Za upit do 300000 pronađeno 8371 oglasa

Pećinci, Šimanovci - Mandić Đorđa Đokice, 42.58a

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Pećinci, Šimanovci - Mandić Đorđa Đokice plac/građevinsko zemljište 42.58a, front prema ulici 38m Prodaje se plac u Šimanovcima u ulici Mandić... više

147.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zvezdara, Cvetkova pijaca - Majke Kujundžić, 61m2

Cvetkova pijaca , Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Cvetkova pijaca - Majke Kujundžić 2.0, 61m2 (terasa 7m2), 2/4, podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi su novi,... više

213.500€ (3 500 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 61m²
  • 2/4 spratova

Palilula, Krnjača - Mokri Sebeš, 38.72a

Krnjača, Palilula, Beograd

Palilula, Krnjača - Mokri Sebeš plac/građevinsko zemljište, 38.72a U ponudi gradsko građevinsko zemljište površine 38.72a. Po Informaciji... više

245.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zemun, Ugrinovci - Mihajla Lazarevića, 20.24 ari

Ugrinovci, Zemun, Beograd

Zemun, Ugrinovci - Mihajla Lazarevića plac, 20.24 ari, front prema ulici 30 metara, voda struja Plac se nalazi pored puta, sa mogućnošću... više

60.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Surčin - Aerodromski put, 85.99a

Surčin (mesto), Surčin, Beograd

Surčin - Aerodromski put građevinsko zemljište, 85.99a Prodaje se zemljište u građevinskom području kod aerodroma Nikola Tesla u Surčinu.... više

258.000€ (30 €/m²)

  • 8599m²

Voždovac, Autokomanda - Ustanička, 67m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Ustanička 3.0, 67m2 (terasa 5m2), 4/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi stanovi u luksuznom stambeno-poslovnom... više

299.925€ (4 476 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 67m²
  • 4/8 spratova

Na prodaju plac

Supska, Okolina, Ćuprija

Na prodaju plac na odličnoj lokaciji! Za više informacija, kontaktirajte naše agente: 064/8 312 082 064/8 312 064 065/8 470 477 035/8 470... više

16.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Parking mesto u zatvorenoj garaži – centar Ćuprije

Centar, Ćuprija

Na prodaju je parking mesto površine 18 m² u zatvorenoj garaži u samom centru Ćuprije. Garaža je obezbeđena, suva i uredna, sa lakim pristupom... više

8.000€ (444 €/m²)

  • 18m²
  • .sprat

Na prodaju livada(plac) nadomak Krivog Vira

Krivi Vir, Okolina, Boljevac

U neposrednoj blizini magistralnog puta i sela Krivi Vir prodajemo parcelu od 48.69 a više

8.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Parcela veće površine na brdu

Karađorđevo brdo, Paraćin

Prodajemo plac(u gradjevinskom području)u neposrednoj blizini restorana Avlija,pogodan za gradnju porodične kuće ili vikendice! Moguće priključenje... više

46.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja, Građevinsko zemljište, Vranje, Bunuševac

Bunuševac, Vranje

Odličana parcela u građevinskoj zoni, u blizini petlje za Industrijsku zonu. P- 2354m2 Struja, voda: da/ 40m direktnog izlaza na put Cena:... više

153.100€ (65 €/m²)

  • 2354m²

Jednosoban stan u centru grada

Centar, Jagodina

Stan u izgradnji, radjen po svim standardima koji ispunjavaju sve Vase zahteve. U centru grada, na drugom spratu, lift, bazen, parkinzi. Poseduje... više

87.500€ (1 650 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 2/5 spratova