Za upit do 300000 pronađeno 8375 oglasa

Plac u Ćupriji, naselje Minel

Minel, Ćuprija

Na prodaju pravilan plac površine 5,15 ari. Ukoliko imate dodatnih pitanja u vezi placa ili neke druge nekretnine iz naše ponude, možete nas... više

10.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

PREMIUM stanovi na Limanu – 2.0 do 4.0, 33–69 m² | Vrhunac kvaliteta i kom

Liman 4, Novi Sad

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica... više

110.250€ (3 062 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • 2.sprat

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA TEMERINSKI PUT – STANOVI 29m² DO 84

Slana Bara, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – STANOVI U IZGRADNJI NA TEMERINSKOM PUTU – 29m² DO 84m² – NOVOGRADNJA U ponudi je prodaja stanova u izgradnji na... više

165.547€ (2 043 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 81m²
  • 1.sprat

Zvezdara - Učiteljsko naselje, 46m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 46m2 (terasa 5m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove... više

161.500€ (3 510 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 3/5 spratova

Prodaja, Građevinsko zemljište, Vranje, Ćoška

Ćoška, Vranje

Prodaju se više građevinskih parcela P- 5458 m2, P- 2099m2 u delu grada - Ćoška. Mogu se kupiti zasebno. Obe parcele imaju izlaz na put i... više

10.495€ (1 €/m²)

  • 5458m²

STANOVI U IZGRADNJI – MODERNA GRADNJA NA POPULARNOJ LOKACIJI

Akva Park, Jagodina

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni... više

78.700€ (1 710 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 2/2 spratova

Plac na Liparu na glavnom putu

Lipar, Jagodina

Lepa parcela. izlazi na glavni put. više

16.100€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poljoprivredno zemljite na prodaju okolina Jagodine

Mali Popović, Okolina, Jagodina

Na prodaji je parcela ,zgodna za sadnju, poljoprivrednih kultura u okolini Jagodine oko 8 km od grada.Privatna svojina 1/3 više

1.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poslovni prostor od 168m2 u centru grada

Centar, Jagodina

Samo u Heroldu! Poslovni prostor poseduje mokri čvor i nalazi se u podrumu zgrade. Idealan je za teretane, igraonice, dečije igraonice, kancelarijski... više

65.000€ (386 €/m²)

  • 168m²
  • Suteren/4 spratova

Na prodaju njiva

Žabare, Paraćin

-nije do glavnog puta -moguća korekcija u ceni više

16.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poljoprivredno zemljište selo Milanovo

Milanovo, Okolina, Vranje

Prodaje se poljoprivredno zemljište, selo Milanovo koje se nalazi 17km od Vranja. P - 110ar/ Izlaz na glavni put, u širini od 117m Rg.br 848... više

10.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju plac

Petlovac, Paraćin

-Moguce spajanje sa placem od 6.6a i 4.7a više

7.900€ 0 €/m²)

  • 0m²