Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 10000 oglasa

+VOŽDOVAC VN 2191

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Posredujemo u prodaji stana na Voždovacu, Lekino brdo - Garibaldijeva 1.0, 39m2 + terasa/dvorište 27m2, PR/4, CG/toplotne pumpe, klima, telefon,... više

156.400€ (4 010 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/4 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 135000€

VeterniČka Rampa, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1099791 - CENA je sa agencijskom provizijom od 3%. Troiposoban stan na Veterničkoj rampi, kod Okretnice. Sastoji se iz... više

135.000€ (2 045 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 66m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001215

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Kopernikova. Uknjižen dvoiposoban duplex stan nadomak Bulevara Evrope, a u neposrednoj blizini Novosadskog... više

192.820€ (2 678 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 72m²
  • 4.sprat

Plac u Niškoj Banji, 1067 m2

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u Niškoj banji, površine 1067 m2. Gradsko građevinsko zemljište je,nalazi se na samom jelašničkom putu, na lokaciji pogodnoj... više

108.500€ (101 €/m²)

  • 1067m²

Vertikala, površine 120m2 u naselju Strelište

Strelište, Jagodina

Ova vertikala, površine 120m2 se nalazi u mirnoj ulici u pravom porodičnom naselju gde su Vam u blizini srednja i osnovna škola, pošta, mnoštvo... više

90.000€ (750 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 120m²
  • Prizemlje/1 spratova

Gradjevinsko zemljište na prodaju

Đurđevo brdo, Jagodina

Prodaje se gradjevinsko zemljište od 30,86a, u Jagodini na Đurđevom brdu. više

9.000€ (2 €/m²)

  • 3086m²

Zemun, Plavi horizonti, Jovana Boškovića, Kuća, 389m2, 669000 EUR

Plavi Horizonti, Beograd

Kuća se nalazi u prestižnom zemunskom naselju Plavi horizonti.Uknjižena je na 389m2 i koristi 8 ari placa.Građena je u stilu hacijende i odlično... više

669.000€ (1 719 €/m²)

  • 389m²

Dvosoban stan na super lokaciji

Širi centar, Jagodina

Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje sa trpezarijom , jedne spavaće sobe,hodnika, kupatila i komforne terase. Mogućnost... više

63.250€ (1 150 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 55m²
  • 1/3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 215000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102652 - Cena 215.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju moderan i funkcionalan trosoban stan površine 69 m², smešten... više

215.000€ (3 115 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 1/5 spratova

Dve kuće na placu

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Manja kuca oko 58m2, poseduje hodnik, kuhinju sa dnevnim,spavacu sobu, kupatilo. Sređena je kuća, urađena izolacija, ima klima. Grejanje na... više

80.000€ (666 €/m²)

  • 120m²
  • /2 spratova

mogucnost adaptacije u dvoiposoban u naselju Braće Jerković ID#5703

Centar, Voždovac, Beograd

Ovakvi stanovi su retkost u ponudi, jer spadaju u funkcionalne stanove ,najbolje pozicionirane u ovom naselju. Okolinu čine velike zelene površine... više

170.000€ (2 786 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 5/10 spratova

Troetažna kuća na odličnoj lokaciji, 224m2 Ub, Stublenica – 99.000€

Stublenica, Okolina, Ub

Na prodaju porodična stambena zgrada ukupne korisne površine 224m2 na 30,35 ari placa u Stublenici, opština Ub. Kuća se sastoji iz dva stambena... više

99.000€ (441 €/m²)

  • 224m²
  • .sprat

STANOVI U IZGRADNJI – MODERNA GRADNJA NA POPULARNOJ LOKACIJI

Akva Park, Jagodina

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni... više

78.700€ (1 710 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 2/2 spratova

Proizvodna hala sa hladnjačom i magacinom, 329m2 na placu od 13,88 ari, Vrtiš

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju hladnjača sa magacinom i proizvodnom halom, 329 m2. Objekat se nalazi desetak kilometara od centra Niša i sastoji se od se od hladnjače... više

80.000€ (244 €/m²)

  • 327m²
  • Prizemlje

Kuca u izgradnji

Trnava, Jagodina

Nezavršena spratna kuca sa uvedenom strujom. Objekat je na deset metra od glavnog puta, i moguce je da zive dve porodice odvojeno. Vlasnici... više

29.000€ (145 €/m²)

  • 200m²
  • /1 spratova

Vikendica sa prelepim pogledom okružena zelenilom.

Siokovac, Okolina, Jagodina

U srcu prirode, na samo par minuta vožnje od Jagodine, nalazi se vaša idealna oaza mira i tišine. Ova šarmantna vikendica od 95 m² smeštena... više

16.500€ (173 €/m²)

  • 95m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća sa placem Gornje Crnatovo, 25 km od Niša

Gornje Crnatovo, Žitorađa, Žitorađa

Na prodaju kuca u selu Gornje Crnatovo, Opština Žitorađa. Odlična ponuda za one koji žele da pobegnu od gužve u gradu, na nekih 25 km od Niša.... više

31.000€ (387 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje

Palilula, Hala Pionir - Miše Vujića 68m2

Hala Pionir, Palilula, Beograd

3.0, 68m2(mereno 83m2),terasa i lođa, 3/3,LUX, podno grejanje, inverter klima, interfon, internet, mogućnost zakupa garažnog mesta Kratka ulica... više

237.500€ (3 492 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 3/3 spratova