Za upit do 300000 pronađeno 8373 oglasa

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – ČETVOROSOBAN STAN ADAMOVIĆEVO NASELJE – NOVOGR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA ADAMOVIĆEVO NASELJE – ČETVOROSOBAN STAN 102.94m² – PARKING U ponudi je kvalitetan četvorosoban stan... više

283.085€ (2 775 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 102m²
  • Potkrovlje/3 spratova

PREMIUM stanovi na Limanu – 2.0 do 4.0, 33–69 m² | Vrhunac kvaliteta i kom

Liman 4, Novi Sad

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica... više

108.647€ (3 017 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • Prizemlje/3 spratova

U INDUSTRIJSKOJ ZONI! GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE NA ODLIČNOJ LOKACIJI!

Okolina, Sombor

PLAC! 427a! GRAĐEVINSKO ZEMLIŠTE! Prodaje se građevinsko zemljište ukupne površine 427a, u industrijskoj zoni na odličnoj lokaciji, nedaleko... više

299.980€ 0 €/m²)

  • 0m²

Placevi različitih veličina, Petlovac,

Karađorđevo brdo, Paraćin

Cena je izražena po aru površine., 1.plac 90m2, 3521/6 2.plac 11,31 ari 3.plac 6,60ari 4.plac 4,70 ari 5.plac 9,40 ari 6.plac 10,11ari 7.plac... više

4.750€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac uz glavni put Paraćin–Pojate – samo 1 km od centra

Striško naselje, Paraćin

Na prodaju parcela na izuzetnoj lokaciji, udaljena svega 1 km od centra Paraćina, uz glavni put koji povezuje Paraćin i Pojate. Plac se nalazi... više

59.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju plac – blizina grada

Štipljanski put, Jagodina

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 18,5 ari, koje se nalazi u neposrednoj blizini grada. Plac je ravan, pogodan za obradu, voćnjak... više

22.200€ 0 €/m²)

  • 0m²

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

90.480€ (1 459 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 4/5 spratova

STANOVI U IZGRADNJI - CENA VEĆ OD 1270 EURA PO M2

Centar, Ćuprija

KUPOVINA DIREKTNO OD INVENSTITORA I POVRAĆAJ PDV-a !!! U ponudi su stanovi u stambenom objektu koji će biti završen 2027. godine, sa pažljivo... više

52.730€ (1 286 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • Prizemlje/5 spratova

Dvoiposoban stan u izgradnji

Centar (extra zona), Paraćin

Prodajemo stan u izgradnji stambene zgrade sa liftom. Grejanje-gas. Izdvojena kuhinja. Dve spavaće sobe. Spavaća soba sa izlaskom na terasu.... više

104.326€ (1 213 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 86m²
  • 2/5 spratova

Na prodaju kuća u Ćupriji

Nadvožnjak za Supsku, Ćuprija

Na prodaju kuća površine 64 m2 na placu od 12.29 ari. Plac je prostran i pogoduje izgradnji poslovnog prostora različite namene. Ukoliko želite... više

70.000€ (1 093 €/m²)

  • 64m²
  • .sprat

Zemljište u industrijskoj zoni

Zmič, Paraćin

-Moguće spajanje sa većom parcelom -Moguće priključenje vode i struje više

66.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Lokal iz dva nivoa/Centar

Centar, Jagodina

Prizemlje - 40m2 Suteren - 40m2 više

49.500€ (618 €/m²)

  • 80m²
  • /2 spratova