Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 9998 oglasa

Palilula, Hala Pionir - Miše Vujića 68m2

Hala Pionir, Palilula, Beograd

3.0, 68m2(mereno 83m2),terasa i lođa, 3/3,LUX, podno grejanje, inverter klima, interfon, internet, mogućnost zakupa garažnog mesta Kratka ulica... više

237.500€ (3 492 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 3/3 spratova

Poljoprivredno zemljište Ko Stubica

Stubica, Okolina, Paraćin

Dve zasebne katastarske parcele čine celinu od 60.5a! Njive se nalaze u delu ka Batincu. Moguća korekcija cene više

3.600€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju jednoiposoban stan, Duvanište, 43m2

Duvanište, Medijana, Niš

Na prodaju jednoiposoban, komforan stan u Duvaništu. Stan je uknjižene površine 43m2 i nalazi se na IV spratu stambene zgrade od šest spratova... više

117.000€ (2 720 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 4/6 spratova

POSLOVNI OBJEKAT! SIVAC!

Okolina, Kula

SIVAC! Poslovni objekat, ukupna površina 273m2, na placu od 529m2. Ulazak u dvorište sa dve strane-kružni saobraćaj. U dvorištu su 3 pomoćne... više

45.000€ (164 €/m²)

  • 273m²
  • .sprat

Zemun, Ugrinovci – Zemunska, 227.57

Ugrinovačka, Zemun, Beograd

Zemun, Ugrinovci – Zemunska plac, 227.57 ari, front prema ulici 86 metara Na prodaju parcela u Ugrinovcima u prometnoj Zemunskoj ulici u... više

1.318.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Šestosobna kuća NOVI SAD, 446600€

Centar, Novi Sad

Centar, porodična kuća sa tri stambene jedinice , 180m2 bez ulaganja! Pogodna za život ili tihu poslovnu delatnost. Vredi pogledati !+++ Agencijska... više

446.600€ (2 481 €/m²)

  • 180m²

Stari Grad, Skadarlija - Bulevar despota Stefana 57m2

Skadarlija, Stari Grad, Beograd

2.5, 57m2, vpr/2, TA, ostava, interfon, internet, ktv, parking, podrum, salonac Vrhunska lokacija na samo desetak metara od Skadarlije i Trga... više

258.000€ (4 526 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • vp/2 spratova

Novogradnja, Donja Vrežina, Parking, PDV

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja „Beverly Hills“. Moderan stambeni objekat spratnosti... više

105.700€ (1 761 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 2/5 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Zimonjićeva, 400m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Zimonjićeva kuća, 400m2, SUT+PR+I+PTK, EG, garaža U ponudi luksuzna rezidencija u diplomatskom naselju Banovog brda,... više

1.300.000€ (3 250 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje/2 spratova

ZLATIBOR - obezbedite sebi nezaboravan zalazak sunca ID#1540

Potoci, Zlatibor, Zlatibor

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Vlastimira Pavlovića, u kraju poznatom kao Zlatibor/Vranjevina, na Opštini Čajetina, MAGNAT prodaje plac od 4ara... više

44.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stanovi u izgradnji-izuzetno kvalitetna gradnja sa povraćajem PDV-a

Širi centar, Jagodina

Povraćaj PDV-a U cenu stana j uključeno: -etažno grejanje na gas (svaki stan poseduje gasni kotao) -šestokomorna stolarija REHAU bele boje,tri... više

59.600€ (1 490 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 40m²
  • 1/7 spratova

Plac sa nezavršenim objektom

Ribare, Okolina, Jagodina

Plac sa nezavršenim objektom od oko 60m2. Odlična prica ukoliko želite da se pomerite od gradskih gužvi i vrucina. Na plac imate dovedenu gradsku... više

18.000€ (300 €/m²)

  • 60m²

Četvorosoban stan SREMSKI KARLOVCI, 133000€

Centar, Sremski Karlovci

Agencijska oznaka: 1101525 CENA: 133.000e + AGENCIJSKA PROVIZIJA 3%. U srcu Sremskih Karlovaca, na mestu gde se duh tradicije stapa sa savremenim... više

133.000€ (1 023 €/m²)

  • 4 soba
  • 130m²
  • 2/3 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 170000€

Centar, Novi Sad

KEJ, DVOSOBAN . Agencijska oznaka 1100011. U prodaji je dvosoban stan u samoj blizini Dunava . Stan je orjentisan na dvorišnu stranu . Parkinga... više

170.000€ (2 698 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 5/5 spratova

Vikendica sa prelepim pogledom okružena zelenilom.

Siokovac, Okolina, Jagodina

U srcu prirode, na samo par minuta vožnje od Jagodine, nalazi se vaša idealna oaza mira i tišine. Ova šarmantna vikendica od 95 m² smeštena... više

16.500€ (173 €/m²)

  • 95m²
  • Prizemlje/1 spratova

Obrenovac, Devet Jugovića, 10, 39 ari placa ID#1650

Obrenovac, Obrenovac, Beograd

U centru Obrenovca, u blizini autobuske stanice, nudimo vam na prodaju građevinski plac površine 10,39 ari, čija je širina 35m. Plac je ravan,... više

61.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Čukarica, Vodovodska, Savske terase, Zemljište, 600ari, 82000 EUR

Vodovodska, Beograd

Odlični isparcelisani placevi, gradsko građevinsko zemljište, Savske terase (Makiške terase), iznad Vodovodske ulice. Tri placa po 6 ari. GREJANJE... više

82.000€ (136 €/m²)

  • 600m²

Prodaja – proizvodna hala da mogućnošću zarade od zakupa

Lipar, Jagodina

Na prodaju proizvodna hala površine 490m², koja se nalazi na placu od 48,77 ari. Ovaj kompleks pruža odlične uslove kako za sopstveni biznis,... više

270.000€ (551 €/m²)

  • 490m²
  • /2 spratova