Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 9982 oglasa

5.0, Novi Banovci, Sremska, 160m2, plac 10ari

Novi Banovci, Okolina, Stara Pazova

5.0, Novi Banovci, Sremska, 160m2, plac 10ari Izuzetna dvospratna kuća sa pratećim poslovno-magacinskim prostorom površine 460m2 na placu od... više

370.000€ (2 312 €/m²)

  • 160m²
  • /2 spratova

Poslovni prostor 1359 m², Bagrdan, Jagodina

Bagrdan, Okolina, Jagodina

Na prodaju izuzetna poslovna nekretnina u Bagrdanu, u okolini Jagodine, na svega 10 minuta od grada i u blizini Kragujevca. Objekat je urađen... više

150.000€ (110 €/m²)

  • 1359m²
  • Prizemlje/1 spratova

Zvezdara, Lipov lad - Prespanska, 12m2

Lipov Lad, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Lipov lad - Prespanska garaža, 12m2, -1, lift Garažno mesto u novoj zgradi. Poseduje lift. Garažno mesto je klackalica - donje mesto... više

22.000€ (1 833 €/m²)

  • 12m²
  • -1.sprat

Na prodaju seosko domaćinstvo, selo Jovanovac, dve kuće 360m2, na placu od 50

Jovanovac, Merošina, Merošina

Na prodaju domaćinstvo u Jovanovcu, 22km od Niša u pitanju su dve kuće jedna kuća je oko 210m2 sastoji se od prizemlja i dva sprata, na prizemlju... više

70.000€ (194 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje

Odličan poslovni prostor sa kancelarijama

Centar, Jagodina

-kapacitet 150.000l (4 rezervoara) -prodajni prostor 200m2 -podrum 35m2 -kancelarije 72m2 više

300.000€ (1 500 €/m²)

  • 200m²
  • .sprat

Novo Selo, Velika Plana, kuća 89 m2, pomoćni objekti 73m2 i 61m2, plac 2496 m

Centar, Velika Plana, Velika Plana

Na prodajua kuća u Novom Selu, kod Velike Plane, površine 89 m2 i dva pomoćna objekta površine 73m2 i 61m2, na placu površine 2496 m2.... više

96.000€ (434 €/m²)

  • 221m²
  • Prizemlje

Dvosoban stan u novogradnji odmah useljiv

Centar, Paraćin

U samom centru Paraćina nudimo vam nešto sasvim drugačije,trosoban stan u novogradnji u pametnoj zgradi u kojoj se vodilo računa o svakom detalju,masivnom... više

125.000€ (1 666 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 75m²
  • 5/6 spratova

Kuća u Kragujevcu, Pivara - kuća 519 m2, plac 487 m2

Pivara, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Kragujevcu, Pivara, površine 519 m2, plac 487 m2.... više

355.000€ (684 €/m²)

  • 519m²
  • Prizemlje

GARAžA NOVI SAD, 38000€

Centar, Novi Sad

više

38.000€ (1 583 €/m²)

  • 24m²

Kuća KAC, 300000€

Kac, Kać

Uknjižena spratna kuća na lepom placu od 627 m2 u Kaću. Upisana je na 96 m2 u osnovi, puta tri etaže + pomoćne prostorije. U polusuterenu poslovni... više

300.000€ (1 052 €/m²)

  • 285m²

Stara pazova, Novi banovci, Skendera Kulenovića, Kuća, 290m2, 250000 EUR

Novi Banovci, Stara Pazova

Izuzetna, potpuno renovirana i preuređena kuća na lepom i mirnom mestu, 20 minuta od Beograda. Uknjižena na 137m2, adaptacijom pretvorena u... više

250.000€ (862 €/m²)

  • 290m²

Zemljište, Donja Toponica, 1626m2

Donja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju šumsko zemljište i voćnjak nadomak sela Donja Toponica kod Niša. U ponudi su dve parcele jedna pored druge, ukupne površine 1626m2.... više

6.000€ (3 €/m²)

  • 1626m²

Stari Grad, Skadarlija - Cetinjska 48m2

Skadarlija, Stari Grad, Beograd

1.5, 48m2(terasa 1.6m2), 1/6, lux, CG, lift, interfon, internet, ktv, podrum Cetinjska ulica nalazi se u centralnom gradskom jezgru, u neposrednoj... više

330.000€ (6 875 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 1/6 spratova

Na prodaju plac

Dankovo, Paraćin

Zemljište na glavnoj ulici u Dankovu, pogodno za hale i poslovne prostore. više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Trosoban stan NOVI SAD, 163000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101475. CENA stana 165 000e + 3% agencijske provizije. Uz ovu ponudu dodatno nudimo i garažno mesto u suterenu po odličnoj... više

163.000€ (2 629 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, , 2.5, 47m2, 162150EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 132170, I/IV, klima, lift, terasa, uknjizen. Na prodaju izuzetno funkcionalan manji dvoiposoban stan u blizini Futoske pijace... više

162.150€ (3 450 €/m²)

  • 3 soba
  • 47m²
  • 1/4 spratova

Voždovac, Dušanovac, Lazara Avramovića, 4.0, 119m2, 357000 EUR

Dušanovac, Beograd

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija,... više

357.000€ (3 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 119m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Cara Dušana - Četvorosoban stan sa bazenom ID#1000805

Adamovićevo Naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adamovićevo naselje, ulica Cara Dušana. Kupovina direktno od investitora. Predstavljamo vam novu definiciju luksuznog stanovanja u... više

618.000€ (2 575 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 240m²
  • 3/3 spratova