Hadžipopovac, Palilula, Beograd
Palilula, Hadžipopovac - Primorska 0.5, 32m2, VPR/4, EG, lift, telefon, interfon, garaža Stan u izgradnji, na odličnoj lokaciji, u zgradi... više
118.400€ (3 700 €/m²)
Grbavica, Novi Sad
Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u mirnijem delu Grbavice, nalazi se ovaj funkcionalan i odmah useljiv četvorosoban stan, površine... više
294.000€ (2 556 €/m²)
Narodno pozorište, Stari Grad, Beograd
Stari grad, Narodno pozorište - Dobračina 5.0, 120m2 (terasa 10m2), 1/4, TA, interfon, podrum Renoviran, dvostrano orijentisan salonski stan... više
510.000€ (4 250 €/m²)
Trnava, Jagodina
Na prodaji je 10 placeva na putu prema naselju Trnava II od istog vlasnika. Sve parcele imaju asvaltirani put prilaz do placa. Na gradskoj... više
13.500€ 0 €/m²)
Srebrno Jezero, Veliko Gradište
Plac od 3,5 ara , ograđen ogradom, septička jama, bušotina na 30m sa vodom, šahta, kompenzacioni sud i ugrađena potapajuca pumpa. Vlasnik 1/1... više
22.000€ 0 €/m²)
Strelište, Jagodina
Potpuno renoviran dvosoban stan kod tehničke škole sa garažom površine 12m2 i podrumom od 10m2. Sastoji se od većeg dnevnog boravka, kuhinje... više
68.000€ (1 283 €/m²)
Pantelej(Niš), Pantelej, Niš
Na prodaju poslovni prostor na odličnoj lokaciji, u blizini OŠ Njegoš, Benetona, 5 minuta vožnje do samog centra grada. Zbog same pozicije idealan... više
950.000€ (558 €/m²)
Crveni Krst, Crveni krst, Niš
Na prodaju trosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u manjoj ulici, idealnoj za porodičan život,... više
115.000€ (1 796 €/m²)
Liman II, Novi Sad, Novi Sad
Novi Sad, Liman II, ulica Fruškogorska. Uknjižena kompletno renovirana garsonjera u neposrednoj blizini TC Promenada, Spensa, fakulteta, niza... više
89.610€ (2 560 €/m²)
Park Svetog Save, Medijana, Niš
Stan se nalazi preko puta Rode-tržnog centra na petom spratu u dobro održavanoj zgradi sa liftom. Orjentacija stana je jugoistok, sastoji se... više
148.500€ (2 062 €/m²)
Đeram, Zvezdara, Beograd
Zvezdara, Đeram pijaca - Bulevar kralja Aleksandra 5.0, 220m2 (dve lođe 14m2), 6/7, EG, lift, telefon, interfon, podrum Odličan, dvoetažni... više
398.000€ (1 809 €/m²)
Centar, Inđija
Višesobna kuća, 212m2, PR+I, EG/gas, garaža, 3,8 ari, uknjižena Lokacija ulice 22. Oktobra nalazi se u neposrednoj blizini centra Inđije i... više
220.000€ (1 037 €/m²)
Pivara, Kragujevac
Porodicna kuća (Pr+Sp1+Pk) ukupne površine 330m2 i 105m2 u osnovi, sa terasama koje su pod krovom. Objekat je podeljen u tri odvojena stana... više
180.000€ (545 €/m²)
Centar, Novi Sad
Kompletno do cigle adaptiran stan, vrhunkog kvaliteta, u koji ćete se uveriti čim pogledate nekretninu+++Agencijska oznaka stana 1100352 CENA... više
297.500€ (3 500 €/m²)
Belilo, Sremski Karlovci, Sremski Karlovci
Sremski Karlovci, Belilo - potez Ešikovac. Predstavljamo plac u građevinskom području. Nalazi se na putu za Stražilovo. Veličina placa 3.371m2,... više
206.000€ (61 €/m²)
Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd
Na prodaju građevinski plac ukupne površine 7.78 ari u Dudovima u Obrenovcu, približnih dimenzija 14x56 m. Lokacija: Plac se nalazi u Dudovima,... više
45.000€ 0 €/m²)
Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik
Na prodaju odličan apartman u neposrednoj blizini resorta - Kraljevih Čardaka. Izvanredan za izdavanje, jer se nalazi u prelepom okruženju,... više
65.000€ (2 031 €/m²)
Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš
Na prodaju odličan plac u vikend naselju Donji Matejevac, u blizini preduzeća PIK- Niš. Plac je uknjižene površine 2495m2, lepog pravougaonog... više
52.000€ (20 €/m²)