , 3.0, 154m2, 271000 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Na prodaju renoviran stan u poslovnoj zgradi, uknjižen kao poslovni prostor. Površine je 133m2 grejne plus 21m2 terasa. Idealno za poslovni... više

271.000€ (1 759 €/m²)

  • 3 soba
  • 154m²
  • 2/4 spratova

HIT CENA – Stan u novogradnji u kompleksu Despot Lux

Centar, Despotovac

Iskoristite specijalnu ponudu i postanite vlasnik luksuznog stana u prestižnom kompleksu Despot Lux, u samom centru Despotovca! *Lokacija: Despot... više

55.000€ (916 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 1/4 spratova

Na prodaju kuća u neposrednoj blizini centra Kragujevca 334m2

Vašarište, Kragujevac

U ponudi je izuzetna porodična kuća na jedinstvenoj lokaciji. Raspored prostorija: -Suteren: tri prostorije, kotlarnica i toalet -Prizemlje:... više

455.000€ (1 362 €/m²)

  • 334m²
  • .sprat

Poljoprivredno zemljište u Šantarovcu

Šantarovac, Okolina, Jagodina

Na prodaju poljoprivredno zemljište u ataru sela Šantarovac, Potes Brestovac više

33.783€ 0 €/m²)

  • 0m²

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN – 65 m², SA PROSTRANOM TERASOM U PRIZEMLJU! 128.00

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

U ponudi imamo moderan i funkcionalan dvosoban stan površine 65 m², koji odlikuju kvalitetna gradnja, odličan raspored i prostrana terasa idealna... više

128.000€ (1 969 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • Prizemlje/4 spratova

Pećinci, Šimanovci - Mandić Đorđa Đokice, 25.95 ari

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Pećinci, Šimanovci - Mandić Đorđa Đokice plac, 25.95 ari, front prema ulici 15 metara Prodaje se plac u Šimanovcima u ulici Mandića Đorđa... više

78.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zemljiste Brestovački put

Tibužde, Okolina, Vranje

Na prodaju zemljište od 60 ari pored asfalta na brestovačkom putu u Vranju. Zemljište je u celosti ograđeno, na njemu se nalazi i bunar sa vodom,... više

27.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Čukarica, Žarkovo - Trgovačka, 101m2

Žarkovo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Žarkovo - Trgovačka 4.0, 101m2 (lođa 5m2), 5/7, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi četvorosoban stan na petom spratu,... više

268.000€ (2 653 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 101m²
  • 5/7 spratova

VOZDOVAC BANJICA 120m2 , T , 275000e

Banjica, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Banjica, Crnotravska, 5.0, 120 m2 sa terasom od 15 m2, XXIII od XXIII sprata, dupleks, cg, telefon, 3... više

275.000€ (2 291 €/m²)

  • 5 soba
  • 120m²
  • 23.sprat

Plac, građevinsko zemljište, 2.3 ha, Obrenovac

Rvati, Obrenovac, Beograd

Sa zadovoljstvom predstavljamo plac (građevinsko zemljište) ukupne površine 23000 m2 u Obrenovcu , pogodno za izgradnju stambeno-poslovnog... više

2.200.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 77250€

Grbavica, Novi Sad

Grbavica , mali prizemni stan , uknjizen. Agencijska oznaka 1098096. Prodaje se stan u dvorištu zgrade na Grbavici. Stan je pretvoren od garaze... više

77.250€ (2 340 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • Prizemlje/3 spratova

Jednosoban stan NOVI SAD, 65000€

Cara DuŠana, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1099859, Novi Sad, Adamovićevo naselje, garsonjera, 22m2, cena plus agencijska provizija 3%... Pogodno smešten dnevni... više

65.000€ (2 954 €/m²)

  • 1 soba
  • 22m²
  • Prizemlje/2 spratova

Stari grad, centar - Kneza Mihaila, 189m2

Centar, Stari Grad, Beograd

Stari grad, centar - Kneza Mihaila 6.0, 170m2 (terasa 22m2), 5+6/6, CG, klima, lift, telefon, interfon, video nadzor, KATV, internet, podrum... više

888.000€ (5 223 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 170m²
  • 5/6 spratova

Građevinsko zemjište 12 ari, Zvečka, Obrenovac - 25 000€

Zvečka, Obrenovac, Beograd

* Na prodaju građevinsko zemljište u Zvečkoj, opština Obrenovac, ukupne površine 11.78 ara, dimenzija 81 x 14m2 * Do placa se moze doci industrijskom... više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²