Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Barajevo, Barajevo, Živka Stevanovića Žikice, Zemljište, 400ari, 16500 EUR

Barajevo, Beograd

Idealan građevinski plac, na samo dva minuta od centra Barajeva. Svi potrebni priključci za vodu, struju i kanalizaciju su dostupni. Ovaj plac... više

16.500€ (41 €/m²)

  • 400m²

Palilula, Karaburma, Dr Nika Miljanića, 6.0, 110m2, 278000 EUR

Karaburma, Beograd

Prodaje se šestosoban stan na dva nivoa u Dr Nika Miljanića na Karaburmi, na četvrtom spratu. Uknjižen je na 110 kvm, a stvarna površina je... više

278.000€ (2 527 €/m²)

  • 6 soba
  • 110m²
  • 4/4 spratova

VOZDOVAC TROSARINA 88m2 , T+L , 320000e

Trosarina, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Trosarina, Save Maskovica, 3.5, 88 m2 sa lodjom i terasom, IV od VIII spratova, cg sa kalorimetrima,... više

320.000€ (3 636 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 88m²
  • 4.sprat

PRODAJEMO PETOSOBAN SALONAC NA STAROM GRADU

Stari Grad, Stari Grad, Beograd

Centar Beograda, Stari grad, je oduvek bio pozejlna lokacija, kako za zivot tako i za razne poslovne delatnosti. Na nekoliko minuta hoda je... više

440.000€ (3 410 €/m²)

  • 5 soba
  • 129m²
  • 3.sprat

ZVEZDARA UCITELJSKO NASELJE 144m2 , 2T , 300000e

Uciteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Uciteljsko naselje, Pljevaljska, 5.0 horizontala kuce, 144 m2 sa 2 terase, na 3.56 ara, PR + I sprat... više

300.000€ (2 083 €/m²)

  • 144m²

NOVOGRADNJA NA DEDINJU, CETVOROSOBAN LUKSUZAN PENTHOUSE

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo odlican, cetvorosoban stan, koji se nalazi na trecem poslednjem spratu ove impozantne luksuzne novogradnje , na Dedinju, kod Pinka!... više

1.133.600€ (5 200 €/m²)

  • 4 soba
  • 218m²
  • 3.sprat

IZUZETNA KUCA NA MEDAK PADINI

Medakovic Iii, Zvezdara, Beograd

Izuzetna kuca na Medak padini, na uredjenom zemljistu povrsine 4 ara. Visok kvalitet gradnje, odlicna izolacija. Na placu se nalaze dve kuce,... više

700.000€ (1 682 €/m²)

  • 416m²

SAVSKI VENAC BALKANSKA 34m2 , (T) , 145000e

Balkanska, Savski Venac, Beograd

PREDSOBLJE,DNEVNA SOBA, SPAVACA SOBA, KUHINJA, KUPATILO I TERASA. uknjizen 4/5 BALKANSKA više

145.000€ (4 264 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 34m²
  • 4.sprat

Dupleks apartman Divčibare

Divčibare, Valjevo, Divčibare

Poštovani, Na prodaju dupleks apartman od 55m2. Donji nivo oko 36m2, gornji oko 19m2. Apartman je nov, nikad korišćen, upotrebna dozvola i... više

90.000€ (1 636 €/m²)

  • 55m²
  • 1/1 spratova

Na prodaju 1.5 stan u Durlanu

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan u Durlanu, u blizini Knjaževačke ulice, Durlanske pošte i 3 solitera. Stan se nalazi na 5. spratu stambene zgrade... više

75.000€ (1 875 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 5/5 spratova

Prelep stan u kući Telep | Dvosoban | LUX oprema | Terasa | Uknjižen

Telep, Novi Sad

U ponudi je prelep dvosoban stan površine 43 m² smešten u kući u mirnom delu Telepa. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za sve koji... više

99.000€ (2 302 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • Prizemlje/1 spratova

Novi Sad, Centar - Lokal sa 2 parking mesta ID#8000088

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar. Predstavljamo odličan višenamenski dvorišni lokal u neposrednoj blizini Srpskog narodnog pozorišta, strogog cetra grada i... više

225.000€ (2 616 €/m²)

  • 86m²
  • Prizemlje