Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 10000 oglasa

PRODAJA, 3.0 RENOVIRAN STAN NA DORCOLU

Dorcol, Stari Grad, Beograd

Prodajemo odlican, kompletno i luksuzno renoviran trosoban stan na Starom gradu ! Ulaz u zgradu je sredjen, zamenjena su ulazna vrata, odlicna... više

300.000€ (6 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 50m²
  • Prizemlje

Novogradnja, niška pivara, 2.5 povrat PDV-a

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 62,60m2 . Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

112.680€ (1 817 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 2/2 spratova

Zvezdara - Učiteljsko naselje, 45m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 45m2, PR/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih... više

144.270€ (3 206 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/5 spratova

NA PRODAJU POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE – OKOLINA JAGODINE | 52, 41 ari

Deonica, Okolina, Jagodina

Prodaje se kvalitetno poljoprivredno zemljište površine 52,41 ari u okolini Jagodine, u selu Deonica. Plac je odličan kako za obradu i poljoprivrednu... više

17.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Trosoban stan NOVI SAD, 163000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101475. CENA stana 165 000e + 3% agencijske provizije. Uz ovu ponudu dodatno nudimo i garažno mesto u suterenu po odličnoj... više

163.000€ (2 629 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 3/4 spratova

Na prodaju poljoprivredno zemljiše 35, 12a RIBARSKI PUT

Ribarski put, Jagodina

Njiva se nalazi na idealnoj lokaciji, pogodna za obradu i sadnju raznih kultura! Zakažite razgledanje u terminu koji Vama najviše odgovara!... više

1€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kragujevac, Mala vaga, lokal , 42m2

Mala Vaga, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se lokal u jednoj od najprometnijih ulica u Kragujevcu, u blizini trga Mala vaga, policije i pošte kod Šest topola. Lokal je površine... više

63.000€ (1 500 €/m²)

  • 42m²
  • Prizemlje

Miljakovac III, Miljakovačko brdo, 71m2, terasa ID#1638

Miljakovac III, Rakovica, Beograd

Miljakovac III, Miljakovačko brdo, trosoban stan 71m2, dva mokra čvora, klima uređaj, namešten, 127800 Evra. Stan se nalazi u prizemnoj porodično... više

127.800€ (1 800 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • Prizemlje

Plac, Trupale

Trupale, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac pravougaonog oblika (28.5x291), na putu za Trupale (300 metara od asfaltnog puta). Ukupna površina placa... više

249.000€ (30 €/m²)

  • 8300m²

Četvorosoban stan, kod Pravnog Fakulteta

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Prodaje se stan uknjižene površine 90m2, stvarne sa terasama 98m2, u blizini Pravnog Fakulteta. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, levo su... više

206.199€ (2 125 €/m²)

  • 4 soba
  • 97m²
  • 2.sprat

Airport Garden - 2.0 lux stan sa garažom ID#599478

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

Airport Garden - 2.0 lux stan sa garažom U novom kompleksu Airport Garden za prodaju dvosoban stan površine 59m2. Stan se sastoji od predsoblja,... više

248.000€ (4 203 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 3/9 spratova

Stan, Knjaževačka 53m2, prizemlje

Durlan, Pantelej, Niš

Prodaje se stan na prizemlju u kvalitetnoj starijoj zgradi. Stan se nalazi u blizini OŠ Miroslav Antić. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila,... više

123.750€ (2 334 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • Prizemlje

Spratna kuća na placu od 12 ari

Bolnica, Ćuprija

Na prodaju spratna kuća čvrste gradnje, sređena, sa izolacijom i PVC stolarijom. Kuća je smeštena na prostranom placu od 12 ari, u mirnoj ulici... više

85.000€ (625 €/m²)

  • 136m²
  • .sprat

Žirovnica -Poljoprivredno zemljište 9344 m2

Žirovnica, Batočina, Batočina

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Žirovnici, površine 9344 m2 .... više

40.000€ (4 €/m²)

  • 9344m²

Voždovac, Trošarina - Vojvode Stepe, 90m2

Trošarina, Voždovac, Beograd

Voždovac, Trošarina - Vojvode Stepe 3.0, 90m2 (lođa 5m2), 6/9, podno grejanje, klima, lift, interfon, video nadzor, garaža Prodaje se luksuzan... više

327.000€ (3 633 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 90m²
  • 6/9 spratova

Eksluzivna novogradnja u Čairu, duplex (prizemlje i galerija) trosoban, 66 m2

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade , sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade... više

165.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • Prizemlje/4 spratova

Trosoban stan SREMSKA KAMENICA, 220935€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1093698 Cena sa PDV-om. Trosoban stan u veoma kvalitetnoj izgradnji, na atraktivnoj lokaciji na Popovici. Mogućnost kupovine... više

220.935€ (2 945 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 1/2 spratova

Komforna kuća za manje od 400e/m2 sa tri garaže

Budžino brdo, Jagodina

Velika porodična kuća, kvalitetno građena sa dobrim rasporedom. Mogućnost ZAMENE ZA MANJU KUĆU ILI STAN UZ DOPLATU!!! Kuća je ozakonjena i... više

118.000€ (395 €/m²)

  • 298m²
  • .sprat