Za upit do 300000 pronađeno 8375 oglasa

Četvorosoban stan NOVI SAD, 294580€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101334 - CENA je sa PDV i uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Četvorosoban stan u izgradnji na Podbari. Stan se sastoji... više

294.580€ (2 678 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²
  • 3/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 190000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099444 CENA JE 190000E + 3%agencijske provizije. U CENI PARKING MESTO u dvorištu zgrade.Na prodaju trosoban stan na Novoj... više

190.000€ (2 289 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 1/5 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 254920€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka-1095875- Četvorosoban stan u izgradnji na Telepu, U pitanju je urbana vila, visok kvalitet gradnje i opreme. Ima povrat PDV-a... više

254.920€ (2 549 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • Prizemlje/3 spratova

Čukarica, Cerak, Partizanske vode, 3.0, 61m2, 185000 EUR

Cerak, Beograd

Na prodaju stan u izgradnji na Ceraku u zgradi od 23 stana spratnosti Po+P+3+M. Budući stan je na drugom od četiri sprata, površine 61m2 i... više

185.000€ (3 032 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²
  • 2/4 spratova

Voždovac, Banjica, Porodice Trajković, 4.0, 100m2, 235000 EUR

Banjica, Beograd

Na dobroj lokaciji objekat u izgradnji. Planiran završetak radova: april 2026. Sve se radi od vrhunskih materijala. Grejanje: toplplotne pumpe.... više

235.000€ (2 350 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²

Zemun, Batajnica, Terminal, Zemljište, 3000ari, 140000 EUR

Batajnica, Beograd

Dozvoljena gradnja. Gradsko građevinsko zemljište u privrednoj zoni. GREJANJE - CG, sprat / ID oglasa: 62478. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne... više

140.000€ (46 €/m²)

  • 3000m²

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 2.5, 69m2, 267385 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Dvoiposoban stan u izgradnji. Struktura stana je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva hodnika, kupatilo, toalet i... više

267.385€ (3 875 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 2/4 spratova

Zvezdara, Veliki mokri lug, Ristin potok, 2.5, 53m2, 134090 EUR

Veliki Mokri Lug, Beograd

Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva... više

134.090€ (2 530 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²
  • 2/3 spratova

Na prodaju zemljište u Mijatovcu, blizina Ćuprije!

Mijatovac, Okolina, Ćuprija

Predstavljamo vam odličnu investicionu priliku – prostrano zemljište ukupne površine 35,72 ara, koje se nalazi u selu Mijatovac, nedaleko od... više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Sremska Kamenica, Paragovo - Plac ID#7000056

Paragovo, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica, Paragovo. Plac u građevinskom području. Struja, voda, gas. Asfalt na 5m od placa. Front 39m. Uknjižen. (Vinson nekretnine,... više

168.500€ (205 €/m²)

  • 818m²

Sremski Karlovci, potes Ešikovac - Uknjižen plac ID#7000068

Čerat, Sremski Karlovci, Sremski Karlovci

Sremski Karlovci - potes Ešikovac. Predstavljamo poljoprivredno zemljište, njiva 5 klase veličina 0,1813 hektara; deo pod vinogradom. Nalazi... više

56.000€ (30 €/m²)

  • 1813m²

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Uknjiženo garažno parking mesto ID#9000125

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Futoška. Garažno parking mesto veličine 11m2. Nalazi se u suterenu zgrade, kolektivna garaža. Pozicionirana... više

21.800€ (1 981 €/m²)

  • 11m²