Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 10000 oglasa

Kuća, Staro groblje, 2 etaže, Palilula

Staro groblje, Palilula, Niš

Na prodaju kuća na Paliluli, SU,P,I, u neposrednoj blizini DIFa I FZNRa, uknjižene površine 161m2. Nalazi se na odličnoj lokaciji kako za život... više

165.000€ (1 024 €/m²)

  • 161m²
  • Prizemlje

U ponudi plac od 11 ari u Kniću

Knić, Knić, Knić

Na prodaju parcela od 11,14 ari u Kniću Plac je gradsko građevinsko zemljište, po kulturi njiva druge klase. Nalazi se pored magistralnog... više

18.000€ (16 €/m²)

  • 1114m²

Građevinsko zemljište u Boljevcima

Boljevci, Surčin, Beograd

Nudimo vam građevinsko zemljište-plac od 7 ari u mirnom, naseljenom delu Boljevaca. Vlasništvo: 1/1, uredna dokumentacija. Plac je u okruženju... više

50.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

STAN CUKARICA BELE VODE 94m2 , T , 163000e

Bele Vode, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, BELE VODE, Momčila Čedića, UKNJIŽEN, petosoban dvoetažni stan sa terasom i 2 kupatila stambena zgrada, sprat:... više

163.000€ (1 734 €/m²)

  • 4 soba
  • 94m²
  • 3.sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 236900€

Salajka, Novi Sad

NEUSELJAVAN , OPREMLJEN , GARAZA , SALAJAKA. Agencijska oznaka 1060391, prodaje se troiposoban stan koji je trenutno u funkciji trosobnog .... više

236.900€ (2 961 €/m²)

  • 4 soba
  • 80m²
  • 1/5 spratova

Na prodaju poljoprivredno zemljište

Končarevo, Okolina, Jagodina

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Končarevu blizu Morave. više

20.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zemljište u građevinskom području, Maršić, Kragujevac- ukupna površina 64

Maršić, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju u Kragujevcu, u naselju Maršić, zemljište u građevinskom području. Više parcela, koje čine celinu, sa izlazom na ulicu, kao i na... više

168.000€ (25 €/m²)

  • 6468m²

Izuzetno jeftina kuća

Centar (prva zona), Paraćin

Podrum poseduje veliki salon , ostavljeno mesto za kupatilo i wc. Tu je smešten i kotao za grejanje na čvrsto gorivo. Prizemlje kuće se sastoji... više

140.000€ (221 €/m²)

  • 632m²
  • .sprat

LUX PENTHOUSE SA POGLEDOM NA DUNAV

Visnjica, Palilula, Beograd

Na samo dvadest minuta voznje od centra, u mirnom delu grada, nalazi se ovaj jedinstveni penthouse, spoj elegancije, prakticnosti i udobnosti.... više

495.000€ (1 787 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 277m²
  • 3.sprat

Građevinski plac 9 ari, Draževac, Obrenovac - 18.000€

Draževac, Obrenovac, Beograd

Prodaje se građevinski plac površine 9 ari, ravan i pravilnog oblika, idealan za vikendicu, izgradnju porodične kuće i život, ukoliko želite... više

18.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju plac iznad Mokranjčeve ulice

Medijana(Niš), Medijana, Niš

Na prodaju plac iznad Mokranjčeve ulice površine 1033m2. Nalazi se u području gradsko građevinskog zemljišta. Svi potrebni prikljčci se nalaze... više

15.000€ (14 €/m²)

  • 1033m²

Grocka, Kaluđerica - Bujanovačka, 255m2 - KUĆA SA 4 ZASEBNA STANA

Kaluđerica, Grocka, Beograd

Grocka, Kaluđerica - Bujanovačka kuća, 255m2 (terasa 41m2), PR+1 (dve etaže), TA, klima, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt Na 9km... više

299.000€ (1 172 €/m²)

  • 255m²
  • Prizemlje/1 spratova

NOVOGRADNJA U STROGOM CENTRU ĆUPRIJE

Centar, Ćuprija

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje... više

103.752€ (1 330 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 78m²
  • 5/5 spratova

Četvorosobna kuća VETERNIK, 195700€

Veternik, Novi Sad

Agencijska oznaka 3089867 - Uknjižena kuća u Veterniku blizu obdaništa i škole. Prizemlje, sprat i pokrovlje. Završena, odmah useljiva. Grjanje... više

195.700€ (815 €/m²)

  • 240m²

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 155000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 11101697, cena nekretnine je 155.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Železnička stanica, 61 m2, trosoban, drugi... više

155.000€ (2 540 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Telep - Spratna kuća na lepoj lokaciji ID#3000094

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep. Izdvajamo iz ponude odličnu, uknjiženu spratnu kuću na lepoj i mirnoj lokaciji. Neposredna blizina škole, vrtića, marketa,... više

850.000€ (2 529 €/m²)

  • 336m²
  • 2.sprat

Kuća sa pomoćnim objektima

Kočino selo, Okolina, Jagodina

Na parceli se nalazi kuća i tri pomoćna objekta, kuća je površine 91m2. Pomoćni objekti 42m2,26m2 i 23m2 izgrađeni pre donošenja propisa o izgradnji.... više

40.000€ (439 €/m²)

  • 91m²
  • /1 spratova

Vračar, Kalenić - Novopazarska 115m2

Kalenić, Vračar, Beograd

4.0, 115m2 (tri terase), 1/5, CG, LUX, lift, klima, garažno mesto, video nadzor, podrum, interfon, internet, telefon, ktv. Novopazarska ulica... više

950.000€ (8 260 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 115m²
  • 1/5 spratova