Pronađeno 10002 oglasa

Zlatibor, Sloboda, Meteorološka, 1.0, 37m2, 57200EUR

Sloboda, Zlatibor

Agencijski ID: 118125, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada.... više

57.200€ (1 545 €/m²)

  • 1 soba
  • 37m²
  • 4/4 spratova

Rakovica, Centar, Viševačka, 1.5, 30m2, 72000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 116456, PSUT/IV, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta. Stan uknjizen kao garsonjera,... više

72.000€ (2 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 30m²

Palilula, Hala Pionir, Miše Vujića, 3.0, 83m2, 237500EUR

Hala Pionir, Beograd

Agencijski ID: 108108, III/III, klima, lift, telefon, uknjizen, renoviran, stara gradnja. Povrsina stana sa terasom je 83m2 a uknjizeno je 68m2.... više

237.500€ (2 861 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 3/3 spratova

Zemun, Vojni put, Mačvanska, 3.0, 180m2, 320000EUR

Vojni Put, Beograd

Agencijski ID: 97455, spratna, klima, terasa, uknjizen, garaza. Donji deo ima dva lokala od po 40 m2,koja su iznajmljena od kojih jedan moze... više

320.000€ (1 777 €/m²)

  • 180m²

Voždovac, Braće Jerković, Jovana Bijelića, 3.0, 71m2, 195000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 122420, PR/IV, klima, uknjizen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Prodaje se stan na Vozdovcu u ulici Jovana Bijelica.... više

195.000€ (2 746 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²

Savski venac, Beograd na vodi, Bulevar Vudroa Vilsona, 2.0, 55m2, 330000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 100424, X/XVII, lift, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

330.000€ (6 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 10/17 spratova

Novi Sad, Centar, Skerlićeva, 1.5, 38m2, 150000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 91350, I/, novogradnja, podrum, ostava. Prodaje se luksuyan jednoiposoban stan u papirima 38 m2 u stvarnosti 40 m2, prvi sprat... više

150.000€ (3 947 €/m²)

  • 2 soba
  • 38m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Telep, , 3.0, 70m2, 210000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 110856, I/II, telefon, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza. Prodajem u manjoj izuzetno kvalitetnoj zgradi noviji... više

210.000€ (3 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1/2 spratova

Tivat, Centar, Bradasevo, 12.0, 519m2, 1326000EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 65162, spratna, struja, bazen, kanalizacija, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta, vila. Kuca se nalazi u Tivtu 2km od aerodrome,1,5km... više

1.326.000€ (2 554 €/m²)

  • 519m²

Novi Sad, Novo Naselje, Bate Brkića , 4.5, 127m2, 300000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 91204, V/, dupleks, lift, terasa, uknjizen, nov, novogradnja. Na prodaju u novogradnji, moderan, lux opremljen stan od 127 kvadrata,... više

300.000€ (2 362 €/m²)

  • 5 soba
  • 127m²
  • 5.sprat

Obrenovac, Barič, Sremska, 2.5, 70m2, 57000EUR

Barič, Beograd

Agencijski ID: 84806, 1a, spratna, 1, terasa(2), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, cela. Splav na prodaju. Zavrsen pre mesec... više

57.000€ (814 €/m²)

  • 70m²

Čukarica, Banovo brdo, Nikolaja Gogolja, 2.5, 68m2, 300000EUR

Banovo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 101515, VPR/VI, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking, podrum. ***STAN SA GARAZOM***Izuzetno lokacijski pozicioniran, svetao,... više

300.000€ (4 411 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²