Za upit dgkanal in rs pronađeno 8404 oglasa

LUKSUZAN STAN 130M2 WEST 65, DVA GARAZNA MESTA

West 65, Novi Beograd, Beograd

Na prodaju cetvorosoban stan vrhunskog kvaliteta u modernom kompleksu West 65. Povrsina 130 m2, idealno pozicioniran na sestom spratu. Stan... više

700.000€ (5 384 €/m²)

  • 4 soba
  • 130m²
  • 6.sprat

Plac za gradnju, industrijska zona, Milka Protić, 58 hektara

Mika Protić (KP dom), Palilula, Niš

Na prodaju veliki plac za gradnju u industrijskoj zoni u neposrednoj blizini naselja Milka Protić. Uknjižena površina placa je 58093m2 i ima... više

3.776.000€ (64 €/m²)

  • 58093m²

Zemljište u Kormanu

Korman, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela u Korman polju od 2208 m2 . Nalazi se u građevinskom području, a po kulturi je livada. U blizini je gde se planira izgradnja... više

41.000€ (18 €/m²)

  • 2208m²

Apartman u Brzeću P=38m2

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

Apartman se nalazi u Brzeći na 100 m od gondole na odličnoj lokaciji. Ima dva nivoa, na prvom nivou površine 23 m2 je dnevni boravak sa kuhinjom... više

54.000€ (1 421 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 4.sprat

Apartman u Brzeću P=50m2

Brzeće, Kopaonik, Kopaonik

Apartman se nalazi u Brzeći na 100 m od gondole na odličnoj lokaciji. Ima dva nivoa, na prvom nivou površine 38 m2 je dnevni boravak sa kuhinjom... više

75.000€ (1 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 4.sprat

Kuća na Paliluli, Apelovac, 188m2, plac 3a

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Apelovcu. Ukupna površina placa je 240m2, porodični objekat ima ukupno 188m2 (P+1, u osnovi 94m2). Prizemlje i prvi sprat... više

150.000€ (797 €/m²)

  • 188m²
  • Prizemlje/2 spratova

Na prodaju poljoprivredno zemljište

Stubica, Okolina, Paraćin

Prodajem poljoprivredno zemljište sa zasađenim orasima starim sedam godina, koji su u punom rodu. Zemljište je redovno održavano i pogodno za... više

11.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju poljoprivredno zemljište

Stubica, Okolina, Paraćin

22.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju poljoprivredno zemljište

Senje, Okolina, Ćuprija

45.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja, Stan, Novi Sad, Bulevar Oslobođenja

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Prodaja useljivih stanova kod Futoške pijace, 97–244 m², 4.0–6.0 – Kupac ne plaća proviziju Na prodaju useljivi, prostrani stanovi na jednoj... više

329.703€ (3 399 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 97m²
  • 4.sprat

Prodaja, Stan, Novi Sad, Bulevar Oslobođenja

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

820.323€ (3 361 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 244m²
  • Potkrovlje.sprat

Šumsko zemljište u Ljubiću kod Knića- plac 2668 m2

Ljubić, Knić, Knić

Na prodaju šumsko zemljište površine 2668 m2 u Ljubiću kod Knića. Do parcela se dolazi putem od motela Ravni gaj. Blizina magistralnog puta... više

4.000€ (1 €/m²)

  • 2668m²