Za upit Kragujevac Bubanj pronađeno 18 oglasa

Prodaja trosobnog stana u Kragujevcu – centar grada

Centar, Kragujevac

Prodaja trosobnog stana u Kragujevcu, na izuzetnoj lokaciji u centru grada, u blizini opštine, jezera Bubanj i autobuske stanice. U neposrednoj... više

115.500€ (1 833 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 63m²
  • 6/13 spratova

Na prodaju duplex u naselju Bubanj

Bubanj, Kragujevac

Prodaje se moderan i funkcionalan dvoiposoban duplex u naselju Bubanj. Prizemlje duplexa se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,... više

94.000€ (1 880 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 50m²
  • 5/5 spratova

STAN NA BUBNJU 47 kvadrata

Bubanj, Kragujevac

Prodaje se duplex u Kragujevcu, naselje Bubanj, u ulici Episkopa Save, nedaleko od osnovne škole, srednje škole, fakulteta, vrtića, marketa,... više

94.000€ (2 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 5/5 spratova

Prodaja stana u Kragujevcu – Centar preko Lepenice | Svetao stan sa terasom,

Centar, Kragujevac

Prodaja stana u Kragujevcu, na odličnoj lokaciji u blizini centra grada, autobuske stanice i jezera Bubanj. Stan se nalazi na trećem spratu,... više

88.000€ (2 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 3/5 spratova

Dvosoban stan 45m² Bubanj – namešten, prvi sprat, uknjižen

Bubanj, Kragujevac

Na prodaju kompletno renoviran stan u naselju Bubanj, u mirnom i traženom delu grada. Stan ima 45 m² i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade,... više

88.000€ (1 955 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 1/5 spratova

Jedinstvena ponuda, Bubanj, Kragujevac - Sedam garažnih mesta, ukupne površin

Bubanj, Kragujevac, Kragujevac

Retko u ponudi, u Kragujevcu, u naselju Bubanj, u blizini fakulteta, na prodaju sedam povezanih garažnih mesta, kao celina. Uknjižena površina... više

84.000€ (1 037 €/m²)

  • 81m²
  • Prizemlje