Braće Jerković, Voždovac, Beograd
Poslovni prostor nalazi se u poslovnoj zgradi na dobroj lokaciji u naselju Braće Jerković na Voždovcu. U neposrednoj blizini je prometna ulica... više
72.900€ (1 656 €/m²)
Miljakovac III, Rakovica, Beograd
Miljakovac III, Miljakovačko brdo, trosoban stan 71m2, dva mokra čvora, klima uređaj, namešten, 127800 Evra. Stan se nalazi u prizemnoj porodično... više
127.800€ (1 800 €/m²)
Telep, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Telep. Izdvajamo iz ponude odličnu održavanu porodičnu kuću na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje u neposrednoj blizini Bulevara... više
488.200€ (1 457 €/m²)
Telep, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Telep. U izgradnji. Kupovina direktno od investitora. Predstavljamo jednoiposoban stan u stambeno-poslovnom objektu visokog kvaliteta... više
114.132€ (2 783 €/m²)
Telep, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Telep, ulica Bulevar patrijarha Pavla. Predstavljamo uknjižen komforan po strukturi trosoban stan. U neposrednoj blizini škole, vrtića,... više
181.600€ (2 111 €/m²)
Telep, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Telep, ulica Subotička. Predstavljamo uknjižen dvoiposoban stan koji je pozicioniran na odličnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj... više
77.250€ (1 679 €/m²)
Lion, Beograd
Lion, donja strana, ugao Vojislava Ilića i Stanislava Sremčevića, garažno mesto u manjoj zgradi novije gradnje, prilaz sa ulice autoliftom,... više
18.000€ (1 800 €/m²)
Srbobran
Na prodaju porodična kuća u Srbobranu – odlična lokacija (prva zona) Na prodaju kuća u Srbobranu, u Karađorđevoj ulici br. 90, smeštena u prvoj... više
75.000€ (815 €/m²)
Popovica, Petrovaradin, Novi Sad
Sremska Kamenica, Popovica. Stan u izgradnji pozicioniran u stambenom kompleksu „Royal Residency“, zatvoren luksuzan kompleks sa bazenima okružen... više
169.900€ (3 205 €/m²)
Sajam, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića. Parking mesto u dvorištu Sajam kompleksa veličine 14m2. Pozicioniran u neposrednoj blizini Bulevara Evrope,... više
18.800€ (1 342 €/m²)
Boždarevac, Barajevo, Beograd
Izuzetna nekretnina u Barajevu: stambeno-komercijalna prilika Dobrodošli u investiciju za svaku preporuku. Ova komercijalna nekretnina u srcu... više
157.000€ (301 €/m²)
Blok 65, Beograd
U ponudi je stan na prestižnoj lokaciji, u okviru naselja West 65, u ekskluzivnoj zgradi West Tower. Zgrada ima 40 spratova sa panoramskim pogledom... više
225.000€ (5 921 €/m²)