Pronađeno 10005 oglasa

Novi Sad, Telep, Presernova, 3.0, 72m2, 180000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 123429, II/, klima, telefon, terasa, garaza, parking, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

180.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 2.sprat

Čukarica, Ostružnica, Kosmajska, 7a, 50000EUR

Ostružnica, Beograd

Agencijski ID: 29423, struja, kanalizacija, uknjizen, deljiv, plac. Prodaje se gradjevinska parcela, ukupne povrsine 7,6 ari u Ostruznici, ulica... više

50.000€ (71 €/m²)

  • 700m²

Palilula, Karaburma, Dr Đorđa Joanovića, 3.0, 72m2, 160000EUR

Karaburma, Beograd

Agencijski ID: 127362, IV/IV, klima, uknjizen, renoviran, stara gradnja, podrum. Prodaje se komforan trosoban stan u dupleksu na cetvrtom spratu... više

160.000€ (2 222 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 4/4 spratova

Voždovac, Beli Potok, , 38a, 78000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 39915, uknjizen, deljiv, plac. Delom placa prelazi Dalekovod. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više

78.000€ (20 €/m²)

  • 3800m²

Zemun, Gardoš, Sinđelićeva, 3.0, 70m2, 199000EUR

Zemun (gardoš), Beograd

Agencijski ID: 102582, uknjizen. Uknjizena 38 m2, ima 70 m2. Sastoji se od donjeg dela 38 m2, velika soba sa 2 wc-a, gornji deo potkrovlje 32... više

199.000€ (2 842 €/m²)

  • 70m²

Novi Sad, Veternik, , 3.0, 245m2, 230000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 107365, 2.4a, terasa, vertikala. Prodaje se kuca, Veternicka rampa, 245m kv., plac 216m kv., uknjizen, grejanje gas, cena 250000,00... više

230.000€ (938 €/m²)

  • 245m²

Lokal u starom podzemnom

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u starom podzemnom prolazu, pogodan za obavljanje razlicitih delatnosti. Lokal je povrsine 10m2. Svojina 1 kroz 1, u postupku... više

18.500€ (1 850 €/m²)

  • 10m²
  • Prizemlje

Rakovica, Miljakovac, Stanka Paunovica Veljka, 4.0, 108m2, 205000EUR

Miljakovac, Beograd

Agencijski ID: 108008, PR/, dupleks, klima, terasa(2), nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum. Izuzetno... više

205.000€ (1 898 €/m²)

  • 4 soba
  • 108m²

Novi Sad, Telep, Milana Savića, 3.0, 69m2, 179500EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 123225, VPR/I, klima, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju uknjizen trosoban stan od 69 m² u novogradnji iz... više

179.500€ (2 601 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²

Zvezdara, Bulevar kralja Aleksandra, Bulevar kralja Aleksandra, 5.0, 357m2, 275

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 122093, NPR/, klima, uknjizen, magacin. Magacinski prostor se sastoji iz 3 povezane prostorije (skica u prilogu). Ima centralno... više

275.000€ (770 €/m²)

  • 357m²

Mladenovac, Koraćica, , 3.0, 122m2, 109900EUR

Koraćica, Beograd

Agencijski ID: 124895, 10a, prizemna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking,... više

109.900€ (900 €/m²)

  • 122m²

Novi Sad, Telep, Koči Ivana, 3.0, 120m2, 400000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 122239, 3a, prizemna, uknjizen, garaza, parking, podrum. Na prodaju prizemna porodicna trosobna kuca na Telepu. Tri velike sobe,... više

400.000€ (3 333 €/m²)

  • 120m²