Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 9997 oglasa

Starija kuća u centru sela Vojska

Okolina, Svilajnac

Starija kuća u centru sela blizu ambulante. Sastoji se od predsoblja, dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom,špajza i kupatila. Struja je... više

10.000€ (172 €/m²)

  • 58m²
  • .sprat

Na prodaju lokal od 28 m² sa već razrađenom delatnošću – idealna investi

Centar, Jagodina

U ponudi je poslovni prostor površine 28 m² koji predstavlja odličnu priliku za investiciju ili pokretanje sopstvenog biznisa. Lokal je trenutno... više

35.000€ (1 250 €/m²)

  • 28m²
  • Prizemlje

Hala uz glavni put

Međureč, Okolina, Jagodina

*prema Međureču na 38 ari placa.U sivoj fazi ,ali ima PVC sa roletnama.Izuzetno jake konstrukcije,pogodna za više delatnosti.U neposrednoj blizini... više

120.000€ (150 €/m²)

  • 800m²
  • /2 spratova

VOZDOVAC LEKINO BRDO 54m2 , T , 315000e

Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lekino brdo, Petrovaradinska, 2.5, 54 m2 + terasa od 80 m2 koju koristi samo ovaj stan, PR od IV sprata,... više

315.000€ (5 833 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • Prizemlje

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 77250€

Grbavica, Novi Sad

Grbavica , mali prizemni stan , uknjizen. Agencijska oznaka 1098096. Prodaje se stan u dvorištu zgrade na Grbavici. Stan je pretvoren od garaze... više

77.250€ (2 340 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • Prizemlje/3 spratova

Rupčine, Stari Lanci, Vodovodska II deo, 6, 14 ari ID#1620

Rupčine, Čukarica, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo uknjižen plac, oformljena građevinska parcela, smešten u mirnom, zelenilom okruženom delu Rupčina. Plac se nalazi... više

90.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Sad, Adice, , 1.5, 29m2, 82000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 132398, II/, klima, terasa, uknjizen, parking. Na prodaju odlican namesten manji jednoiposoban stan na Adicama. Sastoji se od... više

82.000€ (2 827 €/m²)

  • 2 soba
  • 29m²
  • 2.sprat

Luksuz u centru grada

Centar, Jagodina

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se iz... više

78.000€ (1 200 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 65m²
  • 1/5 spratova

Divčibare, apartman, 47, 19m2 ID#1514

Divčibare, Valjevo, Valjevo

U potpuno novom, ambijentalno uklopljenom apartmansko-poslovnom objektu, nudimo vam odmah useljiv apartman sa građevinskom dozvolom, na 150m... više

94.000€ (2 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 3/4 spratova

Stari grad, Dorćol - Dobračina, 37m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Dorćol - Dobračina 1.0, 37m2, suteren, CG Na prodaju stan u suterenu zgrade u Dobračinoj ulici, u samom centru Dorćola – jednom... više

109.000€ (2 945 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • Suteren.sprat

Petoiposobna kuća NOVI SAD, 412000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 3089913 - uknjižena, porodična kuća od 360 m2 (plus potkrovlje u sirovom stanju),Kuća se sastoji iz četiri celine i svaka... više

412.000€ (1 144 €/m²)

  • 360m²

Stan u kući P=79m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u kući na Paliluli. Površina stana je 79m2. Stan je po strukturi trosoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka,... više

123.600€ (1 564 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 2.sprat

Kancelarija 29 m2, Carina Leskovac

Zele Veljković, Leskovac, Leskovac

Prodaje se kancelarija površine 29 m2 koja se nalazi u zgradi Carinske ispostave Leskovac.Poslovni prostor je uknjižen, čisto vlasništvo, svojina... više

25.000€ (862 €/m²)

  • 29m²
  • 2.sprat

Prodaje se magacin od 880m2 u blizini Auto-puta

Mali mokri lug, Zvezdara, Beograd

Prodaje se magacin od 880m2 proizvodno magacinskog prostora, visina 4 m, alarm, sleperski prilaz. Izuzetno sigurno i bezbedno, video nadzor.... više

900.000€ (1 022 €/m²)

  • 880m²
  • .sprat

Prodaja, Plac, Jagodina, Okolina, Ribare

Ribare, Okolina, Jagodina

Lep plac u naseljenom delu Ribara više

30.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Industrijsko zemljište u blizini naplatne rampe

Industrijska zona, Jagodina

Parcela pogodna za vise delatnosti. više

128.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

KUĆA U CENTRU GRADA!

Centar, Sombor

KUĆA! Na prodaju porodična kuća u samom centru grada, na jednoj od najtraženijih lokacija, udaljena svega nekoliko minuta od glavnog šetališta.... više

150.000€ (750 €/m²)

  • 200m²
  • .sprat

Građevinski plac 52 ara, Draževac, Obrenovac - 36.400€

Draževac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju građevinski plac površine 52 ara u Draževcu. Plac se nalazi na mirnom mestu, do asfaltnog puta, ima mogućnost priključka na elektro... više

36.400€ 0 €/m²)

  • 0m²