Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 9998 oglasa

Palilula, Hadžipopovac - Primorska, 32m2

Hadžipopovac, Palilula, Beograd

Palilula, Hadžipopovac - Primorska 0.5, 32m2, VPR/4, EG, lift, telefon, interfon, garaža Stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji, u zgradi... više

118.400€ (3 700 €/m²)

  • Garsonjera
  • 32m²
  • vp/4 spratova

Četvorosoban stan 115m², II sprat, Grbavica, Novi Sad (KOMPLETNO NAMEŠTEN) -

Grbavica, Novi Sad

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u mirnijem delu Grbavice, nalazi se ovaj funkcionalan i odmah useljiv četvorosoban stan, površine... više

294.000€ (2 556 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 115m²
  • 2.sprat

Stari grad, Narodno pozorište - Dobračina, 120m2

Narodno pozorište, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Narodno pozorište - Dobračina 5.0, 120m2 (terasa 10m2), 1/4, TA, interfon, podrum Renoviran, dvostrano orijentisan salonski stan... više

510.000€ (4 250 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 120m²
  • 1/4 spratova

Bačka Palanka, Okolna mesta, Čelarevo, 3.0, 62m2, 29000EUR

Centar, Bačka Palanka

Agencijski ID: 132492, PR/, uknjizen, za renoviranje. Na prodaju stan 62m2 u centru Celareva. Stan se nalazi u kuci gde ima jos dva stana.... više

29.000€ (467 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²

Placevi za izgradnju kuća u Jagodini

Trnava, Jagodina

Na prodaji je 10 placeva na putu prema naselju Trnava II od istog vlasnika. Sve parcele imaju asvaltirani put prilaz do placa. Na gradskoj... više

13.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

- veliko gradiste sf 2304

Srebrno Jezero, Veliko Gradište

Plac od 3,5 ara , ograđen ogradom, septička jama, bušotina na 30m sa vodom, šahta, kompenzacioni sud i ugrađena potapajuca pumpa. Vlasnik 1/1... više

22.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Renoviran stan sa garažom i podrumom kod tehničke škole

Strelište, Jagodina

Potpuno renoviran dvosoban stan kod tehničke škole sa garažom površine 12m2 i podrumom od 10m2. Sastoji se od većeg dnevnog boravka, kuhinje... više

68.000€ (1 283 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 1/1 spratova

Poslovni prostor, Magacin

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju poslovni prostor na odličnoj lokaciji, u blizini OŠ Njegoš, Benetona, 5 minuta vožnje do samog centra grada. Zbog same pozicije idealan... više

950.000€ (558 €/m²)

  • 1700m²
  • Prizemlje

3.0, Ratko Jović

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Na prodaju trosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici, idealnoj za porodičan život,... više

115.000€ (1 796 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • Prizemlje

Trosobni stan na Vizantijskom bulevaru

Park Svetog Save, Medijana, Niš

Stan se nalazi preko puta Rode-tržnog centra na petom spratu u dobro održavanoj zgradi sa liftom. Orjentacija stana je jugoistok, sastoji se... više

148.500€ (2 062 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 5/7 spratova

Zvezdara, Đeram pijaca - Bulevar kralja Aleksandra, 220m2

Đeram, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Đeram pijaca - Bulevar kralja Aleksandra 5.0, 220m2 (dve lođe 14m2), 6/7, EG, lift, telefon, interfon, podrum Odličan, dvoetažni... više

398.000€ (1 809 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 220m²
  • 6/7 spratova

Movi Sad, Liman II - Uknjižena renovirana garsonjera ID#1001133

Liman II, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman II, ulica Fruškogorska. Uknjižena kompletno renovirana garsonjera u neposrednoj blizini TC Promenada, Spensa, fakulteta, niza... više

89.610€ (2 560 €/m²)

  • Garsonjera
  • 35m²
  • 17/17 spratova

Inđija, Centar - 22. Oktobra, višesobna kuća

Centar, Inđija

Višesobna kuća, 212m2, PR+I, EG/gas, garaža, 3,8 ari, uknjižena Lokacija ulice 22. Oktobra nalazi se u neposrednoj blizini centra Inđije i... više

220.000€ (1 037 €/m²)

  • 212m²
  • Prizemlje/1 spratova

Stambeni objekat Kragujevac Pivara

Pivara, Kragujevac

Porodicna kuća (Pr+Sp1+Pk) ukupne površine 330m2 i 105m2 u osnovi, sa terasama koje su pod krovom. Objekat je podeljen u tri odvojena stana... više

180.000€ (545 €/m²)

  • 330m²
  • /3 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 297500€

Centar, Novi Sad

Kompletno do cigle adaptiran stan, vrhunkog kvaliteta, u koji ćete se uveriti čim pogledate nekretninu+++Agencijska oznaka stana 1100352 CENA... više

297.500€ (3 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 85m²
  • 2/3 spratova

Plac 8 ari, Obrenovac, Dudovi - 45000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju građevinski plac ukupne površine 7.78 ari u Dudovima u Obrenovcu, približnih dimenzija 14x56 m. Lokacija: Plac se nalazi u Dudovima,... više

45.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Odličan Apartman- novogradnja, 32m2, vpr, Kopaonik, kod Kraljevih Čardaka

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju odličan apartman u neposrednoj blizini resorta - Kraljevih Čardaka. Izvanredan za izdavanje, jer se nalazi u prelepom okruženju,... više

65.000€ (2 031 €/m²)

  • 1 soba
  • 32m²
  • 1/5 spratova

Odlična ponuda! Plac 2495m2, Donji Matejevac

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac u vikend naselju Donji Matejevac, u blizini preduzeća PIK- Niš. Plac je uknjižene površine 2495m2, lepog pravougaonog... više

52.000€ (20 €/m²)

  • 2495m²