Za upit dgkanal in rs pronađeno 8417 oglasa

Kragujevac, plac u industrijskoj zoni- građevinsko zemljište 3401 m2

Bubanj, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju uknjižen plac u urbanističkoj celini prve zone poslovanja, industrijska zona Kragujevac, površine 3401 m2,u neposrednoj blizini planirana... više

170.000€ (49 €/m²)

  • 3401m²

Zvezdara, Slavujev venac, , 2.0, 62m2, 113900EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 119929, klima, uknjizen, renoviran, stara gradnja, ostava. Na prodaju kuca u jednoj od najlepsih i najtrazenijih lokacija u Beogradu... više

113.900€ (1 837 €/m²)

  • 62m²

Novi Sad, Grbavica, Danila Kiša, 4.0, 134m2, 385000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 116173, V/V, klima, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se DUPLEX, 134m2, na Grbavici. + 2 PARKING MESTA. Komforan, svetao, cetvorosoban... više

385.000€ (2 873 €/m²)

  • 4 soba
  • 134m²
  • 5/5 spratova

Na prodaju jednoiposoban stan, 33m2

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan 33m2, kod Fakulteta zaštite na radu. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom... više

71.000€ (2 151 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • 5/6 spratova

Miljakovac III, Miljakovačko brdo, 71m2, terasa ID#1638

Miljakovac III, Rakovica, Beograd

Miljakovac III, Miljakovačko brdo, trosoban stan 71m2, dva mokra čvora, klima uređaj, namešten, 127800 Evra. Stan se nalazi u prizemnoj porodično... više

127.800€ (1 800 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • Prizemlje

Jednosoban stan NOVI SAD, 88400€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102593, cena nekretnine je 88.400e sa uključenom agencisjkom provizijom, Novi Sad, Centar, 29 m2, jednosoban, četvrti... više

88.400€ (3 048 €/m²)

  • 1 soba
  • 29m²
  • 4/5 spratova

Odličan trosoban stan 81m2, 1.sprat, na top lokaciji kod Saborne crkve

Marger, Medijana, Niš

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji u centru grada kod Saborne crkve. U blizini su pošta Marger, autobusko stajalište, palilulska pijaca... više

167.000€ (2 061 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 1/10 spratova

Kuća u okolini Jagodine na dva nivoa odmah useljiva sa svim priključcima

Siokovac, Okolina, Jagodina

Kuća je za ljubitelje prirodnog okruženja, nalazi se na 7 kilometra od centra grada u urbanom selu Siokovac u vikend naselju. Poseduje prizemlje... više

38.000€ (475 €/m²)

  • 80m²
  • /2 spratova

Lux novogradnja u srcu Panteleja, 66.91m2, 3.0

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, trosoban stan 66.91m2 u izgradnji,... više

147.202€ (2 230 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • 1/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 227200€

Centar, Novi Sad

Centar, trosoban stan, na idealnoj lokaciji. Agencijska oznaka stana 1065744, Novi Sad, centar. CENA 227200e + agencijska provizija 3%Stan... više

227.200€ (2 912 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 1/9 spratova

+RAKOVICA VN 3858

Kanarevo brdo, Rakovica, Beograd

Odlična ponuda! Nalazi se u polusuterenu stambene zgrade na Kanarevom brdu, ulica Vukasovićeva. Stan je funkcionalnog rasporeda, nalazi se... više

50.000€ (2 380 €/m²)

  • Garsonjera
  • 21m²
  • Suteren/4 spratova

Fantastičan, 4.0, Vračar

Crveni Krst, Vračar, Beograd

Vračar, Crveni krst, Metohijska, 4.0, 109m2, dve terase, II/6, lift, CG, klima, uknjižen Fantastično osvetljen i funkcionalan, trostrano orijentisan... više

380.000€ (3 486 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 109m²
  • 2/6 spratova