Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 9998 oglasa

Seosko imanje 91, 63 ara – veliki plac i kuća

Dragocvet, Okolina, Jagodina

U ponudi je prostrano seosko imanje ukupne površine 91,63 ara, koje se sastoji od više spojenih parcela i prodaje se isključivo kao celina.... više

37.000€ (397 €/m²)

  • 93m²
  • Prizemlje

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka, 60m2

Stadion Partizana, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka 2.0, 60m2, 2/3, toplotne pumpe, lift, interfon, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan... više

219.626€ (3 660 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 2/3 spratova

Poljoprivredno zemljište uz asfaltni put

Kać, Novi Sad

Prodaje se poljoprivredno zemljište u najplodnijem delu atara Kać, potes Srednje njive, površine 29.128 m2, (291 ar). Nedaleko od petlje auto... više

103.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju njiva u Ćupriji

Tonja, Ćuprija

Na prodaju njiva površine 118a u blizini železničke stanice. više

11.800€ 0 €/m²)

  • 0m²

Renoviran uknjizen cena sa namestajem ID#5671

Vinča, Grocka, Beograd

Reniviran stan od 65 m2 korisne povrsine i 5 m2 terasa sa pripadajucim podrumom u mirnom kraju Vince. Stan je kompletno renoviran, izvorno je... više

135.000€ (1 928 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 2/3 spratova

Na prodaju plac od 10a u Petrovcu

Petrovac, Kragujevac

Prodaje se plac u Petrovcu površine 10,27a. Plac je ogradjen, a na placu se nalaze 44 lešnika starih 9 godina i čokoti vinove loze. Postoji... više

24.720€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća u mirnom delu grada sa velikim placem.

Gloždak, Paraćin

Kompletno novo građeno sa podrumskom prostorijom, prizemljem i spratom. Grejanje:prizemlje podno grjanje, sprat radijatori. Za probirljive... više

205.000€ (729 €/m²)

  • 281m²
  • .sprat

EKSKLUZIVNA PLANINSKA KUCA NA KOPAONIKU

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

KopArt home je autenticna planinska kuca projektovana I gradjena sa puno paznje, ljubavi i postovanja prema prirodi u kojoj se nalazi. Krov... više

125.000€ (1 250 €/m²)

  • 100m²

Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana, 65m2

Gornji Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana poslovni prostor, 3.0, 65m2 (terasa + lođa 3m2), 3/6, EG/norveški radijatori, klime, lift, telefon,... više

319.000€ (4 907 €/m²)

  • 65m²
  • 3/6 spratova

Plac, industrijska zona Donje Međurovo, 2284m2

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo. Ukupna površina placa je 2284m2, gradsko građevinsko zemljište. Nalazi se pored glavnog... više

61.700€ (27 €/m²)

  • 2284m²

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 90000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaja 1101505. CENA stana 90 000e + 3% agencijske provizije. Prodaje se nov, nikad useljavan jednoiposoban stan od 28m² na odličnoj... više

90.000€ (3 214 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 28m²
  • 6/6 spratova

Prodaja, Građevinsko zemljište, Bujanovac

Bujanovac

Gradsko građevinsko zemljište katastarska parcela 3301/1 KO Rakovac, Bujanovačka banja. U neposrednoj blizini samog isključenja za banju. Površina... više

28.680€ (20 €/m²)

  • 1434m²

ZVEZDARA LION 84m2 , T , 200000e

Lion, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Lion, Ante Bogicevica, 4.0, 84 m2 sa terasom, VII od VII spratova, dupleks, eg, lift, interfon,... više

200.000€ (2 380 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • 7.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 215000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102652 - Cena 215.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju moderan i funkcionalan trosoban stan površine 69 m², smešten... više

215.000€ (3 115 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 1/5 spratova

Veliki Mokri Lug, građevinsko zemljište, 17, 45 ari ID#1529

Veliki Mokri Lug, Zvezdara, Beograd

Građevinsko zemljište koje se nalazi u Velikom Mokrom Lugu, potez Buljubašina voda, blizu stajališta autobusa broj 20, u mirnom delu grada (bez... više

170.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Žunje kod Knića, blizina Gružanskog jezera - površina 663 m2, poljoprivred

Žunje, Knić, Knić

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera (restoran La Terrasse), koji je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću... više

8.000€ (12 €/m²)

  • 663m²

Plac, Aleksandrovo, Merošina

Aleksandrovo, Merošina, Merošina

Na prodaju lep plac na izlasku iz Aleksandrova pogodan za izgradnju hale, magacina...Plac izlazi na glavnu saobraćajnicu (Niš-Merošina), na... više

400.000€ (58 €/m²)

  • 6835m²

PRODAJEMO VISENAMENSKU KUCU NA VOZDOVCU

Vozdovac-crkva, Vozdovac, Beograd

Kvalitetno gradjena visenamenska kuca na placu od 6 ari, pozicionirana tako da se u frontalnom delu ka ulici nalazi prostrani parking prostor... više

1.350.000€ (2 250 €/m²)

  • 600m²