Za upit dgkanal in rs pronađeno 8407 oglasa

Dvosoban stan 53 m², Aerodrom, Kragujevac, 1. sprat

Aerodrom, Kragujevac

Ukoliko tražite udoban i komforan stan na odličnoj lokaciji, ovo je prilika za vas. Na prodaju stan površine 53m2 u naselju Aerodrom. Stan... više

94.000€ (1 773 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 1.sprat

Prodaja, Poljoprivredno zemljište, Vranje, Okolina, Suvi Dol

Suvi Dol, Okolina, Vranje

Na prodaju parcela od 17.5ar u naselju Suvi dol u blizini fabrike "Kolumbo" vrsta zemljišta: poljoprivredno zemljiste u građevinskoj zoni.... više

24.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

CENA DOGOVOR odlična kuća sa placem 4, 3 ara ID#5336

Rušanj, Čukarica, Beograd

Kvalitetno sazidana ,komforna porodična kuća sa tri etaže (Pr+1+Pk) na placu površine 4,3 ara.Nekretnina na opstini Ćukarica u Rusnju na parceli... više

180.000€ (750 €/m²)

  • 240m²

Novi Sad, Grbavica, Danila Kiša, 4.0, 134m2, 385000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 116173, V/V, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se DUPLEX, 134m2, na Grbavici. + 2 PARKING MESTA. Komforan, svetao, cetvorosoban... više

385.000€ (2 873 €/m²)

  • 4 soba
  • 134m²
  • 5/5 spratova

Plac uz glavni put Paraćin–Pojate – samo 1 km od centra

Striško naselje, Paraćin

Na prodaju parcela na izuzetnoj lokaciji, udaljena svega 1 km od centra Paraćina, uz glavni put koji povezuje Paraćin i Pojate. Plac se nalazi... više

59.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Retka ponuda! Odličan plac 401m2, sa objektom, iznad Amerikanca, Kovanlučka

Kovanluk, Palilula, Niš

Retko u ponudi! Na prodaju odličan plac za izgradnju porodične kuće u blizini Amerikanca u Kovanlučkoj ulici. Na placu postoji manji objekat... više

35.000€ (87 €/m²)

  • 401m²

Trosoban stan 56 m², Akva Park, Jagodina, 2. sprat

Akva Park, Jagodina

PRODAJA TROSOBNOG STANA – WING APARTMANI, KOD AKVA PARKA Na prodaju komforan trosoban stan u modernom kompleksu Wing apartmana, na izuzetnoj... više

80.080€ (1 430 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 56m²
  • 2/7 spratova

Novi Sad, Novo Naselje, Simeona Piščevića, 3.0, 78m2, 188500EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 125083, III/IV, uknjizen, podrum, ostava. Prodaje se trosoban stan 78,56m2, 3. sprat, Novo Naselje, Buducnost gradnja, stan se... više

188.500€ (2 416 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Devet Jugovica, 3.0, 71m2, 198800EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 130950, VPR/IV, klima, lift, uknjizen, parking, podrum, ostava. Na prodaju klasican trosoban stan u ulici Devet Jugovica. Stan... više

198.800€ (2 800 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²

Novi Sad, Novo Naselje, Bate Brkića, 2.0, 64m2, 140000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 126953, VIII/VIII, lift, terasa, uknjizen, parking. Na prodaju klasican dvosoban stan 65m2 u Bate Brkica ulici na osmom spratu... više

140.000€ (2 187 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 8/8 spratova

Novi Sad, Sajam, , 4.0, 121m2, 310054EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 129903, VI/VI, ulaz mermerni, novogradnja. *SAJAM LUX* 121,59 m2, 4,0-soban stan u izgradnji. ZA LJUBITELJE VELIKE TERASE SA... više

310.054€ (2 562 €/m²)

  • 4 soba
  • 121m²
  • 6/6 spratova

Zvezdara, Zvezdarska šuma, Ledinačka, 1.5, 38m2, 163200EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 131858, VI/VI, lift, terasa, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Namesten stan u novogradnji, odlicno lokacijski pozicioniran.... više

163.200€ (4 294 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • 6/6 spratova