Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 9999 oglasa

Vračar, Čubura - Nikolaja Hartviga, 71m2

Čubura, Vračar, Beograd

Vračar, Čubura - Nikolaja Hartviga 3.0, 71m2 (terasa 4m2), 3/4, toplotne pumpe, lift, interfon, garaža Potpuno nov, neuseljavan, luksuzan... više

375.000€ (5 281 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 3/4 spratova

Poljoprivredno zemljište Ko Stubica

Stubica, Okolina, Paraćin

Dve zasebne katastarske parcele čine celinu od 60.5a! Njive se nalaze u delu ka Batincu. Moguća korekcija cene više

3.600€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novogradnja u Blizini Palilulske pijace, 51.67m2

Palilulska pijaca, Palilula, Niš

Na prodaju dvosoban stan u zgradi u izgradnji u blizini Palilulske pijace, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je... više

125.050€ (2 451 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • Prizemlje/5 spratova

VOZDOVAC LEKINO BRDO 55m2 , T , 218320e

Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! BEZ PROVIZIJE KUPCA! Lekino brdo, Tikveska, 2.0, 54.58 m2 sa terasom od 9.14 m2, I od IV sprata, podno... više

218.320€ (3 969 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 1.sprat

Lokal na odličnoj lokaciji!

Bolnica, Ćuprija

Lokal na odličnoj lokaciji možda čeka baš na tebe! Lokal od 37 kvadrata se nalazi na uglu dve ulice, od kojih je jedna od najprometnijih u... više

35.000€ (945 €/m²)

  • 37m²
  • Prizemlje

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 140000€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka 1097686. CENA stana 140 000e + 3% agencijske provizije. Prodaje se skroz namešten, bez dodatnih ulaganja sa numerisanim parking... više

140.000€ (2 692 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 52m²
  • 1/2 spratova

Obrenovac, Piroman, Milutina Erakovica , 3.0, 94m2, 45000EUR

Piroman, Beograd

Agencijski ID: 116390, 10a, prizemna, struja, klima, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking,... više

45.000€ (478 €/m²)

  • 94m²

Građevinski plac 34 ara, Jasenak, Obrenovac - 25.000€

Jasenak, Obrenovac, Beograd

Plac se nalazi uz glavni put, lako pristupačan tokom cele godine, a istovremeno dovoljno povučen da pruža mir i privatnost. Blagi nagib koji... više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

LOKAL NOVI SAD, 927000€

Centar, Novi Sad

UKNJIŽEN poslovni prostor u strogom centru grada u pešačkoj zoni. Treći sprat sa liftom. Deo poslovnog prostora je preuređen u stan. Agencijska... više

927.000€ (2 078 €/m²)

  • 446m²

Trosoban stan NOVI SAD, 200000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102188 CENA 200.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se POTPUNO RENOVIRAN trosoban stan u neposrednoj blizini O.Š."Ivo... više

200.000€ (2 739 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 6/10 spratova

Lokal u centru

Centar, Paraćin

-Lokal sa poznatim zakupcem -Granitna keramika -Sopstveni kotao na struju -Mogućnost dogradnje još jednog sprata više

520.000€ (1 405 €/m²)

  • 370m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuća u Stanovu, sa odličnim placem

Stanovo, Kragujevac, Kragujevac

Porodična kuća u naselju Stanovo, na placu pravilnog oblika, na uglu dve ulice, površine 5 ari. Na prizemlju se nalazi dnevni boravak, spavaća... više

150.000€ (555 €/m²)

  • 270m²
  • Prizemlje

Zemun, Zelena Avenija - Trogirska, 390m2

Zelena avenija, Zemun, Beograd

Zemun, Zelena Avenija - Trogirska kuća, 390m2, PR+I, TA, interfon, podrum, parking, garaža, struja, plac 5,44 ari U prilici smo da vam ponudimo... više

870.000€ (2 230 €/m²)

  • 390m²
  • Prizemlje/1 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 105300€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102462 - CENA 105.300 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. -Prodaje se dvosoban stan na Telepu , blizu Limana 4, u izgradnji, bez... više

105.300€ (2 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/4 spratova

Skadarlija, renoviran, dvorište, INVESTICIJA!

Bajlonova pijaca, Stari Grad, Beograd

U ponudi je stan sa odvojenom spavaćom sobom, na lokaciji koja govori sama za sebe! Odlična investicija u svakom pogledu. Uknjižen na 18m2,... više

85.000€ (2 575 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 33m²
  • Suteren/5 spratova

Planina, Centar, Krfska, 1.5, 53m2, 115000 EUR

Centar, Zlatibor

U ponudi stan u centru Zlatibora. U potpunosti nov stan, neuseljavan. Odličan za investiciju. Stan ima odvojenu spavaću sobu, dnevni boravak,... više

115.000€ (2 169 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 3/5 spratova

STROGI CENTAR, RENOVIRAN STAN

Centar, Sombor

U strogom centru Sombora, u ulici do pešačke zone, prodaje se trosoban stan od 75m2. Stan se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade sa novom... više

84.900€ (1 132 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 4/4 spratova

PRODAJA, 3.0 RENOVIRAN STAN NA DORCOLU

Dorcol, Stari Grad, Beograd

Prodajemo odlican, kompletno i luksuzno renoviran trosoban stan na Starom gradu ! Ulaz u zgradu je sredjen, zamenjena su ulazna vrata, odlicna... više

300.000€ (6 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 50m²
  • Prizemlje