Za upit nekretnine Cuprija pronađeno 168 oglasa

Na prodaju kuća u Ćupriji

Nadvožnjak za Supsku, Ćuprija

Na prodaju kuća površine 64 m2 na placu od 12.29 ari. Plac je prostran i pogoduje izgradnji poslovnog prostora različite namene. Ukoliko želite... više

70.000€ (1 093 €/m²)

  • 64m²
  • .sprat

Plac u Mijatovcu na lepom mestu!

Mijatovac, Okolina, Ćuprija

Na lepom mestu ka Moravi, prodajemo plac pravilnog oblika, sa priključkom za vodu. Informacije: 064/8312-081 064/8312-064 Posetite nas:... više

5.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Parcela na glavnom putu Ćuprija-Paraćin

Zmič, Ćuprija

Pored glavnog puta Ćuprija-Paraćin više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja njive

Tonja, Ćuprija

Parcela površine 15 ari u blizini starog železničkog mosta na 800 m od Velike Morave. Ukoliko imate dodatnih pitanja možete nas kontaktirati... više

2.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

STANOVI U IZGRADNJI - CENA VEĆ OD 1230 EURA PO M2

Centar, Ćuprija

KUPOVINA DIREKTNO OD INVENSTITORA I POVRAĆAJ PDV-a !!! U ponudi su stanovi u stambenom objektu koji će biti završen 2027. godine, sa pažljivo... više

98.339€ (1 244 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 79m²
  • 5/5 spratova

Njiva u zmiču

Zmič, Ćuprija

Njiva trece klase,potes Zmič. više

3.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poslovni prostor u centru Ćuprije

Centar, Ćuprija

Prodaje se poslovni prostor u centru Ćuprije, površine 144m2. više

100.000€ (694 €/m²)

  • 144m²
  • Prizemlje/2 spratova

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje... više

59.737€ (1 357 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 44m²
  • Prizemlje/5 spratova

Na prodaju poljoprivredno zemljište

Senje, Okolina, Ćuprija

Prodajem poljoprivredno zemljište sa zasađenim orasima starim sedam godina, koji su u punom rodu. Zemljište je redovno održavano i pogodno za... više

45.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poljoprivredno zemljište u Supskoj

Supska, Okolina, Ćuprija

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 34,09a u Supskoj. više

4.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Parcela na glavnom putu Ćuprija-Jagodina

Mijatovac, Okolina, Ćuprija

Građevinsko zemljište na glavnom putu iz Ćuprije za Jagodinu površine 32a. Ukoliko želite da pogledate zemljište sa nekim od naših agenata... više

35.000€ (1 €/m²)

  • 32000m²

Poslovni prostor u centru Ćuprije

Centar, Ćuprija

Prodaje se poslovni prostor u centru Ćuprije površine 104m2. više

150.000€ (1 442 €/m²)

  • 104m²
  • Prizemlje/2 spratova