Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 10000 oglasa

Kuća na odličnoj lokaciji-Opština u Ćupriji

Centar, Ćuprija

Prodajemo kuću sa potencijalom, na dobroj lokaciji. Kuća se nalazi u blizini svih važnih sadržaja, a u blizini opštine, Moravskog parka i ostalih... više

60.000€ (606 €/m²)

  • 99m²
  • Prizemlje

Movi Sad, Liman II - Uknjižena renovirana garsonjera ID#1001133

Liman II, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman II, ulica Fruškogorska. Uknjižena kompletno renovirana garsonjera u neposrednoj blizini TC Promenada, Spensa, fakulteta, niza... više

89.610€ (2 560 €/m²)

  • Garsonjera
  • 35m²
  • 17/17 spratova

Trosoban stan kod Saborne crkve, 72m2, CG

Marger, Medijana, Niš

Na prodaju lep i funksionalan stan u samom centru grada, u neposrednoj blizini Saborne crkve. Stan je uknjižene površine 72m2 i nalazi se na... više

140.000€ (1 944 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 6/6 spratova

New Minel-četvorosoban stan, lux ID#1630

Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd

NEW MINEL-LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN SA PANORAMSKIM POGLEDOM U srcu Novog Beograda, u jednom od najtraženijih i najmodernijih kompleksa – New... više

336.937€ (4 011 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 84m²
  • 14/22 spratova

Novi Sad, Adice - Uknjižena garsonjera ID#1001148

Adice, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Adice, ulica Desanke Maksimović. Uknjižena, kompletno nameštena garsonjera. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak sa kuhinjom... više

88.580€ (2 952 €/m²)

  • Garsonjera
  • 30m²
  • 2/3 spratova

Plac, Jelašnički put

Jelašnica, Niška banja, Niš

Na prodaju plac na Jelašničkom putu. Plac se vodi kao poljoprivredno zemljište, izlazi na asfalt. Površina placa je 19... više

40.000€ (21 €/m²)

  • 1900m²

Stambeno poslovni objekat u Ćupriji

Centar, Ćuprija

Stambeno poslovni ovjekat u centru Ćuprije na placu od 4,27ara .. Mogućnost dogradnje sprat + potkrovlje. Tri objekta ukupne površina 203m2. više

120.000€ (591 €/m²)

  • 203m²
  • .sprat

NOVI BEOGRAD PAVILJONI 47m2 , T , 119900e

Paviljoni, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Novi Beograd, Paviljoni, Blok 7 A, Radoja Dakica, 1.0, 47 m2 sa terasom, VI od VI spratova,... više

119.900€ (2 551 €/m²)

  • 1 soba
  • 47m²
  • 6.sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 392000€

Centar, Novi Sad

Kompletno do cigle adaptiran stan, vrhunkog kvaliteta, u koji ćete se uveriti čim pogledate nekretninu... Agencijska oznaka stana 1100351,... više

392.000€ (3 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 112m²
  • 1/3 spratova

Novogradnja u blizini Apelacionog suda, 91 m2

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju troiposoban stan u useljivom, novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Po+P+6, u blizini Apelacionog suda, projektovane površine... više

197.200€ (2 167 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 91m²
  • Prizemlje/6 spratova

Kompletno imanje sa dve kuće, voćnjakom i pomoćnim objektima – sve na jedn

Železnička stanica, Ćuprija

Predstavljamo imanje površine 22 ari, pažljivo organizovano i opremljeno: Glavna kuća – novije gradnje, moderno uređena i odmah useljiva. Pomoćna... više

120.000€ (480 €/m²)

  • 250m²
  • /1 spratova

Brzi Brod, poslovni prostor, 430 m2

Brzi brod, Medijana, Niš

Na prodaju poslovni prostor u centru Brzog Broda. Površine oko 430 m2. Prizemlje je namenjeno za kafić, igraonica. Sprat može da se koristi... više

360.000€ (837 €/m²)

  • 430m²
  • 1/1 spratova

Lekino brdo, parking mesta u garaži ID#1557

Dušanovac, Voždovac, Beograd

Prodaja parking mesta u garaži,Voždovac,Lekino brdo 20000 +PDV 20% U ponudi su na prodaju više parking mesta u garaži na Dušanovcu-Lekino brdo.... više

20.000€ (1 333 €/m²)

  • 15m²

Seosko imanje 91, 63 ara – veliki plac i kuća

Dragocvet, Okolina, Jagodina

U ponudi je prostrano seosko imanje ukupne površine 91,63 ara, koje se sastoji od više spojenih parcela i prodaje se isključivo kao celina.... više

37.000€ (397 €/m²)

  • 93m²
  • Prizemlje

1.0, Zlatibor, Zova II, 29, 22m2

Centar, Zlatibor

1.0, Zlatibor, potes Zova, 29,22m2, EG, terasa Prodaje se apartman/stan u naseljenom mestu Zlatibor, potes Zova II. Površina apartmana je 29,22m2.... više

35.000€ (1 206 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 29m²
  • Prizemlje

Troiposoban stan SREMSKA KAMENICA, 400000€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka: 1100980 Cena stana 400.000eu +3% agencijske provizije. Na prodaju kompletno namešten, uknjižen dupleks sa garažom. Stan... više

400.000€ (2 424 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 165m²
  • 2/3 spratova

Beg u prirodu na samo 3 kilometra od grada!

Vinorača, Okolina, Jagodina

Na prodaju nekretnina od 150m², smeštena na velikom i ravnom placu od 25,05 ari i dodatnim putem površine 6,28 ari idealna za miran život ili... više

30.000€ (200 €/m²)

  • 150m²
  • /3 spratova

Rakovac - Uknjižen poslovno stambeni objekat ID#8000059

Rakovac, Beočin, Beočin

Rakovac. Izdvajamo iz ponude renoviran poslovno - stambeni objekat od 970m2, koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji okružen zelenilom na... više

705.550€ (727 €/m²)

  • 970m²
  • Prizemlje/2 spratova