Pronađeno 9974 oglasa

Trosoban stan NOVI SAD, 150000€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

više

150.000€ (2 238 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 4/4 spratova

Prizemlje kuće 60m2, u Gabrovcu

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju prizemlje kuće 60m2 u selu Gabrovac. Kuća izlazi na asfaltirani put. Prizemlje ima svoj ulaz, odvojen od sprata. Sastoji se od kuhinje... više

13.000€ (216 €/m²)

  • 60m²
  • Prizemlje

Petosobna kuća NOVI SAD, 257500€

Avijacija, Novi Sad

Agencijska oznaka 3089915- Kuća na Avijaciji, uknjižena na 96m2 u prirodi ima 150m2 ima garazu,.Ne može putem kredita samo keš, Za više inf,,064-823-6605... više

257.500€ (1 514 €/m²)

  • 170m²

Na prodaju jednosoban stan, 36m2, na atraktivnoj lokaciji

Bulevar Nemanjića Zona 3, Medijana, Niš

Na prodaju jednosoban stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji. Pogodan za porodično stanovanje i izdavanje. Blizu su kej, vrtić, osnovna škola,... više

60.000€ (1 666 €/m²)

  • 1 soba
  • 36m²
  • 7.sprat

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 110000€

Telep, Novi Sad

Prazan odmah useljiv stan u prizemlju sa korišćenjem dvorišta. Cena stana 110.000 sa agencijskom provizijom. Agencijska oznaka stana 1102269.... više

110.000€ (2 200 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/2 spratova

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 51.09m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

91.963€ (1 803 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 3/3 spratova

Stan u izgradnji, Kragujevac, 6. topola - 1. sprat, 68,29 m2

Šest Topola, Kragujevac, Kragujevac

Stan u izgradnji, Kragujevac, 6. topola - 1. sprat, 68,29 m2 Na prodaju stan u izgradnji u naselju 6. topola, u Kragujevcu, u mirnoj ulici,... više

100.000€ (1 470 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 1/3 spratova

Stari grad, Dorćol, Višnjićeva, Poslovni prostor, 25m2, 85000 EUR

Dorćol, Beograd

Prodaje se kancelarija u poslovno-stambenoj zgradi na Dorćolu, u Višnjićevoj ulici preko puta "Alonsa". Kancelarija se nalazi na prvom spratu,... više

85.000€ (3 400 €/m²)

  • 25m²
  • 1/8 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 200000€

Grbavica, Novi Sad

GRBAVICA, TROIPOSOBAN DX, BEZ ULAGANJA . Agencijska oznaka 1063173 . U prodaji je prelep troiposoban stan u mirnom delu naselja Grbavica. Objekat... više

200.000€ (2 500 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 80m²
  • 4/5 spratova

Čukarica, Železnik, Avalska, Zemljište, 4200ari, 330000 EUR

Železnik, Beograd

Građevinska parcela, odmah do ulice, front 25 m. GREJANJE - Ostalo, sprat / ID oglasa: 51673. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne cene. više

330.000€ (78 €/m²)

  • 4200m²

Četvorosoban stan NOVI SAD, 323900€

Telep, Novi Sad

Oglašavamo prodaju stana u urbanoj vilii, stanu pripada dvorište od 50 m2. Agencijska oznaka stana 1100322, CENA 323900+ PDV + agencijska provizija... više

323.900€ (2 699 €/m²)

  • 4 soba
  • 120m²
  • Prizemlje/3 spratova

Eksluzivna novogradnja u Čairu, duplex (prizemlje i galerija) trosoban, 71 m2

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade , sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade... više

177.500€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • Prizemlje/4 spratova