Za upit prodaju pronađeno 10000 oglasa

Trosoban stan NOVI SAD, 300000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101994. CENA: 300.000 e + 3 % agencijske provizije. Salonski stan od 84 m2 plus 27 m2 terase. Stan odličan kako za... više

300.000€ (3 571 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • Prizemlje/2 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 294580€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101334 - CENA je sa PDV i uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Četvorosoban stan u izgradnji na Podbari. Stan se sastoji... više

294.580€ (2 678 €/m²)

  • 4 soba
  • 110m²
  • 3/4 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 190000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1099444 CENA JE 190000E + 3%agencijske provizije. U CENI PARKING MESTO u dvorištu zgrade.Na prodaju trosoban stan na Novoj... više

190.000€ (2 289 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 1/5 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 254920€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka-1095875- Četvorosoban stan u izgradnji na Telepu, U pitanju je urbana vila, visok kvalitet gradnje i opreme. Ima povrat PDV-a... više

254.920€ (2 549 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²
  • Prizemlje/3 spratova

Surčin, Surčin, Auto put, Zemljište, 22110ari, 530000 EUR

Surčin, Beograd

Zemljište u blizini najvećeg saobraćajnog čvorista u Srbiji. Na samo 500 m su pravci za Niš, Zagreb, Suboticu, Čačak svi autoputevi i aerodrom.... više

530.000€ (23 €/m²)

  • 22110m²

Čukarica, Cerak, Partizanske vode, 3.0, 61m2, 185000 EUR

Cerak, Beograd

Na prodaju stan u izgradnji na Ceraku u zgradi od 23 stana spratnosti Po+P+3+M. Budući stan je na drugom od četiri sprata, površine 61m2 i... više

185.000€ (3 032 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²
  • 2/4 spratova

Voždovac, Banjica, Porodice Trajković, 4.0, 100m2, 235000 EUR

Banjica, Beograd

Na dobroj lokaciji objekat u izgradnji. Planiran završetak radova: april 2026. Sve se radi od vrhunskih materijala. Grejanje: toplplotne pumpe.... više

235.000€ (2 350 €/m²)

  • 4 soba
  • 100m²

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 2.5, 69m2, 267385 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Dvoiposoban stan u izgradnji. Struktura stana je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva hodnika, kupatilo, toalet i... više

267.385€ (3 875 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 2/4 spratova

Zvezdara, Veliki mokri lug, Ristin potok, 2.5, 53m2, 134090 EUR

Veliki Mokri Lug, Beograd

Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva... više

134.090€ (2 530 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²
  • 2/3 spratova

PALILULA KARABURMA 62m2 , 380000e

Karaburma, Palilula, Beograd

PODRUM PRIZEMLJE: SOBA, KUHINJA SA TRPEZARIJOM, OSTAVA, WC I VERANDA. PRVI SPRAT: DVE SOBE, KUPATILO I TERASA. TAVAN uknjizen /0 KAMCATSKA više

380.000€ (6 129 €/m²)

  • 62m²

Sremska Kamenica, Paragovo - Plac ID#7000056

Paragovo, Petrovaradin, Novi Sad

Sremska Kamenica, Paragovo. Plac u građevinskom području. Struja, voda, gas. Asfalt na 5m od placa. Front 39m. Uknjižen. (Vinson nekretnine,... više

168.500€ (205 €/m²)

  • 818m²

Sremski Karlovci, potes Ešikovac - Uknjižen plac ID#7000068

Čerat, Sremski Karlovci, Sremski Karlovci

Sremski Karlovci - potes Ešikovac. Predstavljamo poljoprivredno zemljište, njiva 5 klase veličina 0,1813 hektara; deo pod vinogradom. Nalazi... više

56.000€ (30 €/m²)

  • 1813m²