Pronađeno 10004 oglasa

Zemun, Gornji grad, Ugrinovačka, 3.5, 86m2, 238000EUR

Zemun (gornji Grad), Beograd

Agencijski ID: 105154, spratna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, podrum. Prodaje se stan u kuci u centru Zemuna, Ugrinovacka... više

238.000€ (2 767 €/m²)

  • 86m²

Sopot, Kosmaj, , 16a, 46000EUR

Kosmaj, Beograd

Agencijski ID: 128316. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena:... više

46.000€ (28 €/m²)

  • 1600m²

Tivat, Porto Montenegro, , 2.0, 76m2, 650000EUR

Porto Montenegro, Tivat

Agencijski ID: 108986, IV/, terasa, uknjizen, stambena zgrada. An exclusive one-bedroom, fully furnished apartment on the 4th floor. The apartment... više

650.000€ (8 552 €/m²)

  • 2 soba
  • 76m²
  • 4.sprat

Vračar, Cvetni trg, , 1.5, 44m2, 190000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 126760, PR/IV, uknjizen, luks renoviran. **IDEALNA INVESTICIJA ZA IZDAVANJE**U centru Beograda, nedaleko od Cvetnog Trga na Vracaru,... više

190.000€ (4 318 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²

Novi Sad, Centar, Socijalno , 4.0, 88m2, 184000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 115618, II/II, dupleks, terasa, uknjizen, renoviran. Prodaje se lepo sredjen cetverosoban stan u mirnoj ulici svega par minuta... više

184.000€ (2 090 €/m²)

  • 4 soba
  • 88m²
  • 2/2 spratova

Sopot, Ralja, Zmaj Jovina , 40a, 80000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 119678, struja, uknjizen. Prodaje se 40 ari koji je trenutno deo velike parcele. Obaveze prodavca je da uradi preparcelaciju,kako... više

80.000€ (20 €/m²)

  • 4000m²

Novi Sad, Novo Naselje, Stanoja Stanojevića, 1.5, 37m2, 125000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 130882, VPR/, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking. NOVO NASELJE 37 m2, odlican jednoiposoban stan, na visokom prizemlju.... više

125.000€ (3 378 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²

Novi Sad, Železnička Stanica, Bulevar Jaše Tomića, 1.0, 30m2, 85000EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 124571, III/, uknjizen, podrum. Prodaje se uknjizen jednosoban stan kod Zeleznicke stanice. U cenu ulazi i namestaj. Treci sprat... više

85.000€ (2 833 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Satelit, Miloja Čiplića, 2.0, 48m2, 117000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 118207, II/IV, uknjizen, renoviran. Prodaje se kompletno renoviran stan na Satelitu – spreman za useljenje! MOZE KREDIT ZA MLADE! Stan... više

117.000€ (2 437 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 2/4 spratova

Kolašin, Kolašin, Sportska zona, 3a, 59000EUR

Kolašin, Kolašin

Agencijski ID: 87960, struja, uknjizen, plac. Prodajem urbanizovan plac velicine 300 m2 u centru Kolasina a u sklopu DUP-a “Sportska zona” Centar... više

59.000€ (196 €/m²)

  • 300m²

Bijeljina, Novo Selo, Pavlovića put, 5.0, 1144m2, 900000EUR

Novo Selo, Bijeljina

Agencijski ID: 82958, uknjizen, poslovna zgrada. Objekat se nalazi na 2km od etno sela Stanisic. Povrsina placa je 78a. Ceo plac je ogrdjen,... više

900.000€ (786 €/m²)

  • 1144m²

Voždovac, Autokomanda, Milovana Marinkovića , 2.0, 58m2, 185000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 108241, PSUT/IV, klima, uknjizen, izvorno stanje, novogradnja. *** Stan u vili novije gradnje, izuzetno lokacijski pozicioniran.***... više

185.000€ (3 189 €/m²)

  • 2 soba
  • 58m²