Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 10000 oglasa

EKSKLUZIVNA PLANINSKA KUCA NA KOPAONIKU

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

KopArt home je autenticna planinska kuca projektovana I gradjena sa puno paznje, ljubavi i postovanja prema prirodi u kojoj se nalazi. Krov... više

125.000€ (1 250 €/m²)

  • 100m²

4.0, Duplex, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju červorosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u centu Niša, na par minuta hoda do... više

265.000€ (2 208 €/m²)

  • 4 soba
  • 120m²
  • 6/7 spratova

Voždovac, Lekino brdo - Maksima Grokog, 108m2

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Voždovac, Lekino brdo - Maksima Grokog 4.5, 108m2 (terasa 3m2), 4/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum, garaža Odličan četvoroiposoban stan... više

280.000€ (2 592 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 108m²
  • 4/5 spratova

Novogradnja, Donja Vrežina, Parking, PDV

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja „Beverly Hills“. Moderan stambeni objekat spratnosti... više

93.960€ (1 772 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • Prizemlje/4 spratova

KUĆA U PRIGREVICI.

Prigrevica, Okolina, Apatin

Na prodaju kuća u Prigrevici, 87m² uknjiženo, na placu od 6 ari. U mirnom naselju, nedaleko od grada Sombora,prodaje se kuća idealna za porodicu.... više

17.000€ (195 €/m²)

  • 87m²
  • .sprat

Na prodaju poljoprivredno zemljište na Đurđevom brdu

Đurđevo brdo, Jagodina

Prodaje se poljoprivredno zemljište na Đurđevom brdu površine 24,79a. više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Vračar, Hram Svetog Save – Dubljanska

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

2.5, mereno 81m2 (dve terase), pr/5, CG, klima, interfon, internet, ktv, uknjiženo 74m2 Vračar je jedna od najlepših beogradskih opština sa... više

259.000€ (3 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 74m²
  • Prizemlje/5 spratova

Poljoprivredno i šumsko zemljište 40000 m2 -Malo Krčmare

Centar, Rača, Rača

Na prodaju poljoprivredno i šumsko zemljište u Malom Krčmaru, površine 40000 m2... više

17.000€ (0 €/m²)

  • 40000m²

Savski venac, Slavija - Nemanjina, 171m2

Slavija, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Slavija - Nemanjina 5.0, 171m2 (balkon i terasa 6m2), 1/3, TA, interfon U ponudi je sunčan i svetao salonski stan, sa visinom... više

580.000€ (3 391 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 171m²
  • 1/3 spratova

Stari grad, Gundulićev venac - Venizelosova

Gundulićev venac, Stari Grad, Beograd

Dva stana (1.5+2.0), 70m2 (30m2+40m2), pr/1, TA, klima, interfon, internet, ktv Venizelosova ulica se nalazi na Starom gradu. Polazi od ulice... više

195.000€ (2 785 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 70m²
  • Prizemlje/1 spratova

Vikend parcela sa kućom 70m2, 5 ari placa – Zabran, Obrenovac - 50.000€

Obrenovac, Beograd

Prodaje se plac površine 4.96 ari sa kućom oko 70 m² u vikend naselju Zabran, Obrenovac, jednoj od najlepših zelenih oaza u blizini Beograda.... više

50.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac - parcela, građ.zemljište, Popovac, površina 18380m2

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju parcela u Popovcu. desetak minuta vožnje od centra grada, uknjižene površine 1,84 hektara. Plac je gradsko građevinsko zemljište.... više

370.000€ (20 €/m²)

  • 18380m²

Četvorosoban stan NOVI SAD, 278100€

Liman 3, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100734 CENA je sa uračunatom agencijskom provizijom od 3%. Na prodaju uknjižen četvorosoban duplex na Limanu 3, u neposrednoj... više

278.100€ (2 648 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 3/4 spratova

Trosoban stan ,renoviran - sa nameštajem i tehnikom,VII sprat, 75 m2,

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju renoviran trosoban stan na VII spratu u zgradi sa liftom u centru.Prodaje se sa novim nameštajem i kompletnom tehnikom.... više

170.000€ (2 266 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 7/8 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Kneza Višeslava

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

5.0, duplex, 195m2, 1/2, 5 terasa, LUX, gas/kotao, klima, KTV, internet, interfon, jedno parkino mesto u garaži, plac/dvorište 1.2 ara U prilici... više

750.000€ (3 846 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 195m²
  • 1/2 spratova

Odlična ponuda! Plac 2495m2, Donji Matejevac

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac u vikend naselju Donji Matejevac, u blizini preduzeća PIK- Niš. Plac je uknjižene površine 2495m2, lepog pravougaonog... više

52.000€ (20 €/m²)

  • 2495m²

Zemun, Ugrinovci, Nova 27, Kuća, 172m2, 250000 EUR

Ugrinovci, Beograd

Veoma lepa kuća na dva nivoa sa pripadajućim placem i dvorištem. U mirnom delu Ugrinovaca, blizu okretnice javnog prevoza kao i svih ostalih... više

250.000€ (1 453 €/m²)

  • 172m²

Novi Beograd, Tošin bunar - Zemunska, 61m2

Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Tošin bunar - Zemunska 2.5, 61m2 (terasa 6m2), 1/6, EG, lift Na prodaju renoviran dvoiposoban stan. Jugoistočno orijentisan.... više

213.000€ (3 491 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 1/6 spratova