Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 10000 oglasa

Kuća, Prokuplje

Prokuplje, Prokuplje, Prokuplje

Na prodaju prelepa kuća u strogom centru Prokuplja. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Svi trgovinski i ugostiteljski objekti,... više

103.000€ (792 €/m²)

  • 130m²
  • Prizemlje

Plac za gradnju, industrijska zona, kod Yure 2717m2

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac, gradsko građevinsko zemljište u industrijskoj radnoj zoni Donje Međurovo, pored Yure i Shinvona. Plac se nalazi pored... više

98.000€ (36 €/m²)

  • 2717m²

PLAC!

Okolina, Sombor

PLAC! CENTRALA, građevinsko zemljište, njiva 1.klase, veličine 1466m2, dimenzija cca 14m x 107m. Ima izlaz na put tako da je plac pogodan kako... više

17.550€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novogradnja u blizini Rode, 4.5, 115 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini Rode, projektovane površine 115 Mm2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život... više

253.000€ (2 200 €/m²)

  • 4 soba
  • 115m²
  • 2/4 spratova

Stan u izgradnji, Kragujevac, Šest topola - 1. sprat, 68,29 m2

Šest Topola, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Šest topola, u Kragujevcu, u mirnoj ulici, u blizini pošte i Fiata, površine je 68,29 m2. Nalazi se na... više

100.000€ (1 470 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 1/3 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 300000€

Grbavica, Novi Sad

Uknjizen troiposoban stan na Grbavici, kuhinja odvojena sa prirodnom ventilacijom, trpezarija posebno, dva mokra cvora, dvostroano orjentisan,... više

300.000€ (3 225 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 93m²
  • 1/6 spratova

GROCKA KALUDJERICA 82m2 , 2T , 134500e

Kaludjerica, Grocka, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.53 m2 sa 2 terase, I od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima,... više

134.500€ (1 640 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 1.sprat

Na prodaju spratna nedovršena kuća

Senje, Okolina, Ćuprija

Prodaje se nedovršena kuća, smeštena u mirnom i prirodnom okruženju u selu Senje. Površina kuće je 78 m², dok ukupna površina placa iznosi 3,6... više

30.000€ (384 €/m²)

  • 78m²
  • .sprat

Novogradnja Ćuprija – moderan stan sa parkingom

Centar, Ćuprija

U modernoj i ekskluzivnoj zgradi sa samo tri stambene jedinice, smeštenoj u mirnom i veoma traženom delu šireg centra Ćuprije, u ponudi je savremen... više

86.900€ (1 100 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 79m²
  • 2.sprat

Prodaje se plac u selu Grdanica

Grdanica, Leskovac, Leskovac

Prodaju se dve parcelu u selu Grdanica ukupne površine 1145m2. Na jednoj parceli je upisan objekat od 44. Postoje svi priključci na parceli... više

16.000€ (363 €/m²)

  • 44m²
  • Prizemlje

Na prodaju plac, površine 3579 m2, Vrtište

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Vrtištu, u blizini hotela Nais. U blizini Toponičkog puta. Ukupna površina placa je 3579m2. Velika parcela pogodna za neku... više

29.000€ (8 €/m²)

  • 3579m²

- palilula sf

Krnjača, Palilula, Beograd

Prodaje se gradjevinsko zemljište na Sebešu ag proviizja 2% više

400.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac 35 ara, Obrenovac, Zvečka – 40 000 €

Zvečka, Obrenovac, Beograd

• U ponudi gradjevinski plac u Zvečkoj kod Obrenovca, površine 35 ari, nedaleko od Šabačkog puta. • Prilaz do placa je sa asfaltiranog puta.... više

40.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Inđija, Centar - Kralja Petra I 72m2

Centar, Inđija

2.5, 72m2 (dve lođe), 1/3, CG, interfon, internet, ktv Na veoma dobroj lokaciji u Inđiji nalazi se jedna od kvalitetnije građenih i bolje pozicioniranih... više

130.000€ (1 805 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 72m²
  • 1/3 spratova

CAJETINA ZLATIBOR 40m2 , 4 , 110000e

Zlatibor, Cajetina, Čajetina

Apartman u lux zgradi, sa spa centrom (bazen, teretana, masaze...). Prodaje se kompletno namesten. Odmah useljiv. uknjizen 2/4 RUJANSKA više

110.000€ (2 750 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 2.sprat

Top Lokacija! 2.5 stan u NOVOGRADNJI, povraćaj PDV-a

Čair, Medijana, Niš

Niš, Medijana - Čair, prodaje se NOV 2.5 stan, 61.75m2, na sjajnoj lokaciji na 1. spratu od 3 u zgradi sa bešumnim liftom. Sastoji se iz prostrane... više

154.350€ (2 530 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 1/3 spratova

Jednoiposoban stan VETERNIK, 83000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102621 - Uknjižen dvosoban stan u Veterniku. Poseduje dve sobe i kuhinju sa trpezarijom. Terasa sa pogledom na dvorište.... više

83.000€ (2 128 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/3 spratova

DVORIŠNA KUĆA U CENTRU ZA KOMPLETNO RENOVIRANJE!

Centar, Sombor

Na prodaju trosobna kuća površine 128 m² koja se nalazi na placu veličine 3a (162 m² su njive iza kuće). Kuća deli dvorište s još jednom stambenom... više

56.650€ (442 €/m²)

  • 128m²
  • Prizemlje