Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 9998 oglasa

Trosoban stan NOVI SAD, 280000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101049 CENA 280000 plus agencijska provizija 3%. Uknjižen trosoban stan u centru Novog Sada blizu pošte i pozorišta.... više

280.000€ (2 947 €/m²)

  • 3 soba
  • 95m²
  • 3/4 spratova

PRODAJA PLACA – NASELJE RIT – 13, 5 ARI

Panjevački Rit, Jagodina

Odlična prilika za izgradnju porodične kuće, vikendice ili kao investicija za budućnost. Parcela je ravna i lako iskoristiva, sa dobrim prilazom.... više

20.265€ 0 €/m²)

  • 0m²

IZUZETAN STAN NA VRACARU-156M2 SA PRIVATNOM TERASOM

Kalenic Pijaca, Vracar, Beograd

Na odlicnoj lokaciji u Njegosevoj ulici na Vracaru, u ponudi je izuzetan stan sa mansardom i velikom krovnom terasom ukupne povrsine 156m2.... više

450.000€ (4 245 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 106m²
  • 6.sprat

Na prodaju prostrana kuća u Tekiji

Tekija, Okolina, Paraćin

Prodajemo odmah useljivu prostranu kuću sa prelepim pravilnim placem koji izlazi na dve ulice! U sklopu kuće se nalaze dve garaže ,podrum ,više... više

75.000€ (312 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje/3 spratova

Obilićev venac 2.0, dva parking mesta

Obilićev venac, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Obilićev venac, 2.0, 66m2, terasa, III/7, lift, CG, klima, uknjižen. Divan stan na odličnoj lokaciji. Raspored prostorija je funkcionalan-iz... više

380.000€ (5 757 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 66m²
  • 3/7 spratova

U ponudi plac od 5 ari u selu Žunje

Knić, Knić, Knić

Na prodaju parcela od 5 ari u selu Žunje, opština Knić. Plac je poljoprivredno zemljište, po kulturi njiva treće klase. Nalazi se u blizini... više

6.000€ (12 €/m²)

  • 500m²

Plac, Građevinsko zemljište, Medoševac, 722 m2

Medoševac, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Medoševcu, 722 m2. Plac se nalazi na glavnom putu, sa izlazom na njega. Građevinsko je zemljište i postoji mogućnost priključka... više

16.000€ (22 €/m²)

  • 722m²

Izuzetno jeftina kuća

Centar (prva zona), Paraćin

Podrum poseduje veliki salon , ostavljeno mesto za kupatilo i wc. Tu je smešten i kotao za grejanje na čvrsto gorivo. Prizemlje kuće se sastoji... više

140.000€ (221 €/m²)

  • 632m²
  • .sprat

Plac, Građevinsko zemljište, Novo Selo

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju odličan, lep plac u naselju 9.Maj (Novo Selo). Plac se nalazi na dobroj lokaciji, u blizini škole, u nasipanoj ulici, nešto manje... više

70.000€ (19 €/m²)

  • 3590m²

Na prodaju spratna nedovršena kuća

Senje, Okolina, Ćuprija

Prodaje se nedovršena kuća, smeštena u mirnom i prirodnom okruženju u selu Senje. Površina kuće je 78 m², dok ukupna površina placa iznosi 3,6... više

30.000€ (384 €/m²)

  • 78m²
  • .sprat

Surčin, Dobanovci, -, Zemljište, 16750ari, 2000000 EUR

Dobanovci, Beograd

Surčin, Dobanovci u sklopu industrijske zone - centralni deo prodajemo građevinsko zemljište koje se sastoji od dve katastarske parcele 10 960m2... više

2.000.000€ (119 €/m²)

  • 16750m²

Kuća na gradskoj lokaciji u bizini aqva Parka na 100 metara od Aqva Parka

Akva Park, Jagodina

Veoma povoljna ponuda kuća na parceli od 2 ara nadomak turističke zone u Jagodini. Gradska lokacija. Na placu se nalazi kuća 71m2. Plac i... više

75.000€ (937 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje/1 spratova

Na prodaju dvospratna porodična kuća

Medijana(Niš), Medijana, Niš

Na prodaju porodična kuća na Kalač brdu, površine 360 m2 na parceli od 529 m2. Kuća se sastoji od prizemlja, dva sprata i potkrovlja. Sve tri... više

210.000€ (583 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje

Veliki stan sa velikim potencijalom

Slavija, Ćuprija

Četvorosoban stan u blizini Tehničke škole. Nalazi se u mirnijem delu grada. Prostran stan sa visokim plafonima, salonskog tipa. Lep raspored... više

60.000€ (566 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 106m²
  • 1/2 spratova

Prodaja ulični lokal, Mokranjčeva, 46m2

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju ulični lokal u neposrednoj blizini okretnice u Mokranjčevoj ulici. Uknjižena površina lokala je 46m2 i sastoji se iz prostrane prostorije... više

53.000€ (1 152 €/m²)

  • 46m²
  • Prizemlje

PP, Darvinova pošta, Kumodraška, 79, 15m2

Darvinova pošta, Voždovac, Beograd

PP, Darvinova pošta, Kumodraška, 79,15m2, 1/7, EG, lift Novogradnja na Voždovcu, Kumodraška ulica kod pošte. U izgradnji, useljiva zgrada do... više

237.000€ (3 000 €/m²)

  • 79m²
  • 1/7 spratova

+ZVEZDARA VN 3316

Gradska bolnica, Zvezdara, Beograd

Prodajemo kompletno renoviran četvorosoban stan, u Čingrijinoj ulici, u neposrednoj blizini Gradske bolnice i Zvezdarske šume. 4.0, 104m2(lođa),... više

348.000€ (3 346 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 104m²
  • 3/6 spratova

Novi Sad, Centar (Spens) - Četvorosoban stan ID#1000983

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Radnička. Izdvajamo iz ponude komforan, po strukturi četvorosoban, dupleks stan koji se nalazi na jednoj od najatraktivnijih... više

296.640€ (2 472 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 120m²
  • 4/4 spratova