Za upit do 300000 pronađeno 8377 oglasa

Surčin, Radiofar - Vasilija Ostroškog, 18 ari

Radiofar, Surčin, Beograd

Surčin, Radiofar - Vasilija Ostroškog plac - građevinsko zemljište, 18 ari, front prema ulici 12m Prodaje se plac na odličnoj lokaciji na... više

200.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića, 42m2

Vojvode Vlahovića, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića 1.5, 42m2, PR/2, podno grejanje/struja, inverter klima, interfon, parking, garaža U mirnoj... više

92.400€ (2 200 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • Prizemlje/2 spratova

Voždovac, Autokomanda - Ustanička, 54m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Ustanička 2.0, 54m2 (terasa 3m2), 3/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi stanovi u luksuznom stambeno-poslovnom... više

205.200€ (3 800 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 3/8 spratova

STANOVI U IZGRADNJI – MODERNA GRADNJA NA POPULARNOJ LOKACIJI

Akva Park, Jagodina

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni... više

104.610€ (1 660 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 2/2 spratova

Akva Park, Jagodina

61.020€ (1 794 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 34m²
  • 2/2 spratova

Prodajemo plac u Dankovu (gradsko gradjevinsko zemljište)

Dankovo, Paraćin

Dužina fronta do ulice 14m Mogućnost priključenja vode,struje ,kanalizacije,gasa više

8.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaje se parcela u blizini Jagodine, površine 61 ar

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Parcela se nalazi van glavnog puta, mirno okruženje. Vlasništvo uredno. 064/8-312-063 065/8-222-441 035/8-222-441 više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

71.340€ (1 455 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 1/5 spratova

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu... više

91.300€ (1 472 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 62m²
  • /3 spratova

Veća parcela u Brzinu kod Batočine

Brzan, Okolina, Batočina

Plodna je zemlja,veoma pogodna za podizanje plastenika i poljoprivrednih kultura,sadnju voća i povrća. Parcela je jedna celina Za više informacija... više

5.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja, Poljoprivredno zemljište, Bujanovac

Bujanovac

Prodaje se zemljište P- 1501m2, katastatska opština Karadnik, opština Bujanovac. Parcela je idealnog oblika sa izlazom na magistralu, u građevinskoj... više

22.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju poljoprivredno zemljište na Đurđevom brdu

Đurđevo brdo, Jagodina

Prodaje se poljoprivredno zemljište na Đurđevom brdu površine 24,79a. više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²