Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 9999 oglasa

VOZDOVAC LEKINO BRDO 54m2 , T , 315000e

Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lekino brdo, Petrovaradinska, 2.5, 54 m2 + terasa od 80 m2 koju koristi samo ovaj stan, PR od IV sprata,... više

315.000€ (5 833 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • Prizemlje

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 77250€

Grbavica, Novi Sad

Grbavica , mali prizemni stan , uknjizen. Agencijska oznaka 1098096. Prodaje se stan u dvorištu zgrade na Grbavici. Stan je pretvoren od garaze... više

77.250€ (2 340 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • Prizemlje/3 spratova

Luksuz u centru grada

Centar, Jagodina

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se iz... više

78.000€ (1 200 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 65m²
  • 1/5 spratova

New Minel-četvorosoban stan, lux ID#1630

Tošin Bunar, Novi Beograd, Beograd

NEW MINEL-LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN SA PANORAMSKIM POGLEDOM U srcu Novog Beograda, u jednom od najtraženijih i najmodernijih kompleksa – New... više

336.937€ (4 011 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 84m²
  • 14/22 spratova

Stari grad, Dorćol - Dobračina, 37m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Dorćol - Dobračina 1.0, 37m2, suteren, CG Na prodaju stan u suterenu zgrade u Dobračinoj ulici, u samom centru Dorćola – jednom... više

109.000€ (2 945 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 37m²
  • Suteren.sprat

Petoiposobna kuća NOVI SAD, 412000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 3089913 - uknjižena, porodična kuća od 360 m2 (plus potkrovlje u sirovom stanju),Kuća se sastoji iz četiri celine i svaka... više

412.000€ (1 144 €/m²)

  • 360m²

Stan u kući P=79m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u kući na Paliluli. Površina stana je 79m2. Stan je po strukturi trosoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka,... više

123.600€ (1 564 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 2.sprat

Kancelarija 29 m2, Carina Leskovac

Zele Veljković, Leskovac, Leskovac

Prodaje se kancelarija površine 29 m2 koja se nalazi u zgradi Carinske ispostave Leskovac.Poslovni prostor je uknjižen, čisto vlasništvo, svojina... više

25.000€ (862 €/m²)

  • 29m²
  • 2.sprat

Prodaje se magacin od 880m2 u blizini Auto-puta

Mali mokri lug, Zvezdara, Beograd

Prodaje se magacin od 880m2 proizvodno magacinskog prostora, visina 4 m, alarm, sleperski prilaz. Izuzetno sigurno i bezbedno, video nadzor.... više

900.000€ (1 022 €/m²)

  • 880m²
  • .sprat

Prodaja, Plac, Jagodina, Okolina, Ribare

Ribare, Okolina, Jagodina

Lep plac u naseljenom delu Ribara više

30.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Industrijsko zemljište u blizini naplatne rampe

Industrijska zona, Jagodina

Parcela pogodna za vise delatnosti. više

128.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

KUĆA U CENTRU GRADA!

Centar, Sombor

KUĆA! Na prodaju porodična kuća u samom centru grada, na jednoj od najtraženijih lokacija, udaljena svega nekoliko minuta od glavnog šetališta.... više

150.000€ (750 €/m²)

  • 200m²
  • .sprat

Novi Sad, Liman I - Uknjižen trosoban stan ID#1001022

Liman I, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman I, ulica Vladislava Kaćanskog. Izdvajamo iz ponude odličan, po strukturi trosoban stan koji se nalazi na jednoj od najatraktivnijih... više

265.500€ (3 448 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 1.sprat

Građevinski plac 52 ara, Draževac, Obrenovac - 36.400€

Draževac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju građevinski plac površine 52 ara u Draževcu. Plac se nalazi na mirnom mestu, do asfaltnog puta, ima mogućnost priključka na elektro... više

36.400€ 0 €/m²)

  • 0m²

Dvosoban stan NOVI SAD, 170000€

Centar, Novi Sad

KEJ, DVOSOBAN . Agencijska oznaka 1100011. U prodaji je dvosoban stan u samoj blizini Dunava . Stan je orjentisan na dvorišnu stranu . Parkinga... više

170.000€ (2 698 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 5/5 spratova

Kompletno nameštena moderna kuća u Ćupriji

Kružni tok, Ćuprija

Na prodaju kompletno nameštena kuća površine 200 m² sa velikim i lepo uređenim dvorištem. Kuća se nalazi u mirnom i prijatnom okruženju, idealnom... više

118.000€ (590 €/m²)

  • 200m²
  • 2.sprat

PRODAJA, 5.0 STAN U MIRIJEVU, ZVEZDARA

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

U ponudi petosoban stan u porktovlju koji donosi jedinstvenu kombinaciju umetnickog i boemskog sarma, idealnu za ljubitelje nesvakidasnjeg dizajna.... više

215.000€ (2 107 €/m²)

  • 5 soba
  • 102m²
  • 5.sprat

PRODAJA, DVOIPOSOBAN STAN, NASELJE SAVE KOVACEVICA, ZEMUN

Zemun, Zemun, Beograd

U prilici smo da vam ponudimo odlican dvoiposoban stan na jednoj od lepsih lokacija u Zemunu. Zgrada je ususkana u mirnoj ulici punoj zelenila... više

200.000€ (3 448 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 58m²
  • 2.sprat