Učiteljsko Naselje, Beograd
Beograd, Zvezdara, Učiteljsko naselje - Ruđera Boškovića 3.0, 65m2, 4/5, EG U ponudi je funkcionalan trosoban stan površine 65m2. Stan je... više
204.999€ (3 153 €/m²)
Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Sole, Bulevar Vudroa Vilsona, 2.0, 53.65 m2 sa terasom, I od XVI spratova, cg, telefon,... više
275.000€ (5 092 €/m²)
Velike Pčelice, Okolina, Kragujevac
Nudimo Vam prelepo Seosko gazdinstvo u Kragujevcu, naselje Velike Pčelice sa redovnim turističkim aranžmanima, izgrađenom prepoznatljivošću... više
350.000€ (1 535 €/m²)
Bubanj, Kragujevac, Kragujevac
Na prodaju nov dvosoban lux stan površine 74m² u Matis New Point kompleksu kod Palate pravde, naselje Bubanj, Kragujevac. Nalazi se na prvom... više
133.000€ (1 797 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera površine 27.57m², smeštena u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. Stan se nalazi u prizemlju... više
55.140€ (2 042 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Na prodaju jednoiposoban stan površine 42m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim rasporedom... više
84.000€ (2 000 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Na prodaju jednoiposoban stan površine 40.63m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim... više
81.260€ (2 031 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera površine 29.84 m², smeštena u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. Stan se nalazi u prizemlju... više
59.680€ (2 057 €/m²)
Brace Jerkovic, Vozdovac, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Brace Jerkovic, Brace Jerkovica, 1.0 (adaptabilan u 1.5), 49 m2 sa lodjom, VPR od V spratova, cg, lift,... više
119.900€ (2 446 €/m²)
Kalenic, Vracar, Beograd
SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kalenic, Hadzi Djerina, 2.0, 72 m2 sa 3 terase, III od IV sprata, cg, lift, interfon, video nadzor, ktv,... više
310.000€ (4 305 €/m²)
Centar, Rača, Rača
Na prodaju kuća u Rači, naselje Vinogradi, površine 135 m2 i pomoćni objekat, površine 90 m2, na placu površine 317 m2.... više
57.000€ (300 €/m²)
Adamovićevo Naselje, Novi Sad
PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA ADAMOVIĆEVO NASELJE – ČETVOROSOBAN STAN 102.94m² – PARKING U ponudi je kvalitetan četvorosoban stan... više
283.085€ (2 775 €/m²)