Za upit nekretnine Paracin pronađeno 243 oglasa

Na prodaju kuća-hitno

Striža, Okolina, Paraćin

Na prodaju kuća za renovaranje do samog puta Mostoji mogućnost dogovora oko cene više

18.000€ (90 €/m²)

  • 199m²
  • .sprat

Plac na putu Raševica- Potočac (blizu pumpe Vukašinović)

Potocac, Okolina, Paraćin

50metara od pumpe Vukašinović prema Potočcu dve parcele 23,64ari+4,24ari više

10.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Ograđen plac-Striža

Striža, Okolina, Paraćin

više

20.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Hitno se prodaje Stambeno poslovni objekat na magistralnom putu Paraćin-Zaječ

Grza, Okolina, Paraćin

U ponudi poslovni objekat na vrlo lepoj lokaciji. na objektu je potrebno renoviranje. Pogodan za ugostiteljstvo, izdavanje soba... Hvala što... više

35.000€ (196 €/m²)

  • 178m²
  • .sprat

Kuća na prodaju na atraktivnoj lokaciji

Paraćin

Na prodaju porodično stambena zgrada sa više pomoćnih objekata na atraktivnoj lokaciji do glavnog puta Paraćin- Ćuprija ukupne površine 217m2 više

90.000€ (414 €/m²)

  • 217m²
  • .sprat

Dupleks stan u novogradnji

Jagodnjak, Paraćin

Jedinstvena prilka za Vas! Stan koji se prostire na dve etaže, sa unutrašnjim stepenicama koje međusobno povezuju prizemni deo i gornji deo... više

142.000€ (946 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 150m²
  • 6/6 spratova

Kuća blizu Paraćina

Šavac, Okolina, Paraćin

Četiri spavaće sobe na spratu i kupatilo, hodnik dnevni boravak, kuhinja, svečana trpezarija, kupatilo, hodnik objekat jedan 149m2+149m2, priključak... više

90.000€ (270 €/m²)

  • 333m²
  • .sprat

Hitno se prodaje- može zamena za stan niže spratnosti

Centar, Paraćin

Prizemlje se sasroji od dnevnog boravka, kuhinre, trpezarije, kupatila, hodnika. Iz dnevnog boravka postoji hodnik koji vodi na sprat. Na spratu... više

80.000€ (323 €/m²)

  • 247m²
  • .sprat

Poljoprivredno zemljište Ko Stubica

Stubica, Okolina, Paraćin

Dve zasebne katastarske parcele čine celinu od 60.5a! Njive se nalaze u delu ka Batincu. Moguća korekcija cene više

3.600€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju nezavršena kuća

Gloždak, Paraćin

Kuća u mirnom delu Gloždaka ,sa ulaganjima! više

40.000€ (240 €/m²)

  • 166m²
  • Prizemlje/3 spratova

STAMBENO POSLOVNI OBJEKAT

Centar, Paraćin

Objekat poseduje izdvojeni lokal, zubnu ordinaciju špvršine 30m2 koji može i posebno d se kupi po ceni od 35000e Prvi sprat površine 98m2 se... više

210.000€ (1 000 €/m²)

  • 210m²
  • .sprat

Parcela pogodna za razne delatnosti

Gloždak, Paraćin

Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. više

10.000€ 0 €/m²)

  • 0m²