Za upit nekretnine na prodaju 40000 pronađeno 10000 oglasa

Prodaja jednoiposobnog stana 41 m² – Rotkvarija, Novi Sad – visoko prizeml

Rotkvarija, Novi Sad

U ponudi je prodaja jednoiposobnog stana u Novom Sadu, na traženoj gradskoj lokaciji Rotkvarija, ukupne površine 41 m², smeštenog na visokom... više

154.500€ (3 768 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • vp.sprat

Prodaje se odličan penthaus, Bulevar Evrope, 136m2, terasa 90m2

Bulevar Evrope, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – penthaus Bulevar Evrope 136m2 + terasa 90m2, luksuzan Prodaje se luksuzan penthaus u Novom Sadu, Bulevar Evrope... više

374.544€ (2 675 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 140m²
  • 2/3 spratova

NA PRODAJU DVOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI U DUVANISTU

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju dvosoban stan u novogradnji, dostupan na 1. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 45, 41m² Sastoji... više

108.000€ (2 400 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 1/4 spratova

Kuća domaćinstvo Boljevac na 13,85 ari jedan kilometar od centra Boljevca

1 km od centra, Boljevac Selo, Boljevac

Savršen porodični dom, kompletno seosko domaćinstvo na 13,85 ari udaljeno svega 1 km od centra Boljevca.Sa sjeverne strane izlazi na stari asvaltni... više

47.000€ (361 €/m²)

  • 130m²
  • 1/1 spratova

BW KING’S PARK RESIDENCES Beograd na vodi 2.0. 290000€

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

U prestižnom kompleksu Beograd na. vodi u luksuznoj zgradi sa pogledom na reku prodaje se moderno opremljen dvosoban stan 54m2. 290000€.... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 5./16 spratova

Prodaja luksuznog dupleksa u Kragujevcu – Erdoglija | Šestosoban stan na odl

Erdoglija, Kragujevac

Prodaja luksuznog dupleksa u Kragujevcu, u naselju Erdoglija. Ovaj šestosoban stan površine 140m² nalazi se na fantastičnoj lokaciji, u blizini... više

245.000€ (1 750 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 140m²
  • 4/4 spratova

Prodajem ili izdajem LUX stan Beograd-Vozdovac

Hotel M, Voždovac, Beograd

U tihoj i mirnoj ulici,preko puta Banjičke šume na 50m od Bulevara Oslobodjenja...odmah useljiv -Luksuzno opremljen,klimatizovan,centralno grejanje,sigurnosna... više

299.000€ (3 986 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 2/3 spratova

Kuća 345 m², 8.5 a placa, Vinogradi, Kragujevac

Vinogradi, Kragujevac

Na prodaju kuća u Vinogradima, Kragujevac, ukupne površine 345 m², sa 222 m² korisne površine, na placu od 8,5 ari. Nekretnina je smeštena na... više

250.000€ (724 €/m²)

  • 345m²
  • /1 spratova

Prodajem dvoiposoban stan Novi Sad-Rotkvarija

Rotkvarija, Novi Sad

Prodajem dvoiposoban stan 51m2. Stan se sastoji se od dnevnog boravka i još dve spavaće sobe,poseduje terasu kao i pripadajuću ostavu u podrumu. Nalazi... više

152.000€ (2 980 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 51m²
  • 1/5 spratova

PRODAJA KUĆA INĐIJA – 145m² – GARAŽA – TERASA – BLIZINA JEZERA

Širi centar, Inđija

Na prodaju je moderna i kvalitetno građena porodična kuća površine 145 m², smeštena u mirnom i prirodom okruženom delu Inđije, u neposrednoj... više

225.000€ (1 551 €/m²)

  • 145m²
  • 1/1 spratova

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

114.240€ (2 856 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 2/6 spratova

Prodaja stanova u Kragujevcu – novi luksuzni stambeni kompleks u izgradnji sm

Centar, Kragujevac

Novi luksuzni stambeni kompleks u izgradnji smešten u mirnoj ulici u samom centru grada. U ponudi su jednosobni i dvosobni stanovi vrhunskog... više

96.888€ (2 202 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • 3/6 spratova