Prodaja, naselje ostruznica, po stranici 18

Pronađeno 10019 oglasa

Zelena avenija - 71kvm, garaža

zelena avenija, Zemun, Beograd

Zelena avenija je stambeno - poslovni kompleks na granici Zemuna i Novog Beograda, poznat po odličnoj lokaciji, sa funkcionalnim stanovima i... više

320.000€ (4 507 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 3/8 spratova

Barajevo, Glumčevo brdo, Glumcevo brdo , 105a, 351000EUR

Glumčevo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 100930, struja, uknjizen, deljiv, njiva. Глумчево брдо је у 18. веку посетио један глумац из првог српског позоришта "Јоаким... više

351.000€ (33 €/m²)

  • 10500m²

Novi Beograd, Bežanijska kosa, Vojvođanska, 3.0, 70m2, 253555EUR

Bežanijska Kosa I, Beograd

Agencijski ID: 124971, I/IV, nov luks, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, stambena zgrada. Prodaje se stan u izgradnji,zavrsetak 31.12.2026,a... više

253.555€ (3 622 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1/4 spratova

Palilula, Borča, Zrenjaninski put, 1.0, 1900m2, 2900000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 119700, pomocni objekti(1), uknjizen, nov, zidani, fasada dobra, garaza, parking, dvoriste/basta, poslovna zgrada. U mogucnosti... više

2.900.000€ (1 526 €/m²)

  • 1900m²

Poslovni prostor u Pojatu

Ćićevac

Poslovni prostor u Pojatu,nedaleko od naplatne rampe ,pogodan za sve vrste poslova (veleprodaja i proizvodnja) Poslovni prostor se sastoji iz... više

240.000€ (313 €/m²)

  • 765m²

Stambeni-vikend objekat Pozega-Drazinovici

Požega

Stambeni objekat je renoviran potpuno iznutra i spolja, ograđen plac. Bruto povrsina objekta je 180m2 neto 150m2. Građevinska parcela u površini... više

55.000€ (305 €/m²)

  • 180m²

Na prodaju gradjevinsko zemljiste u industrijskoj zoni Rudine

Smederevska Palanka

NA PRODAJU – GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE U INDUSTRIJSKOJ ZONI RUDINE, SMEDEREVSKA PALANKA Prodaje se građevinsko zemljište površine 91.251 m² u industrijskoj... više

650.000€ (7 €/m²)

  • 91251m²

Prodaja placa u selu Ljutice-Tometino Polje

Tometino Polje, Požega

Prodaja placa u selu Ljutice – Tometino Polje Na prodaju plac površine 75 ari u mirnom selu Ljutice, u naselju Tometino Polje. Plac se nalazi... više

1.000€ (0 €/m²)

  • 7500m²

Prodajem kucu u Zemunu-Plavi Horizonti

Plavi Horizonti, Zemun, Beograd

Kuca 170 m2, garaza(mini hala) 70m2 na oko 5 ari. Ukupna povrsina objekt 240m2. Zemun-Plavi horizonti, glavna ulica.Poseban ulaz garaza dvoriste. Za... više

245.000€ (1 020 €/m²)

  • 240m²

Prodaje se šumsko zemljište na opštini Barajevo-Batašina

Barajevo, Beograd

Prodaje se šumsko zemljište površine 40 ari na teritoriji opštine Barajevo, Batašina. Isto je udaljeno 100m od puta između Ripnja i Sopota,... više

50.000€ (12 €/m²)

  • 4000m²

Sopot – Babe 1,2a – dve njive ID#25260

Babe, Sopot, Beograd

Dve njive na lepom mestu sa prelepim pogledom, struja, voda, prošao gas, poljski put.; U građevinskoj zoni (dozvoljena gradnja), kuće u okolini,... više

39.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Salonski stan u Kraljevom Parku – 74 m²

Rotkvarija, Novi Sad - Centar, Novi Sad

Salonski stan u Kraljevom Parku – 74 m² Na prodaju ekskluzivan salonski stan u jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Kraljev Park. Stan... više

226.366€ (3 059 €/m²)

  • 3 soba
  • 74m²
  • 9/9 spratova

Plac u Sisevcu

Sisevac, Paracin, Paraćin

Kp.br.812/7 KO Buljane. Lokacija: samo 100 m od puta Sisevac–Grza Parcela je upisana u RGZ (zabeležba) Nalazi se u okviru Plana detaljne regulacije Postoji... više

8.002€ (20 €/m²)

  • 400m²

Prodaja kuće u Raški

Širi centar, Raška, Raška

Na prodaju kuća u širem centru Raške, renovirana, polunameštena. Ostale info kontakt. više

120.000€ (750 €/m²)

  • 160m²
  • 2/2 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, , 4.0, 160m2, 1390000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 129177, XV/, klima, lift, terasa(2), nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza(2), stambena zgrada. Predstavljamo vam nekretninu... više

1.390.000€ (8 687 €/m²)

  • 4 soba
  • 160m²
  • 15.sprat

Prodajem uknjižen plac na Fruškoj gori

Krušedol selo bb, Krušedol Selo, Irig

Prodajem uknjižen plac na Fruškoj gori, površine 17,7 ari, sa vinogradskom kućicom. Vlasnik 1/1. Građevinsko zemljište na lokaciji opštine Irig,... više

40.000€ (0 €/m²)

  • 71600m²

Sremska Mitrovica, Ležimir, Banijska, 5.0, 180m2, 125000EUR

Ležimir, Sremska Mitrovica

Agencijski ID: 119228, 25.07a, spratna, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada... više

125.000€ (694 €/m²)

  • 180m²

Prodajem plac u Buljarici

Buljarica

Prodajem plac u Buljarici kod Petrovca na moru, opština Budva, Crna Gora. 2000m2, dozvoljena izgradnja 800m2, idealan za porodičnu vilu, etno... više

369.000€ (184 €/m²)

  • 2000m²