Za upit placevi zemljiste Beograd pronađeno 625 oglasa

Čukarica, Ostružnica, Stari Obrenovacki put, 86a, 360000EUR

Ostružnica, Beograd

Agencijski ID: 116385, uknjizen, plac. Plac na odlicnoj lokaciji, blizina grada na 5 km. Cena je izrazena po jednom aru. Vise informacija na:... više

360.000€ (41 €/m²)

  • 8600m²

Plac 61 ar, Barič, Obrenovac – 61.000€

Barič, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju plac u građevinskom području, površine 61,29 ari u Bariču, opština Obrenovac. • Poseduje mogućnost priključenja na elektro i vodovodnu... više

61.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja, Plac, Beograd, Palilula, Borča

Borča, Palilula, Beograd

Prodaje se zemljište, K.O.Palilula, naselje Borča, iza TC Roda, 60 ari, industrijsko-poslovno-stambena namena, vlasništvo 1/1. više

300.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

- sopot sf 2463

Sopot, Beograd

Spojene parcele ukupno 58ari na dobroj je lokaciji i sa panoramskim pogledom na Ralju i Kosmaj.ima dva prilazna puta.Udaljen 25km od Bgd naselje... više

87.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Obrenovac, Draževac - Potes Lug do puta, 54.73a

Draževac, Obrenovac, Beograd

Obrenovac, Draževac - Potes Lug do puta plac/građevinsko zemljište, 54.73a, front prema ulici 50m, asfalt U ponudi plac/građevinsko zemljište... više

40.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zemun, Ugrinovci, -, Zemljište, 9700ari, 550000 EUR

Ugrinovci, Beograd

Plac 97 ari, industrijska komercijalna zona, na putu Dobanovci-Batajnica, u Ugrinovcima, opština Zemun. Plac je frontalno širok oko 33m i izlazi... više

550.000€ (56 €/m²)

  • 9700m²

Građevinski plac 72 ara, Obrenovac, Baljevac – 49 000 €

Baljevac, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju građevinski plac površine 71,43 ara u Baljevcu. • Plac se nalazi na mirnom mestu, sa prelepim panoramskim pogledom, približno... više

49.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Čukarica, Ostružnica, Grobljanska, 10a, 35000EUR

Ostružnica, Beograd

Agencijski ID: 89853, uknjizen, plac. Plac se nalazi na 300m od centra Ostruznice. Sam plac je pravougaonog oblika,ogradjen sa svih strana.... više

35.000€ (35 €/m²)

  • 1000m²

Grocka, Vrčin, Plandište, Zemljište, 5122ari, 128050 EUR

Vrčin, Beograd

Vrčin, atar Plandište, građevinsko zemljište van gradskog područja, ukupne površine 5122m2. Nalazi na dve katarstarske parcele: 4531m2 i 591m2,... više

128.050€ (25 €/m²)

  • 5122m²

Na prodaju dve parcele Vozdovac-Beograd

Voždovac, Beograd

Na prodaju plac 31.92ari broj parcele 4886/2, građevinsko zemljiste Pećine opština Voždovac-Beograd. Ovu parcelu poseduju 3 vlasnika i prodaje... više

40.000€ (12 €/m²)

  • 3192m²

Sremčica, Beogradska 2. deo, 23 ara i 20m2 ID#1530

Sremčica, Čukarica, Beograd

Uknjižen plac na kraju Sremčice, Lipovička šuma, u blizini okretnice autobusa 511. Plac se sastoji od više parcela, u katastru pašnjak IV klase,... više

45.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Obrenovac, Barič - Vladimira Markovića, 25.21a

Barič, Obrenovac, Beograd

Obrenovac, Barič - Vladimira Markovića plac/građevinsko zemljište, 25.21a, front prema ulici 28m Prodaje se građevinsko zemljište od 25.21... više