Za upit dgkanal inr s pronađeno 7116 oglasa

VOZDOVAC KUMODRAZ 3753m2 , 750600e

Kumodraz, Vozdovac, Beograd

Kumodraz, Bulevar Peka Dapcevica, 3 753 m2, gradsko gradjevinsko zemljiste, informacija o lokaciji, uknjizeno. Plac ukupne povrsine od 37.53... više

750.600€ (200 €/m²)

  • 3753m²

Odličan komforan četvorosoban stan 102m2, centar - kod Dušanovog bazara, 1

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju prelep, komforan, četvorosoban stan, uknjižene površine 102m2, u centru grada, u blizini Dušanovog Bazara. Nalazi se na top lokaciji... više

231.500€ (2 269 €/m²)

  • 4 soba
  • 102m²
  • 1/2 spratova

SAVSKI VENAC DEDINJE 80m2 , 2T , 350000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO! Dedinje, Neznanog junaka, 3.0, 80 m2 sa 2 terase i zastakljenom lodjom, I od IV sprata, cg, tel,... više

350.000€ (4 375 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 1.sprat

STARI GRAD CENTAR 210m2 , 649000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Djure Danicica, 3.0 poslovni prostor od 210 m2, SUT od I sprata, cg, bez lifta, interfon, video... više

649.000€ (3 090 €/m²)

  • 210m²

Lokal u centru, TC Ambasador, prizemlje, 31 m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju useljiv poslovni prostor u centru, u prizemlju TC Ambasador, pogodan za razne trgovinsko - uslužne delatmosti. sastoji... više

66.000€ (2 129 €/m²)

  • 31m²
  • Prizemlje

Zemun, Gornji Grad, Cara Dušana, 2.0, 57m2, 171420 EUR

Gornji Grad, Beograd

Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura, na visokom prizemlju i prvom spratu.... više

171.420€ (3 007 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 1.sprat

Na prodaju komforan kuca u Vranicu

Vranić, Barajevo, Beograd

Prodaja kuće u Vraniću (Barajevo) – 180 m² na 20 ari placa ​Na prodaju komforna kuća na fantastičnoj lokaciji koja spaja mir prirode sa neposrednom... više

150.000€ (833 €/m²)

  • 180m²
  • 1/1 spratova

KUĆA STANIŠIĆ!

Stanišić, Okolina, Sombor

KUĆA!! Prodaje se porodična kuća u Stanišiću, površine 153m², na placu od 7.5 ari. Kuća se sastoji od ulaznog hodnika, četiri sobe, kuhinje... više

31.000€ (202 €/m²)

  • 153m²
  • .sprat

Veliki plac sa vikendicom u naselju Sarina Međa

Sarina Međa, Jagodina

Na prodaju je prostran plac površine 21,12 ari u mirnom i lepom naselju Sarina Međa, idealno pozicioniran kako za izgradnju porodične kuće,... više

42.240€ (1 408 €/m²)

  • 30m²
  • .sprat

Prodaja garsonjere – 29m2, namešteno, nova zgrada, odlična lokacija

Bulevar Evrope, Novi Sad

Na prodaju nameštena garsonjera Bulevar Evrope, površine 29m2, u novoj zgradi sa liftom, pod garancijom investitora. Stan je bez ulaganja, sve... više

106.429€ (3 669 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 4/7 spratova

Prodaja luksuznog stana Beograd, Vračar kod Hrama, novogradnja, garaža, Smart

Kalenić, Vračar, Beograd

Na prodaju luksuzan stan u premium novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Vračar, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save.... više

448.000€ (6 400 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 4/8 spratova

Novogradnja, Trošarina, stan 65.92m2, 2. sprat

Trošarina, Palilula, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne... više

121.952€ (1 876 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 65m²
  • 2/3 spratova