Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Na prodaju plac

Voljavče, Okolina, Jagodina

Na prodaju plac površine 9a u mestu Voljavče kod Jagodine. više

26.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac na prodaju

4. juli, Paraćin

Plac uz glavni, asfaltni put! Stari put za Glavicu, preko puta firme Nips. *Odlična lokacija! više

6.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Građevinsko zemljište/Pijaca

Pijaca, Jagodina

*gradsko građevinsko zemljište *prilaz asfaltnim putem, izlaz na 2 ulice više

87.600€ (21 €/m²)

  • 3982m²

Parcele u blizini brane

Ribare, Okolina, Jagodina

Parcela veličine 6.19ari više

3.600€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac na prodaju

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Prodaje se plac od 43,5 ari na ulazu u Rakitovo. više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac u Mijatovcu na lepom mestu!

Mijatovac, Okolina, Ćuprija

Na lepom mestu ka Moravi, prodajemo plac pravilnog oblika, sa priključkom za vodu. Informacije: 064/8312-081 064/8312-064 Posetite nas:... više

5.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poslovni prostor u centru Ćuprije

Centar, Ćuprija

Prodaje se poslovni prostor u centru Ćuprije, površine 144m2. više

100.000€ (694 €/m²)

  • 144m²
  • Prizemlje/2 spratova

Jednoiposoban stan 52.53 m², PK, Obrenovac - 69.339€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednoiposoban stan površine 52.53 m² na potkrovlju stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa... više

69.339€ (1 333 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 52m²
  • Potkrovlje.sprat

PLAC SREMSKA KAMENICA, 555000€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

više

555.000€ (471 €/m²)

  • 1177m²

Četvorosoban stan NOVI SAD, 276150€

Podbara, Novi Sad

Podbara, četvorosoban, vrhunska novogradnja, 104m2..Agencijska oznaka stana 1102431, Novi Sad, Podbara.CENA 276150e +PDV+ Agencijska provizija... više

276.150€ (2 655 €/m²)

  • 4 soba
  • 104m²
  • 6/7 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 231451€

Podbara, Novi Sad

Podbara, novogradnja, odličan četvorosoban, useljiv, povrat PDV. Blizina centra. Agencijska oznaka stana 1102430, Novi Sad, Podbara. Cena 231451... više

231.451€ (2 660 €/m²)

  • 4 soba
  • 87m²
  • 1/7 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 113400€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102465 - CENA 113.400 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. -Prodaje se dvosoban stan na Telepu , blizu Limana 4, u izgradnji, bez... više

113.400€ (2 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 1/4 spratova