Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 9998 oglasa

Građevinski plac 52 ara, Draževac, Obrenovac - 36.400€

Draževac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju građevinski plac površine 52 ara u Draževcu. Plac se nalazi na mirnom mestu, do asfaltnog puta, ima mogućnost priključka na elektro... više

36.400€ 0 €/m²)

  • 0m²

Dvosoban stan NOVI SAD, 170000€

Centar, Novi Sad

KEJ, DVOSOBAN . Agencijska oznaka 1100011. U prodaji je dvosoban stan u samoj blizini Dunava . Stan je orjentisan na dvorišnu stranu . Parkinga... više

170.000€ (2 698 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 5/5 spratova

Kompletno nameštena moderna kuća u Ćupriji

Kružni tok, Ćuprija

Na prodaju kompletno nameštena kuća površine 200 m² sa velikim i lepo uređenim dvorištem. Kuća se nalazi u mirnom i prijatnom okruženju, idealnom... više

118.000€ (590 €/m²)

  • 200m²
  • 2.sprat

PRODAJA, 5.0 STAN U MIRIJEVU, ZVEZDARA

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

U ponudi petosoban stan u porktovlju koji donosi jedinstvenu kombinaciju umetnickog i boemskog sarma, idealnu za ljubitelje nesvakidasnjeg dizajna.... više

215.000€ (2 107 €/m²)

  • 5 soba
  • 102m²
  • 5.sprat

PRODAJA, DVOIPOSOBAN STAN, NASELJE SAVE KOVACEVICA, ZEMUN

Zemun, Zemun, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo odlican dvoiposoban stan na jednoj od lepsih lokacija u Zemunu. Zgrada je ususkana u mirnoj ulici punoj zelenila... više

200.000€ (3 448 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 2.sprat

Plac u Goločelu, kod Kragujevca - površina 5932 m2, poljoprivredno zemljište

Goločelo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u naselju Goloćelo, kod Kragujevca, poljoprivredno zemljište, ali postoji mogućnost prenamene i dozvoljena je izgradnja. Blizina... više

9.000€ (1 €/m²)

  • 5932m²

Plac 23 ara odlična prilika samo 11000 eura

Budžino brdo, Jagodina

Na prodaju prostran plac površine 23 ara. Površina: 23a -Cena: samo 11.000€ -Ravan teren -Pogodan za različite namene -Mirna lokacija – idealno... više

11.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Grocka, Grocka, Smederevski put , Poslovni objekat, 1650m2, 450000 EUR

Grocka, Beograd

Poslovni prostor na tri nivoa, 1650m2 (uknjiženo 1280m2) na 50 ari (38+12) placa, 4 km od centra Grocke, prema Beogradu. U okviru zgrade se... više

450.000€ (272 €/m²)

  • 1650m²

Na prodaju jednoiposoban stan, Duvanište, 43m2

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposoban, komforan stan u Duvaništu. Stan je uknjižene površine 43m2 i nalazi se na IV spratu stambene zgrade od šest spratova... više

117.000€ (2 720 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 4/6 spratova

Prodaja – proizvodna hala da mogućnošću zarade od zakupa

Lipar, Jagodina

Na prodaju proizvodna hala površine 490m², koja se nalazi na placu od 48,77 ari. Ovaj kompleks pruža odlične uslove kako za sopstveni biznis,... više

270.000€ (551 €/m²)

  • 490m²
  • /2 spratova

Veća parcela 117 ari za višenamensku izgradnju

Širi centar, Lapovo

Kompletna parcela je jedinstvena celina koja se sastoji iz nekoliko manjih parcela istog vlasnika, privatna je svojina 1/1, što daje mogućnost... više

23.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novogradnja ,Crveni pevac , povracaj pdv

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju četvorosoban stan, novogradnja, u stambenom objektu PO,PR,VI, na odličnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Zbog svoje pozicije je odlična... više

223.400€ (2 256 €/m²)

  • 4 soba
  • 99m²
  • 5/6 spratova

Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana, 65m2

Gornji Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana poslovni prostor, 3.0, 65m2 (terasa + lođa 3m2), 3/6, EG/norveški radijatori, klime, lift, telefon,... više

319.000€ (4 907 €/m²)

  • 65m²
  • 3/6 spratova

Novi Sad, Telep - Uknjižena garsonjera ID#1001214

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Bulevar patrijarha Pavla. Predstavljamo uknjiženu, renoviranu garsonjeru koja se nalazi u neposrednoj blizini škole,... više

79.310€ (3 050 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 2/4 spratova

- veliko gradiste sf 2304

Srebrno Jezero, Veliko Gradište

Plac od 3,5 ara , ograđen ogradom, septička jama, bušotina na 30m sa vodom, šahta, kompenzacioni sud i ugrađena potapajuca pumpa. Vlasnik 1/1... više

22.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stan penthaus u Kragujevcu, Erdoglija, blizina centra - površina 73 м2, plus

Erdoglija, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stan u Kragujevcu, u blizini centra, u naselju donja Erdoglija, penthaus, pogodan za stanovanje i izdavanje. Površina stambenog dela... više

165.000€ (2 200 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • 4/4 spratova

Čortanovci - Vikend kuća ID#3000118

Čortanovci, Inđija, Inđija

Čortanovci. Vikend kuća površine 151m2, spratnosti prizemlje plus sprat. Izgrađena na lepom, ozelenjenom placu veličine 1.500m2. Prizemlje i... više

200.850€ (1 330 €/m²)

  • 151m²
  • 1.sprat

Vračar, Čubura - Nikolaja Hartviga, 71m2

Čubura, Vračar, Beograd

Vračar, Čubura - Nikolaja Hartviga 3.0, 71m2 (terasa 4m2), 3/4, toplotne pumpe, lift, interfon, garaža Potpuno nov, neuseljavan, luksuzan... više

375.000€ (5 281 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 3/4 spratova