Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 10000 oglasa

Kuća 106 m2, 5 ari, Obrenovac (NAMEŠTENA) 150.000€

Obrenovac, Beograd

Na prodaju prizemna kuća od 106 m², plac od 5 ari, na odličnoj lokaciji u Obrenovcu. Kuća ima prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom,... više

150.000€ (1 415 €/m²)

  • 106m²
  • Prizemlje

Komforna kuća na Budžinom brdu

Budžino brdo, Jagodina

U pitanju je kuća koja je napravljena za dve porodice. U prizemlju se nalazi komforna dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,... više

118.000€ (334 €/m²)

  • 353m²
  • Prizemlje/2 spratova

Trosoban stan SREMSKA KAMENICA, 184000€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1093719 Cena sa PDV-om. Trosoban stan u veoma kvalitetnoj izgradnji po smart home sistemu, na atraktivnoj lokaciji na Popovici.... više

184.000€ (3 172 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • Prizemlje/2 spratova

PRODAJA FARME KOKA NOSILJA – na placu od 109 ari, Zvečka, Šabački put, Obr

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Na prodaju kompletno opremljena i funkcionalna farma pilića/koka nosilja, smeštena na odličnoj lokaciji u Zvečkoj, uz Šabački put. Idealna prilika... više

450.000€ (2 760 €/m²)

  • 163m²
  • .sprat

Palilula, Hadžipopovac - Primorska, 32m2

Hadžipopovac, Palilula, Beograd

Palilula, Hadžipopovac - Primorska 0.5, 32m2, VPR/4, EG, lift, telefon, interfon, garaža Stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji, u zgradi... više

118.400€ (3 700 €/m²)

  • Garsonjera
  • 32m²
  • vp/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 273000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101305- CENA je sa PDV-om 273 000e, plus agencijska provizija 3% NOV USELJIV četvorosoban duplex sa blagim kosinama na Podbari.... više

273.000€ (2 600 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 3/4 spratova

STARI GRAD CENTAR 45m2 , 90000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Obilicev venac, 1.0 lokal od 45 m2, bez terase, -2 od III sprata, cg, telefon, lift, interfon,... više

90.000€ (2 000 €/m²)

  • 45m²

Plac u blizini pruge kod Popovca

Popovac, Crveni krst, Niš

Prodaje se plac od 297m po vrsti zemljišta gradsko građevinsko zemljište. Plac se graniči sa prugom i nalazi se u delu koji je u blizini desne... više

6.000€ (20 €/m²)

  • 296m²

Na prodaju plac

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju plac na Viniku, naselje Kovanluk. Površina je 4181m2. Uknjižen je kao gradsko građevinsko zemljiste. Ima mogućnost priključka na... više

83.620€ (20 €/m²)

  • 4181m²

Novogradnja 1.5, 49.8 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 49.8 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom... više

92.630€ (1 890 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 4/4 spratova

Novogradnja u Blizini Palilulske pijace, 60.28 m2

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u prizemlju zgrade u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja... više

145.880€ (2 431 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • Prizemlje/5 spratova

Stara Pazova, Stari Banovci – Pere Čodanovića, 71m2

Stari Banovci, Okolina, Stara Pazova

Stara Pazova, Stari Banovci – Pere Čodanovića 3.0, 71m2 (terasa 3m2), 1/5, GAS, lift, interfon, parking U najlepšem delu Starih Banovaca,... više

121.000€ (1 704 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 1/5 spratova

Kuća sa suterenom

Tavrića obori, Jagodina

Prodaje se useljiva kuća sa suterenom. više

150.000€ (576 €/m²)

  • 260m²
  • /2 spratova

Plac, naselje Nikola Tesla

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u naselju Nikola Tesla u neposrednoj blizini fabrike aluminijumskuh profila Nisal. Plac se vodi kao gradsko... više

68.000€ (30 €/m²)

  • 2200m²

Trosoban stan NOVI SAD, 297500€

Centar, Novi Sad

Kompletno do cigle adaptiran stan, vrhunkog kvaliteta, u koji ćete se uveriti čim pogledate nekretninu+++Agencijska oznaka stana 1100352 CENA... više

297.500€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 2/3 spratova

Odličan trosoban stan 81m2, 1.sprat, na top lokaciji kod Saborne crkve

Marger, Medijana, Niš

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji u centru grada kod Saborne crkve. U blizini su pošta Marger, autobusko stajalište, palilulska pijaca... više

167.000€ (2 061 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 1/10 spratova

U ponudi stara autentična kuća, veoma poznata po snimanju serije Koreni.

Gornji Račnik, Okolina, Jagodina

Kuća spada u red najstarijih i najlepših kuća iz 18 veka koja osim građevinske i tržišne vrednosti ima veoma autentičnu istorijsku vrednost,... više

50.000€ (510 €/m²)

  • 98m²
  • Prizemlje

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona, 54m2

Beograd na vodi, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona 2.0, 54m2 (terasa 6m2), 5/15, CG, lift, interfon, garaža Stan u Beogradu na vodi, u... više

290.000€ (5 370 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 5/15 spratova