Za upit prodaju pronađeno 10000 oglasa

Boljevac, Rtanj - Bačevica 8ha 34ara 61kvm

Bačevica, boljevac, Boljevac

Prodaje se imanje sa povezanim parcelama u ataru sela Bačevica, opština Boljevac, sa pogledom na planinu Rtanj i Tupižnicu, južno orjentisano,... više

40.000€ (0 €/m²)

  • 83461m²

Zemun - Prvomajska 66kvm

Prvomajska, Zemun, Beograd

Funkcionalan i svetao dvoiposoban stan, na I spratu, pvc stolarija. Prostorije: hodnik, kuhinja, trpezarija, dnevni boravak, dve spavaće sobe,... više

219.500€ (3 325 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 66m²
  • 1.sprat

Dr Ivana Ribara - 89kvm

Blok 72, Novi Beograd, Beograd

Veliki troiposoban stan od 89kvm, na VII/VII. Prostorije: hodnik, kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet... više

220.000€ (2 471 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 89m²
  • 7/7 spratova

Naselje "Otvoreno polje" - 63kvm

Aranđelovac

Zgrada novije gradnje, deo Aranđelovca poznat kao "Otvoreno polje", na 1 min. od parka Bukovička banja i na 3 min. od centra grada! Stan je... više

95.000€ (1 507 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 63m²
  • Suteren/3 spratova

Dorćol, odličan, renoviran - 75kvm (2T)

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Odličan četvorosoban stan, na III/X, dva lifta, trostrano orijentisan, topla voda, samo dva stana na spratu. Prostorije: hodnik, dnevna soba,... više

370.000€ (4 933 €/m²)

  • 4 soba
  • 75m²
  • 3/10 spratova

Zvezdara-Dimitrija Tucovića duplex 167kvm

Đeram pijaca, Zvezdara, Beograd

U ponudi je duplex od 167kvm u dobroj zgradi na 7/8 soratova. Na prvom nivou su tri spavaće sobe, dnevna soba, kuhinja, kupatilo, toalet, hodnik... više

497.000€ (2 976 €/m²)

  • 5 soba
  • 167m²
  • 7/8 spratova

Koraćica, Petkaći, plac pored puta 14,24ari

Koraćica, Mladenovac, Beograd

Na 10-ak minuta vožnje od Mladenovca, u mestu Koraćica, selo Petkaći nalazi se građevinsko zemljište površine 14,24 ari. Odmah pored placa prolazi... više

19.000€ (13 €/m²)

  • 1424m²

Zelena avenija - 71kvm, garaža

zelena avenija, Zemun, Beograd

Zelena avenija je stambeno - poslovni kompleks na granici Zemuna i Novog Beograda, poznat po odličnoj lokaciji, sa funkcionalnim stanovima i... više

320.000€ (4 507 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 3/8 spratova

Novi Sad, Telep, , 5.0, 300m2, 320000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 80982, 3a, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta. LUX spratna kuca sa estetikom... više

320.000€ (1 066 €/m²)

  • 300m²

Poslovni prostor u Pojatu

Ćićevac

Poslovni prostor u Pojatu,nedaleko od naplatne rampe ,pogodan za sve vrste poslova (veleprodaja i proizvodnja) Poslovni prostor se sastoji iz... više

240.000€ (313 €/m²)

  • 765m²

Stambeni-vikend objekat Pozega-Drazinovici

Požega

Stambeni objekat je renoviran potpuno iznutra i spolja, ograđen plac. Bruto povrsina objekta je 180m2 neto 150m2. Građevinska parcela u površini... više

55.000€ (305 €/m²)

  • 180m²

Na prodaju gradjevinsko zemljiste u industrijskoj zoni Rudine

Smederevska Palanka

NA PRODAJU – GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE U INDUSTRIJSKOJ ZONI RUDINE, SMEDEREVSKA PALANKA Prodaje se građevinsko zemljište površine 91.251 m² u industrijskoj... više

650.000€ (7 €/m²)

  • 91251m²