Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 9997 oglasa

PLAC NA LEPOJ I MIRNOJ LOKACIJI

Petlovac, Paraćin

Lep plac veće površine. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. više

9.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 69000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101712 CENA 70,000e +3% agencijska provizija. Prodaje se jednoiposoban stan na Podbari, u neposrednoj blizini O.Š."Ivan Gundulić".... više

69.000€ (2 379 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 29m²
  • 2/4 spratova

Inđija, Centar - 22. Oktobra, višesobna kuća

Centar, Inđija

Višesobna kuća, 212m2, PR+I, EG/gas, garaža, 3,8 ari, uknjižena Lokacija ulice 22. Oktobra nalazi se u neposrednoj blizini centra Inđije i... više

220.000€ (1 037 €/m²)

  • 212m²
  • Prizemlje/1 spratova

Na prodaju plac 1868 m2 , Podvinik

Podvinik, Pantelej, Niš

Plac sa panoramskim pogledom na grad. Udaljen od asfaltnog puta 20m a put do samog placa je nasipan asfaltnom rizlom. Priključci se nalaze... više

40.000€ (21 €/m²)

  • 1868m²

Stan za prodaju Palmotićeva 110m2 ID#599007

Centar, Stari Grad, Beograd

Stan za prodaju Palmotićeva 110m2 U najlepšem delu Palmotićeve ulice (kod Milutina Bojića) za prodaju salonski stan površine 110m2. Stan se... više

495.000€ (6 780 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 73m²
  • 4/5 spratova

PLAC LEDINCI, 50000€

Torine, Novi Sad

Agencijska oznaka -7089580 - Uknjižen plac u Torinama, oko 400m od puta za Rakovac. Položaj je prema Dunavu. Pogodan je za izgradnju vikendice... više

50.000€ (44 €/m²)

  • 1122m²

Hala na prodaju u Svilajncu

Dublje, Svilajnac, Svilajnac

Na prodaju poslovni objekat u Svilajncu, površine 692 m2, na parceli površine 4139 m2. Objekat se nalazi pored asfaltnog puta, na samom ulasku... više

140.000€ (202 €/m²)

  • 692m²
  • Prizemlje

Plac za gradnju - poslovna namena, kod Yure, pored puta, 24,46 ara

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju građ. zemljište u Radnoj zoni Donje Mađurovo, pored magistralnog puta ka Leskovcu, u blizini Yure i Šinvon-a. Plac... više

61.150€ (25 €/m²)

  • 2446m²

PRODAJA, 2.5 NAMESTEN STAN NA ZLATIBORU

Zlatibor, Zlatibor, Zlatibor

Izuzetno lep dvoiposoban stan, potpuno nov, neuseljavan do sada. Vrlo funkcionalan, sa prelepim pogledom ka zelenilu. Nalazi se u projektu Forest.... više

110.000€ (2 075 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 6.sprat

SAVSKI VENAC BEOGRAD NA VODI 80m2 , T , 380000e

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Kraljice Drage Obrenovic, 3.0, 80.35 m2 sa terasom, X od XVI spratova, cg, 3 lifta,... više

380.000€ (4 750 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 10.sprat

Poljoprivredno zemljište u Voljavču

Jagodina

Prodaje se poljoprivredno zemljište u Voljavču površine 16,43a. više

3.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

KUĆA! GAKOVO !! PORODIČNA!

Gakovo, Okolina, Sombor

KUĆA! Gakovo, porodična kuća tvrde gradnje, od 162m2 na placu od 810m2. Sastoji se od 3 sobe, kuhinja,kupatilo, letnja kuhinja , ostava. Po... više

30.500€ (188 €/m²)

  • 162m²
  • .sprat

Vrdnik, centar - Mikice Lesjaka, 40m2

Centar, Vrdnik

Vrdnik, centar - Mikice Lesjaka 0.5, 40m2 (terasa 11m2), PR/2, klima U najlepšem delu Vrdnika, u neposrednoj blizini hotela Premier Aqua i... više

72.000€ (1 800 €/m²)

  • Garsonjera
  • 40m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaje se nova kuća sa bazenom i prelepim dvorištem, Vrandol

Bela Palanka, Bela Palanka, Bela Palanka

Prodaje se kuća sa bazenom i pomoćnim objektima površine 160m2. Kuća i ovo prelepo imanje zauzima dve parcele ukupne površine 1908m2. Ovo... više

300.000€ (1 875 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje/2 spratova

- zlatibor sf

Zova, Okolina, Zlatibor

Prodaja građevinskog zemljišta na Zlatiboru, naselje Zova 3 kod Hemela, 60 ari placa. Plac je na visini, izdignut, vidi se ceo Zlatibor ag... više

480.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

PRODAJA PLACA – NASELJE RIT – 13, 5 ARI

Panjevački Rit, Jagodina

Odlična prilika za izgradnju porodične kuće, vikendice ili kao investicija za budućnost. Parcela je ravna i lako iskoristiva, sa dobrim prilazom.... više

20.265€ 0 €/m²)

  • 0m²

Spratna vertikala kuće, Dobanovci

Dobanovci, Surčin, Beograd

Spratna vertikala kuće u Dobanovcima površine 120m2. Kuća se nalazi blizu glavne ulice i autoputa, ali zaklonjena od saobraćajne buke. Uknjižena... više

120.000€ (1 000 €/m²)

  • 120m²
  • .sprat

Čukarica, Banovo brdo - Zimonjićeva, 400m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Zimonjićeva kuća, 400m2, SUT+PR+I+PTK, EG, garaža U ponudi luksuzna rezidencija u diplomatskom naselju Banovog brda,... više

1.300.000€ (3 250 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje/2 spratova