Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 9998 oglasa

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 155000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 11101697, cena nekretnine je 155.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Železnička stanica, 61 m2, trosoban, drugi... više

155.000€ (2 540 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 2/4 spratova

Plac, Donja Trnava

Donja Trnava, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac na starom putu za Aleksinac, u potezu Donje Trnave. Površina placa je 4964 m2 tj.49.64 ari, plac se vodi kao poljoprivredno... više

80.000€ (16 €/m²)

  • 4964m²

Trosoban stan NOVI SAD, 198000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1089341 - CENA 198000 e + agencijska provizija od 3 %. Uknjižen trosoban stan u novijoj zgradi na Podbari. Samo u kuhinjskom... više

198.000€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 3/3 spratova

Na prodaju poslovni objekat

Izvor, Okolina, Paraćin

Poslovni objekat u Izvoru na glavnom putu, na par stotina metara od skretanja za Grzu. više

70.000€ (786 €/m²)

  • 89m²
  • .sprat

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 120000€

Bulevar, Novi Sad

Jednoiposoban , kod betanije , bez ulaganja .Agencijska oznaka 1100432... CENA 120. 000 eur + 3% provizije... Prodaje se prelep , manji jednoiposoban... više

120.000€ (3 333 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 36m²
  • Prizemlje/3 spratova

Stari Grad, Studentski trg - Simina 77m2

Studentski Trg, Stari Grad, Beograd

3.0, 77m2 (zastakljena lođa 5m2), 4/4, CG, klima, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Simina ulica se nalazi u najstrožem centru Beograda,... više

385.000€ (5 000 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 4/4 spratova

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

138.375€ (1 504 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 92m²
  • Prizemlje/5 spratova

Voždovac, Braće Jerković, 44, 22m2 ID#1564

Braće Jerković, Voždovac, Beograd

Poslovni prostor nalazi se u poslovnoj zgradi na dobroj lokaciji u naselju Braće Jerković na Voždovcu. U neposrednoj blizini je prometna ulica... više

72.900€ (1 656 €/m²)

  • 44m²
  • Suteren.sprat

PRODAJA, 3.0 RENOVIRAN STAN NA DORCOLU

Dorcol, Stari Grad, Beograd

Prodajemo odlican, kompletno i luksuzno renoviran trosoban stan na Starom gradu ! Ulaz u zgradu je sredjen, zamenjena su ulazna vrata, odlicna... više

300.000€ (6 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 50m²
  • Prizemlje

Apartman na Kopaoniku, 35 m2, prvi sprat, kompletno opremljen

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju Studio - Apartman na Kopaoniku. Površine 35 m2, na prvom spratu. Sastoji od ulaznog hodnika otvorenog tipa, višenamenske sobe sa... više

73.500€ (2 100 €/m²)

  • Garsonjera
  • 35m²
  • 1/4 spratova

Vukov spomenik, odličan stan 38m2

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Stan 30m2, odlično pozicioniran uknjižen nadomak Vukovog spomenika u ulici Djuke Dinića, dvorišno orjentisan. Stan u polusuterenu, PVC stolarija,... više

115.000€ (3 026 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 38m²
  • Suteren/2 spratova

Plac u Drači kod Kragujevca - površina 7071 m2, građevinsko i poljoprivredn

Drača, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u naselju Drača, kod Kragujevaca, površine 7071 m2, koji se nalazi pored magistralnog puta Kragujevac Gornji Milanovac, nedaleko... više

224.000€ (32 €/m²)

  • 7000m²

VOZDOVAC LEKINO BRDO 54m2 , T , 315000e

Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Lekino brdo, Petrovaradinska, 2.5, 54 m2 + terasa od 80 m2 koju koristi samo ovaj stan, PR od IV sprata,... više

315.000€ (5 833 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • Prizemlje

LOKAL NOVI SAD, 927000€

Centar, Novi Sad

UKNJIŽEN poslovni prostor u strogom centru grada u pešačkoj zoni. Treći sprat sa liftom. Deo poslovnog prostora je preuređen u stan. Agencijska... više

927.000€ (2 078 €/m²)

  • 446m²

Jednoiposoban stan 52.53 m², II sprat, Obrenovac - 83.785€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednoiposoban stan površine 52.53 m² na 2.spratu stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa... više

83.785€ (1 611 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 52m²
  • 2.sprat

Parcela u građevinskom području Ribare

Ribare, Okolina, Jagodina

Prodaje se parcela u Ribaru površine 28,5a. njiva 2. klase, zemljište u građevinskom području više

28.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Palilula, Borča - Popova bara nova 210. - 151m2

Borča, Palilula, Beograd

Palilula, Borča - Popova bara nova 210. kuća, 151m2 (dve terase i lođa 13m2), dve etaže: PR+1, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt,... više

157.000€ (1 039 €/m²)

  • 151m²
  • Prizemlje/1 spratova

Ne stan, već prednost.

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Strahinjića Bana — lokacija koju turisti traže, a Beograđani ne napuštaju. Četvorosoban stan za kompletno renoviranje, što znači da ne plaćaš... više

289.900€ (2 787 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • vp/6 spratova