Za upit dgkanal inr s pronađeno 7122 oglasa

Čukarica, Rušanj - Beogradska 2.deo, 8.23a

Rušanj, Čukarica, Beograd

Čukarica, Rušanj - Beogradska 2.deo plac/građevinsko zemljište 8.23a Retko u ponudi! Na samo 15km od mosta Gazela, na samom ulazu u naselje... više

82.300€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju – Kompaktan stan sa velikom krovnom terasom i prelepim pogledom!

Pivara, Jagodina

U ponudi imamo jedinstven stan na idealnoj lokaciji za miran i kvalitetan život! Smešten na poslednjem spratu zgrade, ovaj stan od 30 m² nudi... više

30.000€ (1 000 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 30m²
  • 4/4 spratova

Poslovni prostor - Stepa Stepanovic

Stepa Stepanović, Voždovac, Beograd

**Prodaje se lokal - Vojvode Stepe 431, naselje Stepa Stepanović, Beograd** **Opis nekretnine:** Nudimo vam prostran i funkcionalan lokal... više

795.000€ (2 523 €/m²)

  • 315m²
  • Prizemlje/6 spratova

Vila sa bazenom u srcu Niša – Vaša oaza mira i poslovna prilika na Obiliće

Medijana, Niš

Retka prilika na tržištu - Zaboravite na gradsku gužvu dok uživate pored sopstvenog bazena u strogom centru grada. Ova nekretnina od 290m² nudi... više

380.000€ (1 310 €/m²)

  • 290m²
  • 1/2 spratova

Idealno za preduzetnike – Kuća sa halom i vagom do 60 tona!

Veliki Popović, Okolina, Despotovac

Zamislite da se svakog jutra budite u prostranoj, kompletno sređenoj kući na dva sprata, okruženi mirom i zelenilom, a da vam posao – bukvalno... više

250.000€ (365 €/m²)

  • 684m²
  • /2 spratova

Surčin, Radiofar – Vasilija Ostroškog

Radiofar, Surčin, Beograd

Surčin, Radiofar – Vasilija Ostroškog plac, 18371m2, front prema ulici 48 mtara U ponudi je zemljište u području, uknjiženo kao njiva II klase,... više

790.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Objekat turizma sa placem, Borsko jezero

Borsko jezero, Bor, Bor

Na prodaju objekat turizma ukupne površine 250m2 u sklopu koga su: 7 kategorisanih apartmana, jedna brvnara, vešernica sa kupatilom i kiosk... više

310.000€ (1 240 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje

Zemun, Kalvarija, Prvomajska , 12m2, 20000EUR

Zemun (kalvarija), Beograd

Agencijski ID: 119291, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje sa odlicnim saobracajnim... više

20.000€ (1 666 €/m²)

  • 12m²

Zemun, Kalvarija, Prvomajska , 12m2, 21000EUR

Zemun (kalvarija), Beograd

Agencijski ID: 119290, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje sa odlicnim saobracajnim... više

21.000€ (1 750 €/m²)

  • 12m²

Zemun, Kalvarija, , 12m2, 19700EUR

Zemun (kalvarija), Beograd

Agencijski ID: 119292, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje sa odlicnim saobracajnim... više

19.700€ (1 641 €/m²)

  • 12m²

Prodajem kucu u Nakovu

Nakovo, kikiinda, Kikinda

Prodajem kucu u Nakovu Adaptirana kuca legalizovana sa novom elektro instalacijom,novim vodovodom,novim kupatilom,struja trofazna,4 sobe,kuhinja,kupatilo,nalazi... više

27.000€ (135 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje

Prodaja luksuznih stanova u centru Vrnjačke Banje – moderan kompleks sa SPA

Širi centar, Vrnjačka Banja

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi je više... više

71.500€ (1 833 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 1/3 spratova