Za upit prodaju pronađeno 10000 oglasa

Poljoprivredno zemljište/Trnava selo

Trnava selo, Okolina, Jagodina

Prilaz zemljanim putem, u blizini parcele se nalaze kuće, te postoji mogućnost gradnje i priključak na struju. više

10.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Parcela u građevinskom području

Đurđevo brdo, Jagodina

*prostrana, lepa parcela na Đurđevom brdu.Gradsko građevinsko zemljište više

15.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac pored lidla u Jagodini

Širi centar, Jagodina

Odličan, višenamenski plac pored Lidla u Jagodini. više

72.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poslovni prostor na prodaju u centru Ćuprije

Centar, Ćuprija

Prodaje se poslovni prostor u centru Ćuprije. više

63.000€ (684 €/m²)

  • 92m²
  • Prizemlje

Dvosoban stan 51.84 m², PR, Obrenovac - 71.280€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju dvosoban stan površine 51,84m² u prizemlju stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom... više

71.280€ (1 397 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 51m²
  • Prizemlje

PLAC BEOCIN, 124800€

Beocin, Beočin

Agencijska oznaka - 7089985 - Poljoprivredno zemljište delimično pod voćem. Dve veće parcele i jedna manja. Teren je uglavnom ravan sa blagim... više

124.800€ (7 €/m²)

  • 16410m²

PLAC SREMSKA KAMENICA, 1500000€

Petrovardin, Sremska Kamenica

<p>Agencijska oznaka nekretnine 7090007 -CENA 1545000 sa agencijskom provizijom. CENA veći deo isplate kupoprodajne cene u stanovima po završetku... više

1.500.000€ (474 €/m²)

  • 3163m²

Trosoban stan NOVI SAD, 87450€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101677. CENA 87450e + agencijska provizija od 3%. NOV, trosoban stan, knjiženje kao garaža. Ulaz iz zgrade, dvostrano orijentisan,... više

87.450€ (1 650 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²
  • Prizemlje/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 182900€

Centar, Novi Sad

CENA sa PDV-om, kvalitetna ovogradnja u centru grada useljiva u junu 2026. godine... Agencijska šifra - 1101168 više

182.900€ (2 950 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • Prizemlje/4 spratova

Surčin, Dobanovci, Krčevine, Zemljište, 42000ari, 1260000 EUR

Dobanovci, Beograd

Tri nezavisne parcele (prodaje se u komadu) dimenzija 100X400m. Poljoprivredno zemljište. U blizini Dobanovačke petlje. GREJANJE - CG, sprat... više

1.260.000€ (30 €/m²)

  • 42000m²

Čortanovci - Plac ID#7000052

Čortanovci, Inđija, Inđija

Čortanovci. Plac 1.325m2. Front 14m2. Građevinsko zemljište izvan građevinskog područja - njiva 4.klase. Prilaz tucanik. U neposrednoj blizini... više

13.600€ (10 €/m²)

  • 1325m²

Sigurnost, kvalitet konfor - može li se poželeti više

Petrovaradin, Novi Sad

Izuzetna lokacija, izuzetni stanovi. Prostrani, svetli, pažljivo osmišljen raspored iz čega proističe maksimalan konfor. Vrhunska gradnja, samo... više

114.520€ (2 544 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 2/2 spratova