Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Parcela u industrijskoj zoni

Industrijska zona, Jagodina

*plac nije uz put više

13.500€ (7 €/m²)

  • 1884m²

Građevinski plac 30 ari, Obrenovac, Ratari – 25 000 €

Ratari, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju plac u građevinskom reonu, površine 30,68 ari, u Ratarima kod Obrenovca. • Plac je pravougaonog oblika. Širina placa je 41 m, dok... više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

PLAC FUTOG, 280000€

Na Glavnom Putu, Futog

Agencijska oznaka - 7089815 - Građevinski plac sa informacijom o lokaciji na glavnom putu , oko 150m iza Futoga sa desne strane - preko puta... više

280.000€ (49 €/m²)

  • 5603m²

Čukarica, Železnik, Vodovodska, Zemljište, 7800ari, 650000 EUR

Železnik, Beograd

Savska terasa, nalazi se između stadiona u Železniku i naselja Rupčine a iznad Vodovodske. Gradsko gradjevinsko zemljiste, uredan vlasnički... više

650.000€ (83 €/m²)

  • 7800m²

Prodaja stanova u izgradnji – Novogradnja Telep, odlična lokacija! | Kompas

Telep, Novi Sad

U ponudi su stanovi u izgradnji na Telepu – savršeno pozicionirani u mirnom i urbanom delu grada, odlično povezanom sa svim važnim saobraćajnicama... više

100.100€ (2 705 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 37m²
  • 2/5 spratova

PREMIUM stanovi na Limanu – 2.0 do 4.0, 33–69 m² | Vrhunac kvaliteta i kom

Liman 4, Novi Sad

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica... više

125.774€ (2 418 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 52m²
  • 1/3 spratova

Penthaus Prodaja luksuznih stanova Novi Sad – urbane vile Telep, jednosobni,

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep! Penthaus cene su izrazene sa PDV Predstavljamo novi kompleks porodičnog stanovanja koji čini 24 luksuzne... više

206.360€ (2 579 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 80m²
  • 1/1 spratova

STANOVI U IZGRADNJI - CENA VEĆ OD 1270 EURA PO M2

Centar, Ćuprija

KUPOVINA DIREKTNO OD INVENSTITORA I POVRAĆAJ PDV-a !!! U ponudi su stanovi u stambenom objektu koji će biti završen 2027. godine, sa pažljivo... više

49.187€ (1 294 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/5 spratova

Parcela u Voljavču

Jagodina

Zemljište u građevinskom području.U blizini parcele struja i voda. Na odličnoj lokaciji, udaljeno od gužve i buke. više

11.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju poljoprivredno zemljište

Končarevo, Okolina, Jagodina

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Končarevu blizu Morave. više

20.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac površine 45.37a na Trnavskom putu

Trnava, Jagodina

Poljoprivredno zemljište od 45.37a. Ima put do placa. više

37.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Parcela na glavnom putu Ćuprija-Jagodina

Mijatovac, Okolina, Ćuprija

Građevinsko zemljište na glavnom putu iz Ćuprije za Jagodinu površine 32a. Ukoliko želite da pogledate zemljište sa nekim od naših agenata... više

35.000€ (1 €/m²)

  • 32000m²