Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 9997 oglasa

STARI GRAD CENTAR 210m2 , 649000e

Centar, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Djure Danicica, 3.0 poslovni prostor od 210 m2, SUT od I sprata, cg, bez lifta, interfon, video... više

649.000€ (3 090 €/m²)

  • 210m²

Prizemna kuća u Jagodini, Đurđevo brdo

Đurđevo brdo, Jagodina

Prizemna kuća sa velikom terasom, potkrovlje se može preurediti za manji stambeni prostor. više

70.000€ (583 €/m²)

  • 120m²
  • /1 spratova

RENOVIRAN STAN

Selenča, Sombor

ODLIČAN STAN na prodaju! Stan ima 57m2 veoma lepog rasporeda. Nalazi se na 4. spratu, iznad stana je tavan. Poseduje hodnik sa ugradnim plakarom,... više

59.800€ (1 049 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Sajam kompleks - Uknjižen dvoiposoban stan + parking ID#1001206

Sajam, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića – Sajam kompleks. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi... više

236.900€ (3 644 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 2/5 spratova

Seosko imanje 91, 63 ara – veliki plac i kuća

Dragocvet, Okolina, Jagodina

U ponudi je prostrano seosko imanje ukupne površine 91,63 ara, koje se sastoji od više spojenih parcela i prodaje se isključivo kao celina.... više

37.000€ (397 €/m²)

  • 93m²
  • Prizemlje

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka, 60m2

Stadion Partizana, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Stadion Partizana - Gornjačka 2.0, 60m2, 2/3, toplotne pumpe, lift, interfon, parking, garaža U ponudi luksuzan dvosoban stan... više

219.626€ (3 660 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 60m²
  • 2/3 spratova

Poljoprivredno zemljište uz asfaltni put

Kać, Novi Sad

Prodaje se poljoprivredno zemljište u najplodnijem delu atara Kać, potes Srednje njive, površine 29.128 m2, (291 ar). Nedaleko od petlje auto... više

103.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju njiva u Ćupriji

Tonja, Ćuprija

Na prodaju njiva površine 118a u blizini železničke stanice. više

11.800€ 0 €/m²)

  • 0m²

Renoviran uknjizen cena sa namestajem ID#5671

Vinča, Grocka, Beograd

Reniviran stan od 65 m2 korisne povrsine i 5 m2 terasa sa pripadajucim podrumom u mirnom kraju Vince. Stan je kompletno renoviran, izvorno je... više

135.000€ (1 928 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 2/3 spratova

Na prodaju plac od 10a u Petrovcu

Petrovac, Kragujevac

Prodaje se plac u Petrovcu površine 10,27a. Plac je ogradjen, a na placu se nalaze 44 lešnika starih 9 godina i čokoti vinove loze. Postoji... više

24.720€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća u mirnom delu grada sa velikim placem.

Gloždak, Paraćin

Kompletno novo građeno sa podrumskom prostorijom, prizemljem i spratom. Grejanje:prizemlje podno grjanje, sprat radijatori. Za probirljive... više

205.000€ (729 €/m²)

  • 281m²
  • .sprat

EKSKLUZIVNA PLANINSKA KUCA NA KOPAONIKU

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

KopArt home je autenticna planinska kuca projektovana I gradjena sa puno paznje, ljubavi i postovanja prema prirodi u kojoj se nalazi. Krov... više

125.000€ (1 250 €/m²)

  • 100m²

Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana, 65m2

Gornji Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Gornji Dorćol - Strahinjića Bana poslovni prostor, 3.0, 65m2 (terasa + lođa 3m2), 3/6, EG/norveški radijatori, klime, lift, telefon,... više

319.000€ (4 907 €/m²)

  • 65m²
  • 3/6 spratova

Plac, industrijska zona Donje Međurovo, 2284m2

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo. Ukupna površina placa je 2284m2, gradsko građevinsko zemljište. Nalazi se pored glavnog... više

61.700€ (27 €/m²)

  • 2284m²

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 90000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaja 1101505. CENA stana 90 000e + 3% agencijske provizije. Prodaje se nov, nikad useljavan jednoiposoban stan od 28m² na odličnoj... više

90.000€ (3 214 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 28m²
  • 6/6 spratova

Prodaja, Građevinsko zemljište, Bujanovac

Bujanovac

Gradsko građevinsko zemljište katastarska parcela 3301/1 KO Rakovac, Bujanovačka banja. U neposrednoj blizini samog isključenja za banju. Površina... više

28.680€ (20 €/m²)

  • 1434m²

ZVEZDARA LION 84m2 , T , 200000e

Lion, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Lion, Ante Bogicevica, 4.0, 84 m2 sa terasom, VII od VII spratova, dupleks, eg, lift, interfon,... više

200.000€ (2 380 €/m²)

  • 4 soba
  • 84m²
  • 7.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 215000€

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102652 - Cena 215.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju moderan i funkcionalan trosoban stan površine 69 m², smešten... više

215.000€ (3 115 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 1/5 spratova