Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 9988 oglasa

Trosoban stan NOVI SAD, 232000€

Novo Naselje - JugoviĆevo, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101571 CENA 232.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se veliki trosoban stan na Novom Naselju-Jugovićevo. Stan se sastoji... više

232.000€ (2 367 €/m²)

  • 3 soba
  • 98m²
  • 3/4 spratova

Građevinski plac 52 ara, Draževac, Obrenovac - 36.400€

Draževac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju građevinski plac površine 52 ara u Draževcu. Plac se nalazi na mirnom mestu, do asfaltnog puta, ima mogućnost priključka na elektro... više

36.400€ 0 €/m²)

  • 0m²

New District garaža u zatvorenom stambenom kompleksu - Jagodina

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

22.810€ (1 267 €/m²)

  • 18m²
  • .sprat

Nekretnina koja se retko pojavljuje – centar Jagodine

Centar, Jagodina

U ponudi je izuzetno atraktivan stan smešten u samom srcu grada, u jednoj od najpoznatijih i najtraženijih zgrada u Jagodini. Nekretnina predstavlja... više

60.000€ (1 428 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 2/2 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001215

Nova Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Kopernikova. Uknjižen dvoiposoban duplex stan nadomak Bulevara Evrope, a u neposrednoj blizini Novosadskog... više

192.820€ (2 678 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 72m²
  • 4.sprat

Trosobni stan na Vizantijskom bulevaru

Park Svetog Save, Medijana, Niš

Stan se nalazi preko puta Rode-tržnog centra na petom spratu u dobro održavanoj zgradi sa liftom. Orjentacija stana je jugoistok, sastoji se... više

148.500€ (2 062 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 5/7 spratova

Beograd, Sopot, Nemenikuće - Kastaljanska 154m2, 155.000e

Nemenikuće, Beograd

Beograd, Sopot, Nemenikuće - Kastaljanska 154m2, 4.0, PR+1, 30a plac, Na prodaju porodična kuća sa upotrebnom dozvolom - Nemenikuće, Kosmaj... više

195.000€ (1 266 €/m²)

  • 154m²

Plac za gradnju u blizini spomen parka Bubanj, 17 ari

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju parcela u blizini spomen parka Bubanj, 1703 m2. Plac je građevinsko zemljište i nalazi se u blizini puta za Vlase, u naseljenom... više

50.000€ (29 €/m²)

  • 1703m²

SAVSKI VENAC DEDINJE 98m2 , T , 415000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Dedinje, Mihaila Avramovica, 3.0, 97.66 m2 sa terasom od 11.66 m2, pravo koriscenja dvorista,... više

415.000€ (4 234 €/m²)

  • 3 soba
  • 98m²
  • Prizemlje

Parcela površine 44a u Trnavi

Trnava, Jagodina

Parcela pogodna za gradnju kuće, prilaz asfaltni put. Cena je 800e po aru. više

35.200€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja apartmana na Zlatiboru – Savršen spoj prirode i luksuza!

Zlatibor

Na jednoj od najlepših lokacija na Zlatiboru, u mirnom i zelenom okruženju, u toku je gradnja modernog kompleksa luksuznih apartmana. Planirani... više

60.450€ (1 950 €/m²)

  • 31m²
  • 3/7 spratova

Surčin, Dobanovci, Krčevine, Zemljište, 42000ari, 1260000 EUR

Dobanovci, Beograd

Tri nezavisne parcele (prodaje se u komadu) dimenzija 100X400m. Poljoprivredno zemljište. U blizini Dobanovačke petlje. GREJANJE - CG, sprat... više

1.260.000€ (30 €/m²)

  • 42000m²

Veća parcela u Brzinu kod Batočine

Brzan, Okolina, Batočina

Plodna je zemlja,veoma pogodna za podizanje plastenika i poljoprivrednih kultura,sadnju voća i povrća. Parcela je jedna celina Za više informacija... više

5.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Dvosoban stan kod Gradske bolnice, 50 m2

Gradska bolnica, Medijana, Niš

Na prodaju dvosoban stan na 14. spratu kvalitetne zgrade na Bul.Dr.Zorana Đinđića, kod Gradske bolnice, blizu svega potrebnog... više

103.100€ (2 062 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 14/16 spratova

Plac u Kragujevcu, vikend naselje Resnik -2024 m2

Resnik, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Kragujevcu, vikend naselje Resnik, površine 2024 m2 po ceni od 9.000 eura. Plac je u blizini puta Kragujevac Rača, do placa... više

9.000€ (4 €/m²)

  • 2024m²

Zvezdara, Đeram pijaca - Bulevar kralja Aleksandra, 220m2

Đeram, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Đeram pijaca - Bulevar kralja Aleksandra 5.0, 220m2 (dve lođe 14m2), 6/7, EG, lift, telefon, interfon, podrum Odličan, dvoetažni... više

398.000€ (1 809 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 220m²
  • 6/7 spratova

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska, 81m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska poslovni prostor, 2.5, 81m2 + dve terase, CG, PR/5, lift, telefon, interfon Kompletno renoviran, odmah... više

259.000€ (3 197 €/m²)

  • 81m²
  • Prizemlje/5 spratova

Plac 35 ara, Obrenovac, Zvečka – 40 000 €

Zvečka, Obrenovac, Beograd

• U ponudi gradjevinski plac u Zvečkoj kod Obrenovca, površine 35 ari, nedaleko od Šabačkog puta. • Prilaz do placa je sa asfaltiranog puta.... više

40.000€ 0 €/m²)

  • 0m²